Ordinace gynekologa
Pražská 910, Unhošť

Skvělý doktor,

nyní má kliniku, kde pracuje i jeho dcera MUDr. Jana Palásková, která je rovněž velice příjemná a ochotná.

Vřele doporučuji,

mají nové webové stránky, kde naleznete všechny potřebné informace -

Ochotný vstřícný .. profesionál

Nejlepší gynekolog...vždy milý, ochotný a šetrný :)

Já jsem s panem doktorem Paláskem nad výsost spokojená.Moc mi pomohl co se týče mých problémů.V České lípě jsem chodila do nemocnice více jak domů a nic se mnou nedělaly a díky panu doktorovi jsem nyní v pohodě.

Pan doktor Palásek je velmi vstřícný, komunikativní a šetrný. Jako nová pacientka jsem u něj netrpěla při první prohlídce stresem, jak to u mně bývá, povídal si se mnou o tom co právě dělá a proč to dělá. Vyšel mi vstříc, tak jak by to neudělal žádný lékař. Co se šetrnosti týče, pan doktor je jednička. Při prohlídce jsem netrpěla žádnou bolestí. Má cit pro svou práci.

Před panem doktorem Paláskem pracovala lékařka, ke které jsem se bála chodit! Její vyšetření bolela a celkový přístup byl strašný!!!! Pochopitelně jsem měla strach i z nového gynekologa. K mému překvapení byl pan doktor velmi milý, slušný, citlivý a vstřícný. Jeho vyšetření mne nikdy nebolela a jsem si naprosto jista, že všechna vyšetření dělal důkladně! Když jsem otěhotněla, chodila jsem za ním s každou hloupostí :)On trpělivě naslouchal, vyšetřoval a radil!
Po nějaké době jsme toužili po druhém dítěti. Těhotenství se však nedařilo. Pan doktor i sestra byli velmi citliv a velmi mi oba pomohli! Jednou jsem však měla bolesti v podbříšku a netušila proč. Pan doktor mne pečlivě vyšetřil, ale příčinu bolesti nenašel. Pamatuji si, jak mi při odchodu řekl: "Pani Uhrinová, pokud bolesti do dvou dnů neustanou, okamžitě naklušte zpět! Ty jeho slova mi zní stále v uších Bolesti neustali a já byla u pana doktora znovu. Ten mne opět vyšetřil a vypsal papíry do nemocnice na podrobné vyšetření!!! A představte si, že ani tam na nic lékaři po týdnu každodenního vyšetřování, vyšetřování a vyšetřování na nic nepřišli! Po propuštění z nemocnice jsem sice žádné bolesti neměla, ale já věděla,že něco v pořádku není! Za dva dny se bolest ozvala znovu a v takové míře, že jsem myslela, že nevstanu! Manžel mne odvezl do nemocnice, kde mne pan primář vyšetřil a ponadával si jaké to dnes máme lékaře, kteří nevidí tak velkou cystu, která je prasklá! Následovala okamžitá operace! Chci tím říci, že je často velmi těžké nalézt něco, co není vidět! Má cysta byla velká a nevidělo jí X lékařů s lepším přístrojem, než má pan doktor!!!!
Pokud si tyto stránky pročítá pan Palásek, chci mu moc poděkovat! za všechno! Za to, že mne zbavil bolesti při pohlavním styku, za to, že mi zachránil život a hlavně za to, jak se užasně postaral o naše dvojčátka, která se nám podařila asi po půlroku od operace! Děkuji Vám i za podporu, kdy jste mne navštěvoval v nemocnici, kde jsem ležela v těhotenství! Díky za celkovou vaší péči, podporu pomoc a kvalitu!
Má zkušenost je taková, že je to nejlepší doktor,se kterým jsem se setkala! Sice jsem se odstěhovala do zahraničí, ale jak se říká: za dobrým lékařem si dojedete a věřte, že já si za panem doktorem opravdu ráda dojedu a vyčkám tu velkou frontu:)

Vážená paní či slečno ,
Já už se na to nemohu koukat a ani číst vaše neustálé napadání pana doktora Paláska já osobně mu musím poděkovat za svoji dceru které je již dneska skoro pět roku Pro mě a spoustu šťastných maminek jste pan DOKTOR.
Renata Novotná

Milé dámy,myslíte si,že kdyby byl pan doktor tak špatný jak ho zde popisujet,měl by stále nacpanou ordinaci?Já si tedy myslím,že by měl spíš prázdno.ale opak je pravdou,čím to asi bude???

Ale pan doktor se ozval,dobrý den :-) píše se tam snad uvést i anonymní jméno ne....Nikdo se tam nepodepisuje celým jménem.
My se dobře známe,a uvádět své jméno ani nemusím,stačí že vědí známé a rodina v Unhošti jak sem u vás dopadala po prohlídkách.
A to jsem u Vás vlastně začla nástupem v nemocnici na pohotovosti,kde vy jste kritizoval mého lékaře,přitom už tam před 4 roky a to podotýkám ještě v nemocnici-jste nevěděl co mi je a za tu dobu ani nezjistil.....
Trochu divný,když žanská pořád krvácí a pořád i mimo cyklus,stále záněty,stále bolesti a vše dokola a vy jen předepíšete čípečky,ascorutin,nebo antibiotika :-)
Jinak jste mě poslal na celkem zbytečnou kyretáž,nevím k čemu je dobrá,když už jsem měla v té době srůsty a endometriozu,nejspíš i chlamidii.
Nezjistil jste vůbec nic a na kyretáž jste mě poslal,protože sem měla podle vás na ultrazvuku polyp,který najednou na další kontrole nebyl.
Kyretáž nic nepotvrila a problémy pokračovaly dále....
Na Kladně jsem ležela často a také začala léčba nasazením antibiotik a ascorutinem.K čemu jsou ty vizity,u kterých doktoři nic neví a nic neřeší....
Přešla jsem jinam a při prvním ultrazvuku mi byly zjištěny rozsáhlé srůsty a endometrioza.Jinak chlamidie způsobují opakované záněty a záněty srůsty a srůsty endometriozu.....
I přes to,že jsem si koupila Adept,který mě stál 4000kč mám všechno v plné parádě zpátky,po 4 měsících.Takže mě čeká opět laparoskopie...
Možná už i odstranění vejcovodů,jelikož už při první laparoskopii byly srostlé k děloze.Neberu to jako nějaké veřejné vyřizování s Vámi,ale jen poukazuji na problémy,které mohou mít i jiné a vy je nemusíte vyřešit.
Možná by to chtělo lepší zařízení....
Neni to nic moc příjemného,řešit leta gyn.problémy,nevést ani norm.sex.život a to mi je 25 let,trochu smutné.....

Pozor-anonymní pacientka která se stydí uvést své plné jméno,možná že dobře ví proč.

Nemohu jí udávané údaje zkontrolovat v dokumentaci,neboť nevím jméno. Zkontroloval jsem karty odešlých pacientek za dva roky a jméno Natalka nebo Natalie zde nefigurují.Obdivuji , že čtyři roky u mne trpěla a neodešla dříve.Jak sama píše byla vyšetřena a opakovaně hospitalizována v nemocnici a je s podivem že by zde nebyl navržen další léčebný postup. Je možné, že laparoskopii při hospitalizaci byla indikovaná i provedená.
Že bych předepisoval léky,aniž bych věděl na co to jsou, se také velmi podivuji.
Že bych hádal diagnozu( z koule?) mi také není známo.Že bych ji neodeslal na konziliární
vyšetření na vyšší pracoviště také pochybuji,svědčí o tom údaj o předchozí hopitalizaci,
která byla možná opakovaně.Možná že jsem jí antibiotika účinná na Chlamydii podal
- i když jsem je asi hádal ??? Jak je známo, příčinou endometriozy není infekce
Chlamydiemi,obě choroby mohou ale vyvolat adheze v malé pánci.
Sdělení, že po 30 letech praxe hádám diagnozy předepisuji léky bez jejich znalosti jejich
účinku je na pováženou a na podání žaloby. Kri Kri