Vladimíra Brychtová, neurolog Jihlava

MUDr. Vladimíra Brychtová

Neurolog

Neurologie, akupunktura,homeopatie,estetická medicína

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Akupunktura-léčba bolestí pohybového systému, migreny, alergie, nespavost

Aplikace botulotoxinu k odstranění mimických vrásek v obličeji a nadměrného pocení

Aplikace obličejových výplní obsahující kyselinu hyaluronovou/vyhlazení vrásek, rejuvenace rtů/ +6 Více

Baňkování-při bolestech páteře, harmonizace organismu, podpora imunitního systému

Eeg - elektroencefalografie

Injekční lipolýza-pro krásné křivky bez operace,odstranění tukových polštářků v problematických partiích

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Denně: Po-Pá
Vhodné telefonické objednání

Akupunktura-léčba bolestí pohybového systému, migreny, alergie, nespavost

Eeg - elektroencefalografie

Neurologie, akupunktura,homeopatie,estetická medicína

Lifting obličeje, krku, hrudníku,povislých paží-nová metoda s aplikací biologických nití s pomocí orientální medicíny

Neurologie, akupunktura,homeopatie,estetická medicína

Mezoterapie-dlouhodobější hydratace pokožky a podporou přirozené tvorby kolagenu

Neurologické vyšetření

Neurologie, akupunktura,homeopatie,estetická medicína

Profesionální, lidská, vysoká úroveň. Pomáhá lidem. Navštěvuji několik let. Spolu se sestrou jsou sehraný tým.
Hana

Velmi precizní, profesionální i lidský přístup. Paní doktorka má zlaté ruce. Tímto děkuji za mladší vzhled a všem 100% DOPORUČUJI!!!!:-)

Radmila

Jedním slovem úžasná,,, fakt skvělá,,,takovejch by mělo mít české zdravotníctví 1000x více

Paní doktorku jsem začala navštěvovat asi před 7 roky, měla jsem imunitu na nule, pořád nemocná, plnou pusu aftů, migrény apod. Před tím do mě všichni rvali antibiotika, prasečí krvinky, béčka a nic nepomáhalo. Až ona nasadila léčbu bylinkami v kapkách a do roka jsem byla zdravá jako nikdy! Od té doby k ní nechodím, žádné vitamíny neužívám, dokonce i daruji krev! Paní doktorka mi opravdu pomohla, když mi bylo nejhůř. Od té doby nevím, co to nemoc nebo afty jsou....můžu jenom doporučit!

Paní dokorka je skvělá. Má citlivý přístup k pacientům. Navštěvuji ji již několik let, vždy mi pomůže. Doporučuji ji všem svým známým.

Paní dokrorka se vyzná, má osobní přístup k pacientům, chodím k ní již léta a jsem opravdu spokojená, vždy mi pomohla

Spokojen,vše na dobré úrovni.

Velmi mi pomohla.

Denně: Po-Pá