Sam.ord. PL pro dospělé
Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí

Sice starší paní doktorka, ale poctivá a pečlivá, která nikdy nic nezanedbá....100% spokojenost. Spousta mladých doktorů by si z ní mohla vzít příklad.
MS

Velmi schopná, vstřícná paní doktoka. Jak už tady zaznělo, je ochotná řešit s vámi problémy i nad rámec svých povinností (např. návštívila OSSZ kvůli pracovní neschopnosti mé příbuzné, nebo pomohla s vyřízením důchodu). Problémy, se kterými člověk přichází, v žádhém případě nepodceňuje.

Velmi ochotná a obětavá paní doktorka, v rámci svých možností dělá maximum.

Velmi dobrý přístup k pacientům i jejich rodinným příslušníkům zvláště v případě těžkých onemocnění. Bere v úvahu nejen fyzický, ale i psychický stav pacienta. S odbornými lékaři (ortopedie, dermatologie...)bez problémů spolupracuje.

sice starší paní,ale velmi ochotná,obětavá a snaží se pomoci i ve věcech,které s titulu své funkce řešit nemusí

Obětavá a ochotná,lidský přístup
- vždy mi poskytla kvalifikovanou pomoc při mých dlouhol
etých zdravotních problémech.

Lekarka ktera je obetava a ja jsem ji vdecna za jeji osobity pristup ke mne.Doporucuji ostatnim pacientum.Hana Kocianova CESKA TREBOVA

Moc hodná paní doktorka která mě pomohla vždy když mě byl nejhůř .