Adresa

Nemocnice Písek
Karla Čapka 589, Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Nemocnice Písek Jiný

Diky panu Svobodovi normalne chodim. Jeho prace je na vysoke urovni, velmi profesionalni. Jednani skvele - vse vysvetleno, moznosti lecby, jejich vyhody/nevyhody.

Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Písek

Musim rict ze pan doktor mi sedl od zacatku hrozne milej a nikdy nebyl neprijemnej vzdycky se ke me choval jako velkej profik a moc mu dekuji za starost kterou mi venoval i na operacnim sale jeste jsem se nesetkala s nikym podobnym vzdycky mi pomohl preju mu hodne stesti

M
Ověřený profil

S tímto doktorem jsme se dnes setkali poprvé já a moje 20 měsíční dcera.Mudr Svoboda je dle mého názoru Pan Doktor,od kterého by se mohli všichni učit,takový přístup k malému děcku jsme za celou dobu nezažili a to jsme jich pár už navštívili a pokaždé byla malá stresovaná a dneska jen lehce pofňukla a byl klid.S přítelkyní jsme s údivem sledovaly jakej má lidskej přístup,a nejen on,ale celá ortopedická ambulance.Mockrát děkujeme


J
Ověřený profil

Z tímto lékařem mam dlouholeté zkušenosti i v operačních prostorách. Vždy mi věnoval plně profesionální výkon. Při kontrolách není schopen věnovat pacientu tolik času, kolik by bylo kolikrát potřeba. Proto mu uděluji jen 4 hvězdičky, které jsou ovšem jen za jeho časovou vytíženost při ošetřování stovek pacientů za týden, nezaviněné.


E

Pan Mudr.Svoboda výborný odborník, příjemné jednání, odborník na svém místě.


Ověřený profil

Zkušený odborník s příjemným jednáním,výborný diagnostik a skvělý operatér.Vřele doporučuji.


Výborný odborník a skvělý člověk. Lidský přístup k pacientům. Díky za takové doktory. Kéž by takových bylo více. Milan Procházka, Kamenice nad Lipou


Pa doktor je odborník na svém místě, k pacientům má velice lidský a příjemný přístup. Chodím k němu již 10 let a jsem velice spokojená.


Ověřený profil

jsem rád, že mohu osobně potvrdit kladné informace, které jsem se dozvídal od přátel z oblasti Strakonicka a Písecka o léčení pana ortopeda MUDr. Svobody Viléma z nemocnice a.s. v Písku. Pan Dr. Svoboda je opravdu lékař na svém místě a ovšem mě řádně informoval před mojí třetí operaci kyčelního kloubu - náhrady kyčelního impalntátu(totální endoprotéza kyčelního kloubu)Operaci jsem podstoupil 1.9. 2010.
Roman Kohoutek, Strakonice


Ověřený profil

ve své práci je velmi dobrým odborníkem.skvělý přístup


Došlo k chybě, zkuste to znovu