Adresa

Oftalmologie
Sadová 33, Blansko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Oftalmologie Jiný

Přišla jsem za paní doktorkou bez objednání jako pohotovostní případ po nehodě oka. Paní sestřička (nová od 3/2021) byla velmi věcná a zároveň příjemná. Paní doktorka byla vstřícná, trpělivá, vyšetřila mě a lidsky vysvětlila můj problém a možnosti léčby. Obě projevily lidskou snahu mi pomoci, a to přesto, že jsem nebyla jejich pacient. Skvělé ženy. Mohu jen doporučit!

P
Ověřený profil
Umístění: Oftalmologie Jiný

Dobrý den, nejsem zvyklá psát na nikoho recenze, ale jedná se o dítě a lékařka hned po vstupu dala jasně najevo , že tam jdeme určitě zbytečně, po mé snaze vysvětlení dceřiných problémů , pokračovala ve vyšetření a poznamenala že za oči nevidí a že má třeba nemoc v hlavě. Nakonec dceru ještě vyšetřovala na nějakém evidentně historickém přístroji sestřička, lékařka to doprovázela komentářem-ještě jí udělej tohle ,ale je jasný ,že tam nic nebude, nicméně nález tam byl ,skrytého šilhání, sestra pronesla hodnoty -6 a -7, lékařka sdělila, že s tímhle se nic nedělá,brýle dát nemůže a se zprávou nás vyprovodila. Nedalo mi to dcera má potíže a tak jsem volala do Brna , byli velice překvapeni z toho , že toto tahle paní doktorka nechtěla řešit. Lituji každého kdo bude absolvovat návštěvu zde u této lékařky, dozvěděla jsem se dodatečně ještě od jiných lidí negativní zkušenosti, bohužel v Blansku nemáme profesionála.

H
Umístění: Oftalmologie Jiný

Šel jsem k paní doktorce na dočištění po zákroku na ambulanci v Brně (ulomky z řezání flexou). Paní doktorka mi vše pečlivě vyčistila a doporučila jinou medikaci, hned druhý den je oko mnohem lepší. Moc děkuji za profesionální přístup.

J
Ověřený profil

S paní doktorkou Šmaterovou jsem já, manželka i dcera naprosto spokojení. Věnuje nám pozornost a svědomitě provede veškerá vyšetření. Potud je to v pořádku. Ovšem sestra už tak dobrým dojmem nepůsobí. No a když se objednáte na určitý čas, tak stejně čekáte v trapné atmosféře předpokoje sestry.

P
Ověřený profil

Paní doktorka mírně pomalejší, působí, že nemá aktuální informace z oboru. V průběhu vyšetření několikrát zapomene, proč jste vlastně přišli, předepíše recept na již neexistující léky či na jiné jméno a rodné číslo než je to Vaše.
Nálada a ochota sestry velmi kolísajcí. Atmosféra v "předpokoji" ordinace velice neprofesionální a nepříjemná, obvykle ubírající se dle nálady sestry. Podivný smrad, pravděpodobně kouř. Nehygienické - např. předměty spadlé na zem (krytka na oko) sestra utírá ručníkem na ruce bez opláchnutí, kter poté obě použijí atd.

A
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokojen, ale nevím, zda způsob jednání sestřičky mne nepřiměje lékaře změnit.

J
Ověřený profil

Pani Dr. mi byla doporucena. Ale sestra! Ne! Neni zaruceno soukromi: v "predordinaci" se berou data a vysetruje za pritomnosti jinych pacientu, je tam citit cigaretovy kour a pusobi ne zrovna prijemnym dojmem - tak jako byvala strediska za totality. Skoda: k mozna dobre pani Dr. kvuli sestre nepujdu!

M
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi příjemná, svědomitá, odborná, pro nás bez chybičky. Sestřička je operativní, šikovná, rovněž bez chyby.

V
Ověřený profil

nepříjemná jak sestra tak p.doktorka dost náladová přeregistrovala jsem se

Ověřený profil

K PANÍ DOKTORCE CHODÍME S DCEROU ASI 18 LET...MILÝ PŘÍSTUP...OCHOTA...NIKDY JSME SE NESETKALI S NEGATIVEM....SNAD JEN TO ČEKÁNÍ NA VYŠETŘENÍ...ALE I TO SE DÁ ZVLÁDNOUT...DĚKUJEME....

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti