Věra Stejskalová, pediatr Blansko

MUDr. Věra Stejskalová

Uložit

Pediatr Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová 33, Blansko
Ordinace dětského lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Byla jsem jejím pacientem. Nyní vybíram lékaře pro svého potomka a k paní doktorce již nikdy!!! Neléčený zánět mandlí mám nyní rozvinutý do chronického zánětu mandlí a hltanu/hrtanu. Podle paní doktorky byly čepy na mandlích "rohlíky od snídaně" a já simulant. Nikdy se nebtěžovala udělat výtěr, či mě poslat na ORL. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K doktorce Stejskalové jsem chodil do svých 19 let. Nevím, jaký má přístup k cizím pacientům při zástupu, ale z vlastní zkušenosti mohu s čistým svědomím napsat, že jako lékařka byla velmi důsledná, nikdy nic nezanedbala a mé zdravotní potíže vždy vyřešila buď sama, nebo odesláním ke specialistovi. Rozhodně není typ, který zametá problémy pod koberec, právě naopak.

Pokud jde o lidský přístup, tak s negativními hodnoceními MUDr. Stejskalové se dá částečně souhlasit. Je přísná, dominantní, dejmu tomu i náladová, odměřená a povýšená. Na druhou stranu umí být někdy velmi milá a její chování nikdy nezašlo za hranice lidské slušnosti. Pokud hledáte za každých okolností laskavou, příjemnou, tuťu nuňu lékařku, která se na vás bude usmívat už od dveří, tak k ní nechoďte, to je bez debat. Nedělejte z ní ale čarodějnici, kterou není. Na děti čeká v životě ještě hodně nepříjemných zážitků, návštěva u doktorky Stejskalové ale rozhodně nebude patřit k těm nejhorším.

Především za její lékařskou profesionalitu ji celkově hodnotím velmi dobře.


Z důvodu nepřítomnosti naší paní doktorky jsem byla nucena jít k paní doktorce Stejskalové s 5-ti letou dcerkou. U této paní doktorky jsem byla
poprvé a naposledy. Jednání paní doktorky a její sestry mne opravdu šokovalo.
Musím se přidat k názoru, že je arogantní, neumí jednat s dětmi
a pokud nejste její pacient, tak nemá zájem vám pomoci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní Dr. Stejskalová, je výborná dětská lékařka. Léčila již moje děti a v současné době léčí i mého vnuka. Za celou dobu jsem si na ni nemohla naříkat a mohu ji jen chválit za její přístup k léčbě a celkový přístup k malému pacientovi.


Když měla moje dcera ve třech letech zápal plic, paní doktorka Stejskalová opakovaně tvrdila, že simuluje! Samozřejmě malá skončila v nemocnici. Okamžitě jsem dceru přehlásila jinam. Dnes je jí 18 a koukám, že paní doktorka je vesměs pořád stejná. Na její aroganci nezapomenu nikdy. Rozhodně nedoporučuji!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

jsme pacienti vedlejší paní doktorky Kalové ta je skvělá,ale několikrát jsem z důvodu její nepřítomnosti musela k pí Stejskalové a to mě hodné mrzelo,že jsem tam šla,je velmi arogantní a dá vám znát že obtěžujete,již dvakrát jsem musela po jejím ošetření jet s dcerou do Brna do dětské. V životě už tam nejdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T

její arogance a povýšenost je u této osoby samozřejmost. a to jak v osobním tak i v pracovním životě. absolutně neuznává názory druhých.
má nejvyšší čas odejít do důchodu a své místo přenechat mladším a schopnějším.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Paní doktorka je moc milá a svědčí o tom i to, že moje dcera měla panickou hrůzu z lékaře a vyšetření nebylo možné... ted se vůbec nebojí a k lékaři chodí beze strachu.Navíc odhalila vadu na srdíčku. Já doporučuji


P

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je velmi pečlivá a ochotná pomoci i mimo ordinační dobu. O mé dvě děti se stará skvěle.


P

Paní doktorka je příjemná jen když má náladu nebo jste dobří známí, jinak má arogantní a povýšené jednání a ochota je nulová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti