Husova 128/2, Čáslav
Poliklinika Čáslav (mapa)

Již od dětství mám průběžně ataky ekzému, nyní jsem byla u pana doktora na doporučení známých. U pana doktora jsem byla asi tak 3 minuty a odcházím s receptem na kortikoidy. Není nad to, když doktor, který Vás vidí poprvé neudělá ani řádnou anamnézu a odcházíte s kortikoidama, které by měly být až tím posledním řešením. Pan doktor se mě jen zeptal, co dělám, když jsem řekla, že veterinární asistentku, tak mi tvrdil, že to mám z dezinfekci, jak se rukou opírám o stůl /v práci jsem teda opravdu neměla stůl, o který jsem se opírala, člověk si ani nesedl :) a nenechal si to vymluvit, ještě ze mě dělal blba, když jsem mu tvrdila, že celou dobu, co jsem pracovala na této pozici jsem ekzém neměla. Dokud jsem bydlela v Praze a chodila k paní doktorce do Achiley v Čimicích neměla jsem 3 roky ekzém - mohu jen doporučit. Bohužel, teď žiju tady a opravdu jsem vyzkoušela kdejakého kožního lékaře a nejsem vůbec spokojená.

Byli jsme u pana doktora s dcerou, které předepsal lék který používá na vše. Žádný účinek to nemělo. Tak nám předepsal vodičku která jí poleptala kůži. Když jsme se šli optat copak to znamená, zalekl se a prohlásil, že lék mu doporučil jeden pacient a on sám sním zkušenosti žádné nemá. Nyní léčíme u 3leté dcery poleptání kůže louhem a né kožní nemoc. Pupínky se měly seškrábat pod lokálním umrtvením a ne jako to dělal pan doktor za živa.Když jsme se o panu doktorovi zmínili u jiných lékařů, schodli se, že je pan doktor neschopný.

Jezdíme do Čáslavy asi 10 let z Vysočiny a vždy nám pomohl s každým problémem

Pan doktor je velice milý, vstřícný, problému se věnuje důkladně a vše vysvětlí. Vyléčil moji maminku, mě i vnoučata a za to mu všichni moc děkujeme. My pana doktora můžeme jen doporučit.

Je to doktor na nic

velice schopný a přatelský přístup,bez doporučení vyhověl.

S přístupem lékaře i s léčbou jsem byl spokojen. Určitě doporučuji. Michal NOVÁK

Pro paní co zde píše o sexistických narážkách bych chtěl vzkázat, že k panu doktorovi chodím už půl roku každý den do kryosauny a jako chlapi jsme si už řekli ledacos. Jeho "sexistické" narážky bych hodnotil asi takto: dělá to každý, ale nikdo o tom nechce mluvit. Holt pozůstatek totalitního režimu, kdy sexualita neexistovala, ale děti se přesto nějakým záhadným způsobem rodily.
Pan doktor je chytrý a bezprostřední chlap a bezpečně pozná společenskou hranici kterou si nikdy nedovolí překročit. A kdo s tím má problém, měl by navštívit psychologa a začít u sebe. (Doporučuji Dr. Vacíka pro jeho bezprostřednost a stále dobrou náladu :) Dermatologickou odbornost nehodnotím, nemám osobní zkušenost. Chumlen (Na rozdíl od zmíněné pisatelky se podepisuju...)

Velmi dobry lekar - nasemu synovi pomohl po prvni navsteve.

Léčil jsem se u něj nějaký čas s pro mě zvláštím druhem exému. Ovšem tehdy jsem to nevěděl a ani doktor vacik to nevěděl a tak mě léčil metodou pokus-omyl. Zhoršilo se mi to natoli, že jsem musel nonstop nosit obvaz na ruce. Trápil jsem se s tím skoro půl roku. Poté mě byla doporučena Mudr. Finsterlová. Po první návštěvě sem tam už nepotřeboval jít - začalo se to léčit, ale díky "DR" Vacikovi se to lečilo daleko déle, než by muselo na začátku. Kolem jeho ordinace bych už nikdy nešel natož ji navštěvoval! Pokazil co mohl, nevěděl, neléčil, zkoušel, na rodinnou anamnézu se neptal a ani nic nezjišoval. Nejhorší doktor ze všech oborů co jsem kdy zažil!