Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

alej Svobody 80, Plzeň
Gynekologicko – porodnická klinika LF UK a FN Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Gynekologicko – porodnická klinika LF UK a FN Plzeň Jiný

Vynikající lékař na pohotovosti FN. Důkladně mě vyšetřil, vše vysvětlil, hlavně chválím jeho lidský přístup, klid. Děkuji Pane Doktore.


Z
Ověřeny pacient

K mudr.Kokešovi jezdím na kontroly po operaci a léčbě rakoviny vaječníků.Pan doktor je hodný,vstřícný a na každého si udělá dostatek času.


F

Jsem po operaci dělohy - rakovina. Pan doktor Kokeš mi pomohl nejen po odborné stránce, ale i lidské. Je přímý, pravdu říká šetrně, ale přímo. Dokázal vždy vysvětlit problém. Dodnes k němu jezdím na Lochotín na prevenci a i když z Chebu je to dál, neuvažuji o změně lékaře. Jeho lidský přístup by mi chyběl. Děkuji.


Do ordinace paní doktorky jsem přišla na doporučení mých kamarádek, které byly maximálně spokojené. Mé zkušenosti byly takové, že jsme k paní doktorce zaregistrovala i svou patnáctiletou dceru. Ostych mé dcery paní doktorka elegantně zvládla. Vyšetření jsem byla přítomná. Všechny problémy dospívání jsme řešily ve třech a díky paní doktorce jsme s dcerou o trochu blíž než dřív.


skvělý lékař,velmi mi pomohl,lidský přístup...doporučuji...


je prostě nejlepšíííííííííííí


Takový přístup ke klientkám , jako má MUDr. Kokeš se snad již ve zdravotnictví nevidí.
Každý by se měl zamyslet nad tím , jestli ve své profesi dokázal maximum , MUDr. Kokeš to dokázal a nám všem dokazuje denně.
Vážený pane doktore, děkuji Vám za všechny Vaše spokojené klientky a věřte, neni jich málo, alo to sám víte nejlépe.


Přesný a co slíbí to dodrží


Ověřeny pacient

K MUDr. Kokešovi jsem chodila na prevenci mnoho let a nebýt toho, že teď působí na Lochotíně (a tam se mi jezdit nechce), chodila bych k němu dál. Je opravdu milý, ohleduplný a citlivý, pokud je vám při vyšetření něco nepříjemné, použije šetrnější nástroje. A neřekne vám jako žena-lékařka: to vydržíte, to je dobrý. Tohle si jako chlap nemůže odzkoušet, takže vám prostě musí věřit. Chodilo k němu na Slovanech (stará porodnice) na prevenci opravdu hodně pacientek, až se jiná doktorka smála, že on asi chodí v MHD a rozdává náborové letáčky. To už o něčem svědčí, ne? :-) Navíc jsem na něj z mnoha zdrojů slyšela po odborné stránce jen chválu. D O P O R U Č U J I !


Musím reagovat na první dva negativní příspěvky ,které jsou mimo mísu . Ochotnějšího a přívětivějšího lékaře dneska stěží najdete . Navíc je to jeden z předních onkologů gynekologů v plzenském kraji . Přednáší na medicíně .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti