Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karla Čapka 589, Písek
Nemocnice Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Nemocnice Písek Jiný

Diky panu Svobodovi normalne chodim. Jeho prace je na vysoke urovni, velmi profesionalni. Jednani skvele - vse vysvetleno, moznosti lecby, jejich vyhody/nevyhody.

Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Písek

Musim rict ze pan doktor mi sedl od zacatku hrozne milej a nikdy nebyl neprijemnej vzdycky se ke me choval jako velkej profik a moc mu dekuji za starost kterou mi venoval i na operacnim sale jeste jsem se nesetkala s nikym podobnym vzdycky mi pomohl preju mu hodne stesti

M
Ověřeny pacient

S tímto doktorem jsme se dnes setkali poprvé já a moje 20 měsíční dcera.Mudr Svoboda je dle mého názoru Pan Doktor,od kterého by se mohli všichni učit,takový přístup k malému děcku jsme za celou dobu nezažili a to jsme jich pár už navštívili a pokaždé byla malá stresovaná a dneska jen lehce pofňukla a byl klid.S přítelkyní jsme s údivem sledovaly jakej má lidskej přístup,a nejen on,ale celá ortopedická ambulance.Mockrát děkujeme

J
Ověřeny pacient

Z tímto lékařem mam dlouholeté zkušenosti i v operačních prostorách. Vždy mi věnoval plně profesionální výkon. Při kontrolách není schopen věnovat pacientu tolik času, kolik by bylo kolikrát potřeba. Proto mu uděluji jen 4 hvězdičky, které jsou ovšem jen za jeho časovou vytíženost při ošetřování stovek pacientů za týden, nezaviněné.

E

Pan Mudr.Svoboda výborný odborník, příjemné jednání, odborník na svém místě.

Ověřeny pacient

Zkušený odborník s příjemným jednáním,výborný diagnostik a skvělý operatér.Vřele doporučuji.

Výborný odborník a skvělý člověk. Lidský přístup k pacientům. Díky za takové doktory. Kéž by takových bylo více. Milan Procházka, Kamenice nad Lipou

Pa doktor je odborník na svém místě, k pacientům má velice lidský a příjemný přístup. Chodím k němu již 10 let a jsem velice spokojená.

Ověřeny pacient

jsem rád, že mohu osobně potvrdit kladné informace, které jsem se dozvídal od přátel z oblasti Strakonicka a Písecka o léčení pana ortopeda MUDr. Svobody Viléma z nemocnice a.s. v Písku. Pan Dr. Svoboda je opravdu lékař na svém místě a ovšem mě řádně informoval před mojí třetí operaci kyčelního kloubu - náhrady kyčelního impalntátu(totální endoprotéza kyčelního kloubu)Operaci jsem podstoupil 1.9. 2010.
Roman Kohoutek, Strakonice

Ověřeny pacient

ve své práci je velmi dobrým odborníkem.skvělý přístup

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti