Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Poliklinika Čáslav Jiný

Klobouk dolu před panem doktorem Vacikem Tolik empatie jsem nezažila Jsem po kovidu dočasně imobilni Pan doktor ochotně přišel k zaparkovanemu autu a zhodnotil muj stav a napsal leky a to se fakt stalo dnes v Časlavi....... sestra je taky super

O
Umístění: Poliklinika Čáslav Jiný

Dcerka měla otlak na plosce chodidla, nejdřív se snažil vystříhout, pak vzal dusík a jal se sněžit.. pětiletému děvčátku dusíkem popálit nožku? Kvůli otlaku? Nakonec jsme pár dní po kontrole "puchýře" u pana dr.Vacika skončili na chirurgii se zánětem v noze.”Chirurgický zákrok” trval 60 vteřin, dcerka skoro ani nebrekla a po aplikaci antibiotik za 4 dny běhala po venku.. bohužel pana doktora Vacika jen pro otrlé nátury!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Již od dětství mám průběžně ataky ekzému, nyní jsem byla u pana doktora na doporučení známých. U pana doktora jsem byla asi tak 3 minuty a odcházím s receptem na kortikoidy. Není nad to, když doktor, který Vás vidí poprvé neudělá ani řádnou anamnézu a odcházíte s kortikoidama, které by měly být až tím posledním řešením. Pan doktor se mě jen zeptal, co dělám, když jsem řekla, že veterinární asistentku, tak mi tvrdil, že to mám z dezinfekci, jak se rukou opírám o stůl /v práci jsem teda opravdu neměla stůl, o který jsem se opírala, člověk si ani nesedl :) a nenechal si to vymluvit, ještě ze mě dělal blba, když jsem mu tvrdila, že celou dobu, co jsem pracovala na této pozici jsem ekzém neměla. Dokud jsem bydlela v Praze a chodila k paní doktorce do Achiley v Čimicích neměla jsem 3 roky ekzém - mohu jen doporučit. Bohužel, teď žiju tady a opravdu jsem vyzkoušela kdejakého kožního lékaře a nejsem vůbec spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Byli jsme u pana doktora s dcerou, které předepsal lék který používá na vše. Žádný účinek to nemělo. Tak nám předepsal vodičku která jí poleptala kůži. Když jsme se šli optat copak to znamená, zalekl se a prohlásil, že lék mu doporučil jeden pacient a on sám sním zkušenosti žádné nemá. Nyní léčíme u 3leté dcery poleptání kůže louhem a né kožní nemoc. Pupínky se měly seškrábat pod lokálním umrtvením a ne jako to dělal pan doktor za živa.Když jsme se o panu doktorovi zmínili u jiných lékařů, schodli se, že je pan doktor neschopný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Jezdíme do Čáslavy asi 10 let z Vysočiny a vždy nám pomohl s každým problémem


H
Ověřený profil

Pan doktor je velice milý, vstřícný, problému se věnuje důkladně a vše vysvětlí. Vyléčil moji maminku, mě i vnoučata a za to mu všichni moc děkujeme. My pana doktora můžeme jen doporučit.


Je to doktor na nic

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velice schopný a přatelský přístup,bez doporučení vyhověl.


Ověřený profil

S přístupem lékaře i s léčbou jsem byl spokojen. Určitě doporučuji. Michal NOVÁK


Pro paní co zde píše o sexistických narážkách bych chtěl vzkázat, že k panu doktorovi chodím už půl roku každý den do kryosauny a jako chlapi jsme si už řekli ledacos. Jeho "sexistické" narážky bych hodnotil asi takto: dělá to každý, ale nikdo o tom nechce mluvit. Holt pozůstatek totalitního režimu, kdy sexualita neexistovala, ale děti se přesto nějakým záhadným způsobem rodily.
Pan doktor je chytrý a bezprostřední chlap a bezpečně pozná společenskou hranici kterou si nikdy nedovolí překročit. A kdo s tím má problém, měl by navštívit psychologa a začít u sebe. (Doporučuji Dr. Vacíka pro jeho bezprostřednost a stále dobrou náladu :) Dermatologickou odbornost nehodnotím, nemám osobní zkušenost. Chumlen (Na rozdíl od zmíněné pisatelky se podepisuju...)


Došlo k chybě, zkuste to znovu