Plastická chirurgie
Lannova 9, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Před rokem jsem u pana MUDr Maříka podstoupila zmenšení prsou. Pro hodnocení práce a přístupu pana doktora i jeho oddělení by bylo třeba přidat hvězdičku.

Umístění: RRC Clinic a.s. Jiný

U pana primare jsem podstoupila modelaci prsou (bez implantatu). V momente, kdy jsem se objednala na konzultaci, ze mne odpadl tezky kamen a v momente, kdy mi pan primar potvrdil, ze trpim vrozenou vadou (tubularni deformace), tak jsem citila neskutecnou ulevu a neprala jsem si nic jineho, nez byt jiz po operaci. Na klinice jsem mela opravdu nadstandartni peci, kdy sestricka celou noc byla stale kolem mne a stale se ujistovala, zda neco potrebuji, jak se citim, zda potrebuji neco na bolest atd. Aktualne jsem 4 mesice po operaci, jizvy postupne mizi, bolesti po 2 tydnech po operaci temer nulove. Po operaci jsem mela 2 kontroly a dale jsem se s panem primarem domluvila, ze mu zaslu fotografie po 3 a potom jeste po 9 mesicich. Urcite operaci povazuji za skvele rozhodnuti a ten pocit, kdy se jiz nemusím stydet, kdyz nemam push-upku a citim se skvele i kdyz si vyjdu ven bez podprsenky je k nepopsani. Dekuji, pane primari a cely jeho teame.

Umístění: Plastická chirurgie Jiný

Všechny zdravím .....a především p. Doktora Maříka.
V roce 1998 jsem byla u Vás na plastice prsou, je to neuvěřitelné....25 let,dokonalosti a obdivu.
Jste nejlepší. Děkuji Zemanová Monika.

Umístění: RRC Clinic a.s. Jiný

Doktor Marik mi zmensoval nos 2016. Jsem velice spokojena. Opravdu jsem rada, ze jsem se rozhodla pro nej. Myslim , ze na nosy je jeden z nejlepsich.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Jsem skoro 3 týdny po rhinoplastice, pan doktor mi zmensoval a narovnaval nos.S výsledkem jsem velice spokojená, nos mám přesně takový jaký jsem chtěla pana Maříka mohu jen doporučit je velice příjemný a šikovný

Umístění: RRC Clinic a.s. Jiný

Jsem 14 dní po augmentaci prsou a úpravou horních víček. Pan doktor Mařík, je hlavně úžasný člověk a lékař. Profesionální a vstřícný přístup. Personál na klinice perfektní . Pan doktor vše hezky vysvětlil. Mohu určitě jen doporučit, pro mě TOP. Jsem z výsledku nadšená už teď.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

Minulý rok jsem podstoupila operaci horních víček a bohužel nemám obě oči stejně udělané a budu muset někam jinam si to druhé oko nechat poupravit. Za tu cenu bych čekala bezchybné provedení zákroku. Nešla jsem si je nechat upravit do nemocnice za poloviční cenu právě kvůli tomu, že to nedělají plastičtí chirurgové a nenašla jsem nikde recenze, i když jsem to také zvažovala. Jsem zklamaná.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. plastická operace nosu

Byla jsem u pana doktora Maříka na Rhinoplastice a můžu na 100% doporučit!!! Pan doktor si hned všiml i mě zúžené nosní přepážky a i tu mi při operaci opravil. Co se týče celkového výsledku, tak jsem nadšená a i okolí hodnotí velmi pozitivně, dokonce mi spoustu lidí řeklo, že jsem se snad s takovým nosem musela narodit. Dále jsem byla u pana doktora na aplikaci botoxu a také mohu velmi doporučit. Myslím, že je jednička ve svém oboru a já konečně se nemusím stydět fotit a natáčet se tak, aby nos nebyl vidět. Od teď si ho mohu užívat naplno.

Umístění: RRC Clinic a.s.

Krásný den všem, jsem teprve pár hodin po zákroku a díky skvělé práci Pana doktora Maříka a úžasnému přístupu místního personálu se cítím skvěle, samozřejmě bolesti trochu jsou, ale to k tomu prostě patří. Pro krásu se musí trochu trpět ???? Když vše shrnu od konzultace, přes profesionální přístup, příjemné prostředí, velmi sympatický, ochotný personál, který o Vás nonstop pečuje, zároveň Vám i sdělí naprosto vše, co Vás ohledně rekonvalescence zajímá, po snídani kterou si sami navolíte, za mě naprostá spokojenost, prostě lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa mám schovaná pod obvazem, ale nakoukla jsem a zatím moc dobrý ???? Uvidím, až se zahojí, věřím ale, že budou podle představ, s Panem doktorem jsme se na všem úplně parádně domluvili. Takže holky pokud se chystáte na augmentaci prsou, doporučuji Pana doktora Maříka a jeho skvělý team v RRC Clinic Hluboká nad Vltavou.

Možná je to dobrý lékař, ale chování, které jsem zažila při konzultaci mi vhánělo slzy do očí. Doslova mi řekl, že nějaká konzultace co je pro mě vhodné nebo ne jej nezajímá, že je to pro něj pouze jen práce jako každá jiná. Vůbec se se mnou nebavil a tvářil se, jako bych jej strašně zdržovala od něčeho důležitějšího. Asi mu bohužel nepřinesu dostatečné finanční ohodnocení neboť mám jít na zmenšení prsů ze zdravotních důvodů, tak se chci informovat někde jinde. Budějice jsem brala, že to nemám daleko od domova.Mám názor i jiné pacientky, která mě tam viděla /onkolog.odstranění prsů/, zažila ze strany tohoto lékaře velice hrubé až sprosté jednání.