Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Čáslav Jiný

Pan doktor se zkrátka neumí chovat, no. Místo konzultace k věci pacienty (a nejspíš zejména pacientky) nemístně uráží. Je přesvědčen o své pravdě, i když ji nemá. Trochu se divím, že mu takové chování projde, nicméně při nedostatku lékařů všech oborů je to asi pochopitelné. Jděte raději jinam.

Umístění: Poliklinika Čáslav Jiný

Klobouk dolu před panem doktorem Vacikem Tolik empatie jsem nezažila Jsem po kovidu dočasně imobilni Pan doktor ochotně přišel k zaparkovanemu autu a zhodnotil muj stav a napsal leky a to se fakt stalo dnes v Časlavi....... sestra je taky super

Umístění: Poliklinika Čáslav Jiný

Dcerka měla otlak na plosce chodidla, nejdřív se snažil vystříhout, pak vzal dusík a jal se sněžit.. pětiletému děvčátku dusíkem popálit nožku? Kvůli otlaku? Nakonec jsme pár dní po kontrole "puchýře" u pana dr.Vacika skončili na chirurgii se zánětem v noze.”Chirurgický zákrok” trval 60 vteřin, dcerka skoro ani nebrekla a po aplikaci antibiotik za 4 dny běhala po venku.. bohužel pana doktora Vacika jen pro otrlé nátury!

Již od dětství mám průběžně ataky ekzému, nyní jsem byla u pana doktora na doporučení známých. U pana doktora jsem byla asi tak 3 minuty a odcházím s receptem na kortikoidy. Není nad to, když doktor, který Vás vidí poprvé neudělá ani řádnou anamnézu a odcházíte s kortikoidama, které by měly být až tím posledním řešením. Pan doktor se mě jen zeptal, co dělám, když jsem řekla, že veterinární asistentku, tak mi tvrdil, že to mám z dezinfekci, jak se rukou opírám o stůl /v práci jsem teda opravdu neměla stůl, o který jsem se opírala, člověk si ani nesedl :) a nenechal si to vymluvit, ještě ze mě dělal blba, když jsem mu tvrdila, že celou dobu, co jsem pracovala na této pozici jsem ekzém neměla. Dokud jsem bydlela v Praze a chodila k paní doktorce do Achiley v Čimicích neměla jsem 3 roky ekzém - mohu jen doporučit. Bohužel, teď žiju tady a opravdu jsem vyzkoušela kdejakého kožního lékaře a nejsem vůbec spokojená.

Byli jsme u pana doktora s dcerou, které předepsal lék který používá na vše. Žádný účinek to nemělo. Tak nám předepsal vodičku která jí poleptala kůži. Když jsme se šli optat copak to znamená, zalekl se a prohlásil, že lék mu doporučil jeden pacient a on sám sním zkušenosti žádné nemá. Nyní léčíme u 3leté dcery poleptání kůže louhem a né kožní nemoc. Pupínky se měly seškrábat pod lokálním umrtvením a ne jako to dělal pan doktor za živa.Když jsme se o panu doktorovi zmínili u jiných lékařů, schodli se, že je pan doktor neschopný.

Jezdíme do Čáslavy asi 10 let z Vysočiny a vždy nám pomohl s každým problémem

Pan doktor je velice milý, vstřícný, problému se věnuje důkladně a vše vysvětlí. Vyléčil moji maminku, mě i vnoučata a za to mu všichni moc děkujeme. My pana doktora můžeme jen doporučit.

Je to doktor na nic

velice schopný a přatelský přístup,bez doporučení vyhověl.

S přístupem lékaře i s léčbou jsem byl spokojen. Určitě doporučuji. Michal NOVÁK