Adresa

ORL MUDr. Vladimír Čuba
Maroldova 2304, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 VícePreventivní vyšetření sluchu

Vyšetření ucha


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Maroldova 2304, Kladno

ORL MUDr. Vladimír ČubaMaroldova 2304, Kladno

ORL MUDr. Vladimír ČubaMaroldova 2304, Kladno

ORL MUDr. Vladimír ČubaMaroldova 2304, Kladno

ORL MUDr. Vladimír ČubaMaroldova 2304, Kladno

ORL MUDr. Vladimír Čuba

Zkušenosti

O mně

MUDr. Vladimír Čuba, absolvent 1. FVL - UK Praha v r. 1984, I. a II atestace v oboru ORL a chirurgii hlavy a krku, primářská licence.

...

Více

Léčené nemoci


Ukončené školy

  • 1. FVL - UK Praha v r. 1984
  • I. a II atestace v oboru ORL a chirurgii hlavy a krku
  • primářská licence

Specializace

  • otorinolaryngologie

Fotografie


Znalost jazyků

  • Čeština

42 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Pan doktor nám byl doporučen ohledně nosní mandle. S dcerou (5 let) jsme byli na ORL v Praze, kde nám jiný pan doktor už mezi dveřmi vypisoval žádanku do Motola na vyndávání nosní mandle. Dcera neměla nikdy problémy s ušima, rýmu jen běžně. Pan doktor Čuba prohlédl nos, uši a doporučil vyzkoušet test kortikoidy, jelikož mandle byla zvětšená. Po 5 dnech je mandle v normálu. Moc oceňuji přístup , který je zaměřený na pomoc pacientovi, bez zbytečných invazivních zákroků. Doporučuji a děkuji.

T
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Diagnóza a poté chirurgický zákrok ve Slaném (septoplastika). Naprosto profesionální přístup, úžasně rychlá rekonvalescence a okamžitý výsledek. Úroveň soukromé kliniky. Normálně názory nepíšu, ale zde musím.

I
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Profesionalita, odbornost, ochota, vstřícnost, lidský přístup, smysl pro humor. Takto to vypadá, když je pro někoho práce koníčkem. Navíc úžasná sestra. Té patří také velký dík. V dnešní době již nevídaný přístup jak lékaře,
tak sestry. Mockrát i s dcerou vám děkujeme.


E
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba chirurgie krku

Byla jsem u pana doktora poprvé na doporučení a už k jinému nepůjdu. Ochotný, vstřícný a usměvavý. Sestřička anděl milá a ochotná.


Z
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-)


M
Ověřený profil
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Jiný

Přes 3 roky jsem se potýkala se závislostí na nosních kapkách a problémy s ní spojenými. Téměř nepřestávájící rýma, záchvaty kýchání, neustále ucpaný nos. Nepomohlo nic, až jedna jediná návštěva u pana doktora, který mi předepsal léčbu a do týdne bylo po problému. Navíc on i sestra jsou mimořádně milí a vstřícní lidé. Ještě jednou moc děkuji!


A
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba vyšetření ucha

Úžasný doktor, velice hodný, ochotný, milí a vstřícný, problém odstranil do 5min + mně jakožto sportovci, jen tak provedl rychlou diagnozu krčního svalstva.


I
Ověřený profil
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Masivní krváceni z nosu

Pan doktor a sestřička jsou oba úžasní,ochotní a hlavně milý přístup.Odcházíte s dobrým pocitem.Děkuji.


M
Ověřený profil
Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba

Úžasná sestřička, skvělý pan doktor. Takový lidský přístup jsem snad nikdy v žádném lékařském zařízení nenašla!


T
Ověřený profil

Nezbývá než souhlasit s předchozími názory. Lékař - bůh, sestra - anděl. :-) Jen počet hvězdiček je v nabídce malý. Takže 100 hvězdiček a díky i za úsměv.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Dobrý den, v kompetenci to mají lékaři ORL - po vyloučení příčin ve vnitřním uchu - nejčastěji se jedná o přetížení svalů v oblasti krční páteře....

MUDr. Vladimír Čuba

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.