Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Vladimír Čuba, absolvent 1. FVL - UK Praha v r. 1984, I. a II atestace v oboru ORL a chirurgii hlavy a krku, primářská licence. Zabývám se diagnostikou a léčením chorob a... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Vladimír Čuba, absolvent 1. FVL - UK Praha v r. 1984, I. a II atestace v oboru ORL a chirurgii hlavy a krku, primářská licence.

Zabývám se diagnostikou a léčením chorob a obtíží ušních, nosních a krčních,
    chirurgií hlavy a krku.

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• T

Nezbývá než souhlasit s předchozími názory. Lékař - bůh, sestra - anděl. :-) Jen počet hvězdiček je v nabídce malý. Takže 100 hvězdiček a díky i za úsměv.

• Dnes jsem u pana doktora byla se svojí malou dcerou, musím říci, že je to skutečně skvělý lékař a jak bezvadně umí zacházet s dětmi! Dcera je cíťa, ale pan doktor je tak jemný, že ani nepípla. Sestřička je také moc milá a ochotná...Děkujeme

• Působí na mne profesně velmi zdatně. Obzvlášť hodnotím přístup pana doktora Čuby i sestřičky k pacientům. U něj se necítím jako kus masa, ale jako vážený zákazník. Vyšetření provádí jemně, naprosto vše vysvětlí a to i dětem. Ukáže jim, že se nemusí bát, řekne jim, co bude dělat. Výtečný přístup.

• M

Tohoto pana doktora mohu jen doporučit. Pokud je třeba, dojedeme si za ním 80km. Vždy objedná na nejbližší možný termín. Je ochotný, usměvavý, profesionál, děti k němu velmi rády chodí. Taktéž se dá říci i o sestřičkách. Nikdy jsem v jeho ordinaci nepocítila bezmoc, že jsem doktorovi odkázána na milost a nemilost.

• Nej pan doktor, kterého jsem zažila! Náš prcek se na něj těší! Vždy ochotný a usměvavý. A co je hlavní, nejdříve léčí. Ne jako jinde: bolí ucho ihned píchneme. Prostě lékař na svém místě.

• K

Velmi dobrý pan doktor, dovede výborně poradit, velmi příjemný a umí to výborně s dětmi, ikdyž moc nespolupracují.

• Milá a velice ochotná sestřička ( jak v telefonu , tak v reálu ) a pan doktor Čuba je člověk na svém místě , víc takových doktorů , měli by si z něho někteří brát příklad .

• Výborný doktor s úžasně lidským přístupem k pacientům a první ORL na kterém jsem neměl nepříjemný pocit :-). Smekám klobouk.

• Je to nejlepší lékař, pomohl oběma dcerám i mě. Škoda, že takových není víc.

• Č

Souhlasím, velmi ochotný lékař, můj syn k jinému nechce chodit