Adresy (2)

Elišky Krásnohorské, Frýdek-Místek
Ordinace nemocnice - Frýdek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Léčba neurologických potíží

Naprosto příšerná zkušenost, už nikdy více! Jednání otřesné, arogance a lhostejnost z paní doktorky jen čiší, snaha o informovanost pacienta naprosto nulová.
Událost se stala před 9 lety a stále na ni nemohu zapomenout. Byla jsem tehdy k Dr. Chalupové odeslána mou obvodní lékařkou kvůli léčbě značně bolestivého neurologického onemocnění. Po 3 hodinách v čekárně (ve příšerných bolestech), jsem byla doslova otřesena chováním sestry k pacientům, když jich několik s bolestmi z čekárny doslova vyhodila, protože se blížil konec ordinační doby. Poté, co jsem se konečně já (také v příšerných bolestech) dostala do ordinace, začala jsem toho litovat. Absolvovala jsem běžné neurologické vyšetření, při kterém paní doktorka arogantně a bezcitně komentovala mou tělesnou (ne)zdatnost (nemyslím si, že bych na tom se svými břišními svaly byla až tak zle, jak s úšklebkem Dr. Chalupová konstatovala), stanovila diagnózu a nasadila léky s tím, že až je budu dobírat, musím je vysazovat postupně, ne najednou a že podrobnosti o tom mi sdělí má obvodní lékařka. Dál se už nehodlala mou maličkostí zaobírat.
Má obvodní lékařka není odborný neurolog a můj lék nepředepisuje, takže si s tím postupným vysazováním onoho léku samozřejmě moc nevěděla rady a nechápala, proč mi vše Dr. Chalupová nevysvětlila rovnou. Jelikož jsem však Dr. Chalupovou odmítla znovu navštívit a absolvovat tak další ponižující setkání, pokusila se tedy má obvodní lékařka podle dostupných informací o léku stanovit harmonogram jeho postupného vysazení. Bohužel špatně. Vysazení proběhlo moc rychle, bolestivé stavy se vrátily a byly ještě intenzivnější.
K Dr. Chalupové bych nešla už nikdy v životě, ani kdyby byla jediná lékařka na světě a já těsně před smrtí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Hospitalizace na neurologii s bolestí zad (33let)

Lezela jsem na oddělení, kde je tato lékařka primářkou (dle informační tabule na oddělení) a byla jsem velmi negativně překvapená. Po dobu hospitalizace (10dnů) jsem se téměř nic nedozvěděla, na velké vizitě ani slovo, doktorka se na mne pouze podívala, poklepala kladívkem a když mi bolest po reakci mého kolene na kladívko projela celou nohou, po celé páteři až do hlavy, pouze se posměšně zeptala, jestli to tak opravdu bolí a odešla. Její dvě návštěvy měly stejný efekt, jako by tam nepřišla vůbec. Jo, málem bych zapomněla - na mou otázku, kdy bych asi tak mohla jít domů (a to i přesto, že se můj stav už 4dny nelepšil a já sotva došla za pomocí holí na wc a do sprchy, kdy i sedět déle než deset minut bylo náročné!) mi odpověděla, že klidně hned. Druhý den mne skutečně propustili s tím, že mohu za tři dny do práce...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Zdeňka Lednická

Chci poděkovat paní doktorce za dlouholetou obětavou péči o mého manžela Milana.
Nyní se u ní léčím sama a jsem velice spokojena s jejím přístupem k pacientovi a její upřímnou snahou pomoci a ulevit pacientovi.

Zdeňka Lednická, Vlčovice


H
Ověřeny pacient

Pani doktorka nechala cekam Babicku s velkymi bolestmi 3 a pul hodiny na chodbe i pres nekolik zadosti ze je bolest nesnesitelna...dokonce prosila sestru i se slzami v ocich a i tak to nepomohlo...Dalsi znamou ktera vazi pres 100kg nechala samotnou vylezt na vysoky stul se slovy "pokud tam nnevylezete , nebudu Vas vysetrovat", a to bez pomoci..extremne spatna zkusenost od vice lidi...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Chalupová je velmi příjemná, vždy výjde vstříc. Co se týče léčby - nemůžu si na nic stěžovat, vše bylo vysvětleno, diagnostikováno, léčba se 100% úspěšností. Vřele paní doktorku doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti