Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace chirurgické vyšetření

Byla jsem u pana doktora kvůli nehybnosti prstu, po špatném šití na chirurgické ambulanci v kadaňské nemocnici, a nemohu si stěžovat, vyslech mě, vyšetřil mě a hlavně mi poradil a pomohl jak dál.

Umístění: Ordinace Uraz

Pana doktora i sestricku muzu jen pochvalit. Po 2 mesicnich pravidelnych kontrolach nemuzu rict pul slova spatneho.Vse mi vzdy CESKY vysvetlil, jak o ranu pecovat, co delat, abych se brzy uzdravila.Je to odbornik s mnohaletymi zkusenostmi.Doporucuji na 100%

Umístění: Ordinace chirurgická konzultace

Pan doktor je úžasnej,nechala jsem si zmenšit poprsí a opravdu konzultace,operace, léčba a dokonce po letech úžasnej ,milej a nemůžu říct křivého slova.Každej máme občas blbej den,ale k panu doktorovy jsem chodila na převazy kontroly a pokaždé super.

V chování p.primáře Lebedy jsem za celou dobu mé hospitalizace i návštěvách na ambulanci kadaňské nemocnice nezaznamenala žádné arogantní chování, jak si stěžují někteří přede mnou. Naopak, velmi příjemný, vše vysvětlí, profesionální přístup k pacientům a to nejen on, ale i sestra a vůbec - celý personál na chirurgickém odd. kadaňské nemocnice. Děkuji a přeji v jeho nelehké práci samé spokojené pacienty .
Marie Zelenková

Už nikdy k tomuto lékaři nepůjdu, tak arogantního člověka a ještě k tomu v lékařství jsem nepotkala. Nepomohl mi, neporadil mi, neposlouchal mě a nakonec mě nenechal ani domluvit a odpálkoval mě slovem naschle.

Dobrý den, s panem doktorem Lebedou mám sice jen malou zkušenost, ale snad mohu vyjádřit svůj názor i tak. V roce 2003 nebo 2004 již přesně nevím jsem s panem doktorem konzultovala moje rozhodnutí, nechat si udělat plastickou operaci břicha. Dostala jsem na něj doporučení od kamarádky. Za prvé - konzultace mi udělal obě zdarma, normálně se tyto platí od 500 korun výše, zvláště v případě plastických úprav zevnějšku. Poskytl mi perfektní informace o operaci od začátku až do konce, jak probíhá, přesný postup, kde mi povedou řez, čeho se nemusím obávat, ale co by mohlo nastat, jaká jsou rizika po operaci, na co si dát pozor..apod.. apod....prostě naprosto skvělý pohovor i s fotodokumentací a s přesným popisem průběhu operace. Od začátku se pan lékař choval velmi příjemně, nebyl ani arogantní, ani povýšený ani nepříjemný..stejně tak jeho sestřička..navíc jsem byla svědkem i jeho jednání s ostatními pacienty a klienty..příjemný, profesionální přístup.Ovšem respektuji, že co člověk to názor, nicméně jako člověk, který také pracuje v oboru věnující se lidem vím, že není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Moje zkušenost s lidmi jsou takové - pouze právě většinou ti, kteří neumějí jednat s jinými lidmi, a ti, co jsou sami povýšení a mají pocit, že jim musí každý vyhovět . od lékaře po prodavačku, kam pravidelně chodí a kde vyžadují péči o sebe jako klienta, pacienta či zákazníka a hlavně ti, co si myslí, že oni jsou ti, co tomu rozumí - tzv. všechno znám, všude jsem byl, na mě si nepříjdete - jsou noční můrou všech lidí, které jim poskytují jakoukoliv službu. Mluvím ze své zkušenosti, mnoho mých klientů vše ví lépe než já, a nemusí přitom studovat vysokou, protože oni mají informace od Růženy z prasečáku, či jiných bodrých lidiček, nebo četli tohle, nebo tamto v Blesku..apod.Prostě takových všeznalců a protivů typu paní Dobiášové ze známého seriálu Nemocnice na kraji města - což jistě mají v paměti všichni dřívěji narození - bylo je a bude stále dost. O dobrý lékař, který pracuje na vysoce profesionální úrovni, má pár svých "Dobiášových". Přeji panu doktoru Lebedovi, aby jich měl jen sem tam někdy opravdu jen pár. I lékaři jsou jen lidé, stejně tak, jako kdokoliv, kdo se věnuje profesně lidem, svou práci vykonává pečlivě a s láskou a občas se prostě jen někomu netrefí do "vkusu". Zdravím...Hana Zýková Chomutov

Prosím Vás, co to tady píšete za nesmysly. Pan doktor Lebeda je jeden z nejlepších plastických chirurgů v našem kraji. Znám ho již od svých 18 let, kdy mě operoval. Při operaci apendixu mi udělal takovou jizvu, že po letech ji ani jiní lékaři nenašli. V loňském roce operoval mého 16-ti letého syna, který se operace bál. Nejen že výsledek operace je vynikající, ale i přístup a jednání tohoto lékaře na špičkové úrovni byl velice profesionální a vstřícný. Nepište negativa jen proto, že Vás žene závist........ Nikdy nevíte, kdy i Vám může zachránit život.....Alena Kožušníková

Pan doktor mi čistil hnisavou ránu po operaci. Když jsem mu řekla, že se bojím a opravdu bolestí několikrát vykřikla, řekl mi, že bych si měla zajít na psychiatrii.
Chodila jsem na převazy pravidelně, jiní doktoři byli hodní, vše mi řádně vysvětlili.
Nevím jaký je ve svém lékařském oboru, to nemohu posoudit, ale jeho přístup k pacientům je velice arogantní, špatný. Bojím se, když jdu na ambulanci, aby tam nebyl.

S panem doktorem Lebedou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Byla jsem u něj třikrát na drobném zákroku, jizvy téměř neviditelné, odvedl dobrou práci. Má specifickou náturu a pro něj osobitý humor, který nemusí každému vyhovovat, ale ke mě se choval vždy velmi mile a vše mi kolem zákroku vysvětlil.

dr.Lebeda je podle mne velmi dobý chirurg.syn u pana doktora odstoupil dvě plastické operace a je velice spokojený.žádné jizvy nemá vidět.A to že se chová pan doktor arogantně není žádná pravda,k nám se choval vždy slušně.Pana doktora doporučuji.