Ordinace dětského lékaře
Sadová 33, Blansko

Byla jsem jejím pacientem. Nyní vybíram lékaře pro svého potomka a k paní doktorce již nikdy!!! Neléčený zánět mandlí mám nyní rozvinutý do chronického zánětu mandlí a hltanu/hrtanu. Podle paní doktorky byly čepy na mandlích "rohlíky od snídaně" a já simulant. Nikdy se nebtěžovala udělat výtěr, či mě poslat na ORL. Rozhodně nedoporučuji.

K doktorce Stejskalové jsem chodil do svých 19 let. Nevím, jaký má přístup k cizím pacientům při zástupu, ale z vlastní zkušenosti mohu s čistým svědomím napsat, že jako lékařka byla velmi důsledná, nikdy nic nezanedbala a mé zdravotní potíže vždy vyřešila buď sama, nebo odesláním ke specialistovi. Rozhodně není typ, který zametá problémy pod koberec, právě naopak.

Pokud jde o lidský přístup, tak s negativními hodnoceními MUDr. Stejskalové se dá částečně souhlasit. Je přísná, dominantní, dejmu tomu i náladová, odměřená a povýšená. Na druhou stranu umí být někdy velmi milá a její chování nikdy nezašlo za hranice lidské slušnosti. Pokud hledáte za každých okolností laskavou, příjemnou, tuťu nuňu lékařku, která se na vás bude usmívat už od dveří, tak k ní nechoďte, to je bez debat. Nedělejte z ní ale čarodějnici, kterou není. Na děti čeká v životě ještě hodně nepříjemných zážitků, návštěva u doktorky Stejskalové ale rozhodně nebude patřit k těm nejhorším.

Především za její lékařskou profesionalitu ji celkově hodnotím velmi dobře.

Z důvodu nepřítomnosti naší paní doktorky jsem byla nucena jít k paní doktorce Stejskalové s 5-ti letou dcerkou. U této paní doktorky jsem byla
poprvé a naposledy. Jednání paní doktorky a její sestry mne opravdu šokovalo.
Musím se přidat k názoru, že je arogantní, neumí jednat s dětmi
a pokud nejste její pacient, tak nemá zájem vám pomoci.

Paní Dr. Stejskalová, je výborná dětská lékařka. Léčila již moje děti a v současné době léčí i mého vnuka. Za celou dobu jsem si na ni nemohla naříkat a mohu ji jen chválit za její přístup k léčbě a celkový přístup k malému pacientovi.

Když měla moje dcera ve třech letech zápal plic, paní doktorka Stejskalová opakovaně tvrdila, že simuluje! Samozřejmě malá skončila v nemocnici. Okamžitě jsem dceru přehlásila jinam. Dnes je jí 18 a koukám, že paní doktorka je vesměs pořád stejná. Na její aroganci nezapomenu nikdy. Rozhodně nedoporučuji!!

jsme pacienti vedlejší paní doktorky Kalové ta je skvělá,ale několikrát jsem z důvodu její nepřítomnosti musela k pí Stejskalové a to mě hodné mrzelo,že jsem tam šla,je velmi arogantní a dá vám znát že obtěžujete,již dvakrát jsem musela po jejím ošetření jet s dcerou do Brna do dětské. V životě už tam nejdu.

její arogance a povýšenost je u této osoby samozřejmost. a to jak v osobním tak i v pracovním životě. absolutně neuznává názory druhých.
má nejvyšší čas odejít do důchodu a své místo přenechat mladším a schopnějším.

Paní doktorka je moc milá a svědčí o tom i to, že moje dcera měla panickou hrůzu z lékaře a vyšetření nebylo možné... ted se vůbec nebojí a k lékaři chodí beze strachu.Navíc odhalila vadu na srdíčku. Já doporučuji

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je velmi pečlivá a ochotná pomoci i mimo ordinační dobu. O mé dvě děti se stará skvěle.

Paní doktorka je příjemná jen když má náladu nebo jste dobří známí, jinak má arogantní a povýšené jednání a ochota je nulová