Gynekologie
Nemocniční 945, Vsetín

Jsem velmi spokojena s přístupem pane doktora Čecha. Vždy mi poradil. Je velmi galantní a ochotný vám pomoci.

Nemohu doporučit. Chodila jsme k němu, ale byla jsem nucena přejít jinam, protože mě nedokázal zbavit ani banálních problémů, které mi ale už několik let znepříjemňovali život. Nevím, zda toho má tak mnoho, ale hodně věcí přehlíží a neřeší. Jako člověk je velice milý, ale to mi bohužel od problémů nepomohlo.

S panem doktorem jsem velice spokojená, vždy mi pomohl

Jsem pacientkou pana doktora 20let,výborný diagnostik,zkušený operatér,velmi lidský přístup,doufám,že neodejde do důchodu.

PAN DOKTOR ČECH ,JE PAN DOKTOR NA SVÉM MÍSTĚ.JÁ SE LÉČILA 4. ROKY NA NEPLODNOST,PO MIMODĚLOŽNÍM TĚHOTENSTVÍ JSEM PŘEŠLA K NĚMU, A ZA 2. ROKY JSEM MĚLA PRVNÍ DÍTĚ.DOCHÁZÍM K NĚMU UŽ 14. LET A MÁM 3. ZDRAVÉ DĚTI .PANA DOKTORA MŮŽU S ČISTÝM SVĚDOMÍM JEN DOPORUČIT !!!!!!!!!

Jsem jeho pacientkou již řadu let a s maximální spokojeností. Neměnila bych.
Výborný odborník s lidským přístupem.

dobrý lékař,skvělý přístup.hodný člověk

Pan doktor je jednička s hvězdičkou, chodím k němu už 15 let a neměnila bych.
Dokonce jsem se přestěhovala a jezdím za ním 400km a modlím se at ještě neodchází do důchodu.

jsem s panem doktorem maximálně spokojená,chodím k němu již 12let.
vyléčil mě z neplodnosti!

je úplně úžasný