Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Paní doktorka je opravdu skvělá. Byla jsem u ní zatím jen jednou, ale její přístup skvělý. Všecko mi vysvětlila a i dodala sílu bojovat dál. Jsem ráda za ní. Víc takových lékařů na pravém místě .

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Paní doktorka je skvělá, lidská, miluje děti. Kéž by byli všeci lékaři jako ona.
Ač je dcerka nemocná, na hematologii chodím ráda.

C
Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Paní doktorka je skvělá, lidská, s dětmi to umí, vždy ochotná poradit, kéž by byli všichni doktoři takový

Všichni na hematologii v Brně jsou super , ale paní doktorka je úžasná. Strašně to s dětmi umí . S dcerou k ní chodíme strašně rády. Kéž by bylo více takových . Dále tu musím vychválit i sestřičku :-))) Bukalová

K paní doktorce dojíždíme se synem. Je to člověk s velkým srdcem, cítěním a dává nám mnoho síly, když už si zoufáme. Poradí,povzbudí, syn ji miluje a nám díky ní nepřijde,že jsme v nemocnici, ale jako na návštěvě u dobré známé. Patří jí náš velký dík, a celému oddělení hematologie za skvěle odváděnou práci. Hermánci

Chodím s dcerou k paní doktorce na hematologii již dlouho a jsme velice spokojeni. Pani doktorka je opravdu lékařka na svém místě. Popelková Soňa

Je to velmi skvělá lékařka