Lannova 9, České Budějovice
Plastická chirurgie (mapa)

B. Němcové 585/54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou
RRC Clinic a.s. (mapa)

Matice školské 17, České Budějovice
Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. (mapa)

Umístění: RRC Clinic a.s.

Krásný den všem, jsem teprve pár hodin po zákroku a díky skvělé práci Pana doktora Maříka a úžasnému přístupu místního personálu se cítím skvěle, samozřejmě bolesti trochu jsou, ale to k tomu prostě patří. Pro krásu se musí trochu trpět ???? Když vše shrnu od konzultace, přes profesionální přístup, příjemné prostředí, velmi sympatický, ochotný personál, který o Vás nonstop pečuje, zároveň Vám i sdělí naprosto vše, co Vás ohledně rekonvalescence zajímá, po snídani kterou si sami navolíte, za mě naprostá spokojenost, prostě lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa mám schovaná pod obvazem, ale nakoukla jsem a zatím moc dobrý ???? Uvidím, až se zahojí, věřím ale, že budou podle představ, s Panem doktorem jsme se na všem úplně parádně domluvili. Takže holky pokud se chystáte na augmentaci prsou, doporučuji Pana doktora Maříka a jeho skvělý team v RRC Clinic Hluboká nad Vltavou.

Možná je to dobrý lékař, ale chování, které jsem zažila při konzultaci mi vhánělo slzy do očí. Doslova mi řekl, že nějaká konzultace co je pro mě vhodné nebo ne jej nezajímá, že je to pro něj pouze jen práce jako každá jiná. Vůbec se se mnou nebavil a tvářil se, jako bych jej strašně zdržovala od něčeho důležitějšího. Asi mu bohužel nepřinesu dostatečné finanční ohodnocení neboť mám jít na zmenšení prsů ze zdravotních důvodů, tak se chci informovat někde jinde. Budějice jsem brala, že to nemám daleko od domova.Mám názor i jiné pacientky, která mě tam viděla /onkolog.odstranění prsů/, zažila ze strany tohoto lékaře velice hrubé až sprosté jednání.

Chválím pana promáře Maříka. Dělal mi modelací poprsí a jsem nadšená. Výborná práce, skvělý přístup, příjemné vystupování.

Byla jsem v loni u pana doktora Maříka na horních víčkách hodně to bolelo ale teď je to krásné, pan doktor je super mluvím s ním jako doma s manželem a i se spolu zasmějeme vůbec není náfuka a když tak má být na co, je prostě jednička a on to ví
dcera byla u něho na zvětšení prsou a perfekt.

V lednu 2010 jsem u pana primáře Mudr.Maříka podstoupila operaci - rekonstrukci prsu. Jeho osobní přístup a péče před, během i po operaci byl vynikající.
Moc děkuji panu primáři Maříkovi,ale i jeho kolegům na plastické chirurgii za veškerou péči.Jsou to mistři ve svém oboru.Můžu všem doporučit.

Jsem velmi mile překvapena ochotným a vstřícným jednáním MUDr. Maříka. Smekám. Přestože mě neoperoval, pomohl. Velký dík.
Razimová

Velmi vynikající, šikovný a pečlivý lékař. Kdybych jednou se rozhodla pro plastickou operaci, určitě bych se svěřila do jeho rukou.

Před 3 týdny jsem podstoupila u pana doktora zvětšení prsou. Pana doktora můžu jen a jen doporučit. Jeho vystupování je velmi profesionální a práce ještě profesionálnější.

Eva

Pro mne ten nejlepsi doktor. Nedavno jsem u neho postoupila nekolik plastickych zakroku - neslo o kosmeticke upravy, ale o pourazovy stav - a vsechno probehlo uplne luxusne, v ramci dane situace. Kdyby mne snad nekdy napadlo nechat si udelat kosmetickou upravu, urcite zustanu verna jemu