Praktický lékař stomatolog
Vítkovská 391, Odry

Umístění: Praktický lékař stomatolog Zánět zubu

K panu MUDr. Feglerovi chodí celá naše rodina již 20 let, tj. od doby, kdy si praxi otevřel. Nedokáži si představit, že bychom mohli být někde spokojenější !
Příjemný, pečlivý, citlivý, nikdy nečekáme v ordinaci, zodpoví vždy na všechny otázky, informuje podrobně pacienta o situaci a o tom, jaké kroky bude podnikat, takže jsme naprosto bez obav, co nás čeká :) Prostě skvělý lékař.

Jo Feďa, ten má zlatý ručičky.

Ládík je kvalitní zubař. Opravdu vždy všechno vysvětlí a popíše a pokud mám nějaký dotaz, vždy se dočkám odpovědi. Není problém se s ním poradit. Už jsem u něho byla nesčetněkrát a nemusela se vracet. Poznala jsem hodně zubařů(i Vítkov),ale s tímto naším oderským panem zubařem se to nedá vůbec srovnat. Hlavně se mi líbí to zrcátko! :) Už se na něho těším.

Pan doktor je pro mne 1 s hvězdičkou, chodíme k němu i s dcerou a vždy příjemný přístup jak jeho, tak sestřičky. Díííky jen tak dál......

Ano chodím k panu doktorovi a bez dřívějších roztřepaných kolen. Sice mi jen párkrát plomboval, takže nevím jak to má se složitějšími zákroky, ale je pečlivý, zdvořilý, ještě nikdy nemusel po sobě nic opravovat, co dodat? A co jiného si přát? Snad jen aby mu to vydrželo

nešla bych k nikomu jinému...je úžasný

Feďa je prostě nej!!!

Pan MUDr.Fegler Vladimír je vynikající stomatolog. Velice precizní, nic nenechá náhodě a ochotně Vám vše vysvětlí a poradí. Je prostě skvělý !!!!!!!!

K panu zubaři chodíme s dcerkou, na ošetření jsem čekala jen 1x, a to asi 10 minut. Jinak vždy bez čekání. Nedělá mu problém napíchnout injekci od bolesti při vrtání zubu a je vždy pečlivý, zdvořilý, vše co vás zajímá vždy rád a podrobně vysvětlí. Kéž by takových bylo víc!

Vynikající odborník, příjemný, citlivý, laskavý, dokáže pacientovi vše srozumitelně vysvětlit, má promyšlenu organizaci práce. Všem vřele doporučuji !