Maroldova 2304, Kladno
ORL MUDr. Vladimír Čuba (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
603 92.....

Chirurgie krku

Laryngologické vyšetření

Operace krku +2 Více

Preventivní vyšetření sluchu

Vyšetření ucha

MUDr. Vladimír Čuba, absolvent 1. FVL - UK Praha v r. 1984, I. a II atestace v oboru ORL a chirurgii hlavy a krku, primářská licence. Zabývám se d...

• ušní onemocnění

Operace krku

Preventivní vyšetření sluchu

Vyšetření ucha

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba Masivní krváceni z nosu

Pan doktor a sestřička jsou oba úžasní,ochotní a hlavně milý přístup.Odcházíte s dobrým pocitem.Děkuji.

Umístění: ORL MUDr. Vladimír Čuba

Úžasná sestřička, skvělý pan doktor. Takový lidský přístup jsem snad nikdy v žádném lékařském zařízení nenašla!

Nezbývá než souhlasit s předchozími názory. Lékař - bůh, sestra - anděl. :-) Jen počet hvězdiček je v nabídce malý. Takže 100 hvězdiček a díky i za úsměv.

Dnes jsem u pana doktora byla se svojí malou dcerou, musím říci, že je to skutečně skvělý lékař a jak bezvadně umí zacházet s dětmi! Dcera je cíťa, ale pan doktor je tak jemný, že ani nepípla. Sestřička je také moc milá a ochotná...Děkujeme

Působí na mne profesně velmi zdatně. Obzvlášť hodnotím přístup pana doktora Čuby i sestřičky k pacientům. U něj se necítím jako kus masa, ale jako vážený zákazník. Vyšetření provádí jemně, naprosto vše vysvětlí a to i dětem. Ukáže jim, že se nemusí bát, řekne jim, co bude dělat. Výtečný přístup.

Tohoto pana doktora mohu jen doporučit. Pokud je třeba, dojedeme si za ním 80km. Vždy objedná na nejbližší možný termín. Je ochotný, usměvavý, profesionál, děti k němu velmi rády chodí. Taktéž se dá říci i o sestřičkách. Nikdy jsem v jeho ordinaci nepocítila bezmoc, že jsem doktorovi odkázána na milost a nemilost.

Nej pan doktor, kterého jsem zažila! Náš prcek se na něj těší! Vždy ochotný a usměvavý. A co je hlavní, nejdříve léčí. Ne jako jinde: bolí ucho ihned píchneme. Prostě lékař na svém místě.

Velmi dobrý pan doktor, dovede výborně poradit, velmi příjemný a umí to výborně s dětmi, ikdyž moc nespolupracují.

Milá a velice ochotná sestřička ( jak v telefonu , tak v reálu ) a pan doktor Čuba je člověk na svém místě , víc takových doktorů , měli by si z něho někteří brát příklad .

Výborný doktor s úžasně lidským přístupem k pacientům a první ORL na kterém jsem neměl nepříjemný pocit :-). Smekám klobouk.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Dobrý den, v kompetenci to mají lékaři ORL - po vyloučení příčin ve vnitřním uchu - nejčastěji se jedná o přetížení svalů v oblasti krční páteře....

MUDr. Vladimír Čuba

• ušní onemocnění