AV Dent CZ s.r.o.
Náměstí Svobody 2824/1, Šumperk

Chodil jsem 15 let k nejmenované zubařce a musím říct, že podělala co mohla. Povrchní oprava zubů ji šla perfektně. Polovinu zubů mám na odpis. Po přechodu k MDDr Tobolové musím říct, že mám s chrupem klid.

Velmi milá a příjemná paní doktorka, vše trpělivě vysvětlí a zvláště k dětem má skvělý přístup.Mohu jen doporučit!

Byla jsem u zubařky Tobolové.A špatná zkušenost hned při druhem setkání nebere ohled na situaci pacienta,stojí si za svým.Jeto mladá a chce jenom vydělávat, na novou ordinaci,dá pacientovi možnost vybrat si mezi hrazenou a nehrazenou variantou.Když si pacient vybere nehrazenou tak se sním vůbec dál nebaví,a řekne vám ať si najdete jiného zubaře. Chová se jako stomatolog s minimalne dvacetiletou praxi,odmíta opravovat zuby dokud člověk nejde na čistění zubu(k zubní hygieničce). za 600 kc a vůbec se chova k lidem jako by to byli nesvepravni jedinci, kteří si neumi ani vyčistit zuby.

Super , velmi dobré prostředí, nestresující. Odborná péče a vysvětlení. Velmi příjemná sestra. Příště tam jdu s radostí.

Je pravdou, že nejprve pošle nového pacienta na čištění pískem, což jen doporučuji. Kromě ní se na vás podívá i dentistka a pročistí vám celou pusu a snaží se vás zbavit nesprávných čistících návyků.
Dr. provede celkovou prohlídku, vše vysvětlí, ukáže a domluví se s vámi. Na bílou plombu za peníze mě upozornila poprvé a pak předpokládala, že si pamatuji, že se za ni platí :) A měla pravdu ;-)
Jsem s ní velmi spokojená. Nedávám nejlepší hodnocení jen proto, že jsem u ní necelý půlrok, přesto jsem nadmíru spokojena.
Věkem se jistě naučí i to, že pacient nejde jen za léčbou, ale chce si i povídat :) Každopádně nové koště dobře mete. :) Doporučuji

pani doktorka zasadne neoznamuje behem zakroku skutecnost, ze vam do zubu dava vami hrazene leky, na bile plomby se taky nepta, a po slezeni z kresla jen diktuje castky k uhrade-nejsou male, chapu ze ma novou ordinaci, ktera jiste stala spoustu penez, ale v dnesni dobe by byla aspon slusnost dat pacientovi moznost vybrat si mezi hrazenou a nehrazenou variantou. Chova se jako stomatolog s minimalne dvacetiletou praxi, odmita opravovat zuby dokud cloveku neprovede cisteni zubu za 600 kc a vubec se chova k lidem jako by to byli nesvepravni jedinci, kteri si neumi ani vycistit zuby.

super!!!