Adresa

Sadová 33, Blansko
Oftalmologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
13 názorů

J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Šmaterovou jsem já, manželka i dcera naprosto spokojení. Věnuje nám pozornost a svědomitě provede veškerá vyšetření. Potud je to v pořádku. Ovšem sestra už tak dobrým dojmem nepůsobí. No a když se objednáte na určitý čas, tak stejně čekáte v trapné atmosféře předpokoje sestry.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka mírně pomalejší, působí, že nemá aktuální informace z oboru. V průběhu vyšetření několikrát zapomene, proč jste vlastně přišli, předepíše recept na již neexistující léky či na jiné jméno a rodné číslo než je to Vaše.
Nálada a ochota sestry velmi kolísajcí. Atmosféra v "předpokoji" ordinace velice neprofesionální a nepříjemná, obvykle ubírající se dle nálady sestry. Podivný smrad, pravděpodobně kouř. Nehygienické - např. předměty spadlé na zem (krytka na oko) sestra utírá ručníkem na ruce bez opláchnutí, kter poté obě použijí atd.


A
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem spokojen, ale nevím, zda způsob jednání sestřičky mne nepřiměje lékaře změnit.


J
Ověřeny pacient

Pani Dr. mi byla doporucena. Ale sestra! Ne! Neni zaruceno soukromi: v "predordinaci" se berou data a vysetruje za pritomnosti jinych pacientu, je tam citit cigaretovy kour a pusobi ne zrovna prijemnym dojmem - tak jako byvala strediska za totality. Skoda: k mozna dobre pani Dr. kvuli sestre nepujdu!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, svědomitá, odborná, pro nás bez chybičky. Sestřička je operativní, šikovná, rovněž bez chyby.


V
Ověřeny pacient

nepříjemná jak sestra tak p.doktorka dost náladová přeregistrovala jsem se


Ověřeny pacient

K PANÍ DOKTORCE CHODÍME S DCEROU ASI 18 LET...MILÝ PŘÍSTUP...OCHOTA...NIKDY JSME SE NESETKALI S NEGATIVEM....SNAD JEN TO ČEKÁNÍ NA VYŠETŘENÍ...ALE I TO SE DÁ ZVLÁDNOUT...DĚKUJEME....


K paní doktorce chodím s dětmi. Sestřička děti dovede s úsměvem připravit na vyšetření. Paní doktorka to s dětmi rovněž umí, profesionálně je vyšetří, navíc k ní mé neposedné děti chodí rády. Vřele doporučuji. Paní doktorka i sestra jsou usměvavé, odborné, návštěva jejich ordinace je nám ku prospěchu a zrak se lepší. Ordinaci navštěvuje i manžel, nikdy si na nic nestěžoval, ordinaci absolvovává bez jakéhokoliv problému.


Paní doktorka Šmaterová je lékařka myslím si dobrá, zkuste vedle paní doktorku Tihonovou- děs a hrůza.


Vždy ochotná a milá.Dojem trochu kazí neochotná sestra.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti