Dentim s.r.o.
Janovského 34, Praha 7, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Janovského 34, Praha

Dentim s.r.o.

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY.
Poskytování komplexní zubní péče.
Snažím se pro své stávající i nové pacienty poskytnout veškerý možný komfort...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Dentim s.r.o. Jiný

Velmi príjemný a profesionálny prístup. Pani doktorka mi robila predné zuby z keramiky. Vysledok je perfektný. Konečne sa možem usmievat. Ďakujem pani doktorka. Určite odporúčam.

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. estetická stomatologie

Paní doktorka je velice příjemná a milá. Byl jsem několikrát na výměnu staré amalgámové plomby za novou. Vždy perfektní práce. Ošetření bezbolestné.

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. Jiný

Paní MDDr. Cséfalvaiová byla skvělá, milá, všechno perfektně vysvětlí, profesionální přístup. Můžu vřele doporučit. Jsem, jsme celá rodina nadmíru spokojení.

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. zubní vyšetření

pani doktorku Cséfalvaiovú mozem len doporucit a dakujem jej!
Je velmi silovna,mila a priatelska co Vam pri navsteve zubara velmi pomoze a opadne z Vas cast strachu :)
Jej praca je velmi precizna, zakroky takmer bez bolesti!
Vzdy vsetko vysvetli, poradi a doporuci co je pre Vas najlepsie.. nikdy som nemala problem s objednanim a aj v pripade bolesti a urgentnu sa pani doktorka snazila najst co najrychlejsi termin!

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. zubní vyšetření

Paní doktorka mě vzala pod sebe bohužel s velmi špatným stavem chrupu po nepečlivých kontrolách od předešlé zubařky. Brzké termíny, příjemná atmosféra, vše prováděno bez bolesti. Paní doktorka vždy vysvětlí co bude následovat, je velmi sympatická, pečlivá. Rád bych jí poděkoval, za skvělou péči a její práci. Rozhodně doporučuji ! :)

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. zubní vyšetření

K paní doktorce chodíme celá rodina. S její práci jsme naprosto spokojení (včetně syna, který šel raději trhat zub do ordinace, než doma). Prošli jsme si u ní od výměny starých amalgánů, přes opravy kazů, odštěpené jedničky, bělení zubů, nasazení korunky až po trhání zubů. Její práce je precizní a klade důraz na detail. Co se týče jedniček, oprava byla udělaná dokonale, vůbec není vidět výplň a perfektně vše drží. Všechny zákroky proběhli úplně bezbolestně a ve spolupráci s pacientem (práci i čas přizpůsobuje požadavkům). Vše předem vysvětlí a poradí i s následnou péči. Součástí ordinace je i dentální hygiena, a není nutné navštěvovat další kliniku. Ordinační doba vyhovuje i zaneprázdněným lidem (pozdní odpoledne i víkend). Jsme moc rádi, že jsme se k ní dostali a určitě doporučujeme i pro typy, které mají strach ze zubařů:) U paní doktorky ho určitě překonáte:).

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úžasná, šikovná a milá :) ošetření je bezbolestné, všechno vysvětlí, je příjemná a má krásnou ordinaci :)

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. zubní vyšetření

Nelze jinak hodnotit než skvěle. Paní doktorka je skutečně profesionálkou. Ošetření je bezbolestné (s umrtvením), pečlivé, odborné. K pacientovi přistupuje velice lidsky a vždy hledá to nejlepší řešení problému. Je to právě paní doktorka, která mě zbavila strachu ze zubaře. Velká pochvala také patří paní sestřičce, jejíž přístup je stejný jako u paní doktorky. Za sebe můžu paní doktorku vřele doporučit.

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

K paní doktorce jsme se přihlásili s manželem teprve nedávno, ale oba jsme s její dosavadní prací i přístupem velmi spokojení. Paní doktorka je skutečně profesionál na svém místě. Nejen, že je velmi trpělivá, ochotná, milá a empatická, ale každý úkon provádí velmi pečlivě a absolutně bezbolestně (umrtvení je samozřejmostí), vše vám důkladně vysvětlí ... Já osobně jsem měla dosud panickou hrůzu z každé návštěvy zubaře, ale díky paní doktorce a jejímu přístupu se tohoto strachu postupně zbavuji a troufám si říci, že se pro mne návštěva zubaře stane běžnou záležitostí, které se není důvod nijak zvlášť obávat. Stejně milá a velmi trpělivá je i paní sestřička, která s vámi ochotně hledá nejvhodnější termín návštěvy apod. Mohu skutečně jen doporučit.

Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o. porcelánové korunky

Paní doktorka je velice příjemná, s pacientem jedná empaticky. Snaží se o co nejklidnější atmosféru a pokud jste nervózní nebo ve stresu, vždy se snaží o co nejvlídnější přístup.
Jako pacient hodnotím práci paní doktorky plným počtem bodů, korunka byla rychlá, celková práce na korunce a úpravě zubu byla bezbolestná (samozřejmě s umrtvením), korunka vypadá, jako kdyby tam ani nebyla korunka, ale normální zub.
Jsem velice spokojený s prací a přístupem paní doktorky.
Stejné hodnocení patří i paní sestřičce, která je milá a i ona se snaží uklidit pacienta, který zrovna dvakrát k zubaři rád nechodí.