alej Svobody 80, Plzeň
Gynekologicko – porodnická klinika LF UK a FN Plzeň

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

K mudr.Kokešovi jezdím na kontroly po operaci a léčbě rakoviny vaječníků.Pan doktor je hodný,vstřícný a na každého si udělá dostatek času.

F

Jsem po operaci dělohy - rakovina. Pan doktor Kokeš mi pomohl nejen po odborné stránce, ale i lidské. Je přímý, pravdu říká šetrně, ale přímo. Dokázal vždy vysvětlit problém. Dodnes k němu jezdím na Lochotín na prevenci a i když z Chebu je to dál, neuvažuji o změně lékaře. Jeho lidský přístup by mi chyběl. Děkuji.

Do ordinace paní doktorky jsem přišla na doporučení mých kamarádek, které byly maximálně spokojené. Mé zkušenosti byly takové, že jsme k paní doktorce zaregistrovala i svou patnáctiletou dceru. Ostych mé dcery paní doktorka elegantně zvládla. Vyšetření jsem byla přítomná. Všechny problémy dospívání jsme řešily ve třech a díky paní doktorce jsme s dcerou o trochu blíž než dřív.

skvělý lékař,velmi mi pomohl,lidský přístup...doporučuji...

je prostě nejlepšíííííííííííí

Takový přístup ke klientkám , jako má MUDr. Kokeš se snad již ve zdravotnictví nevidí.
Každý by se měl zamyslet nad tím , jestli ve své profesi dokázal maximum , MUDr. Kokeš to dokázal a nám všem dokazuje denně.
Vážený pane doktore, děkuji Vám za všechny Vaše spokojené klientky a věřte, neni jich málo, alo to sám víte nejlépe.

Přesný a co slíbí to dodrží

K MUDr. Kokešovi jsem chodila na prevenci mnoho let a nebýt toho, že teď působí na Lochotíně (a tam se mi jezdit nechce), chodila bych k němu dál. Je opravdu milý, ohleduplný a citlivý, pokud je vám při vyšetření něco nepříjemné, použije šetrnější nástroje. A neřekne vám jako žena-lékařka: to vydržíte, to je dobrý. Tohle si jako chlap nemůže odzkoušet, takže vám prostě musí věřit. Chodilo k němu na Slovanech (stará porodnice) na prevenci opravdu hodně pacientek, až se jiná doktorka smála, že on asi chodí v MHD a rozdává náborové letáčky. To už o něčem svědčí, ne? :-) Navíc jsem na něj z mnoha zdrojů slyšela po odborné stránce jen chválu. D O P O R U Č U J I !

Musím reagovat na první dva negativní příspěvky ,které jsou mimo mísu . Ochotnějšího a přívětivějšího lékaře dneska stěží najdete . Navíc je to jeden z předních onkologů gynekologů v plzenském kraji . Přednáší na medicíně .

zřejmě pan Pater,se mýlí a jde o jiného lékaře.Mudr.Kokeš mě vyléčil z rakoviny,nebýt jeho lidského přístupu a zájmu,tak dnes čichám ke kytičkám. ps:zřejmě půjde u negativních pacientů o osobní averzi.Za trombozu rozhodně nemohl...lepšího lékaře na celé zeměkouli neznám.Takže navštěvujte Mudr Kokeše a budete plný energie a naděje.p.Poborská