Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Masarykova 315, Zlín

Ordinace PLDD LuhačoviceMasarykova 315, Zlín

Ordinace PLDD LuhačoviceMasarykova 315, Zlín

Ordinace PLDD LuhačoviceMasarykova 315, Zlín

Ordinace PLDD LuhačoviceMasarykova 315, Zlín

Ordinace PLDD LuhačoviceMasarykova 315, Zlín

Ordinace PLDD LuhačoviceMasarykova 315, Zlín

Ordinace PLDD Luhačovice

Zkušenosti

O mně

Pracuji v dětské ambulanci v Luhačovicích.
vzdělání - II. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, atestace z dětského lékařství, atestac...

Více


Specializace

  • dětské lékařství
  • neonatologie

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Vyšetření dcery 1,5 roku na pohotovosti ve Zlíně

Velmi nepříjemná ona i sestra (pravděpodobně jsme ji vzbudily). Ani nepozdravila. Chaotická a nenaslouchá. Doporučuje něco, po čem dcera zvrací, což jsem jí řekla v úvodu. Hrozilo, že dcera půjde do nemocnice, ale Mudr usoudila, že by se tam o ni neměl kdo starat, jestli si ji prý budu hlídat u kapaček apod.

P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Pohotovost Zlín

Příjemná, sympatická, vstřícná, trpělivá. Absolutní spokojenost a radost z takového setkání. Ano mnohokrát děkuji.

A
Ověřený profil

Lékařka i sestřička příjemná ale bohužel striktně zaměřená na "tabulky" které neustále řeší a tím pádem pokud dítě není přesně tabulkové jsou s ní problémy i když je díte zdravé, řešením tabulek je bohužel pověstná a z toho důvodu jsem změnila pediatra, neustálé narážky se nedaly vydržet. U druhého lékaře který tabulky bere pouze jako orientační a řeší dítě jako "individuálního člověka", protože samozřejmě všichni nemůžou být přesně podle statistických tabulek tak není problém.


A
Ověřený profil

Lekarka na svem miste, velmi pecliva a ochotna, sestricka je prjemna a usmevava. Urcite vsem muzu jen doporucit. Chodime se dvema detmi (5 a 1 rok).


E
Ověřený profil

Maximální spokojenost, není, co bych vytkla. Doktorka je velmi milá k dětem i rodičům, nepodbízí se, diskutuje a zajímá se. Děti si ji lehce oblíbí. Sestřička je pečlivá, hodná, neplete se doktorce do práce a neskáče jí do řeči. Z jejich nádherné čekárny by si měli vzít příklad všichni pediatři! Tam je opravdu radost pobýt - a přitom nikdy nečekáme dlouho.
V Luha jsou jen dvě dětské lékařky - MUDr. Rajchlová je naprosto jasná volba.


V

Mám 2 holčičky, 2 a 4 roky a s paní doktorkou jsem moc spokojená. S dětma to umí, takže i ta starší, která se dřív bála bílých plášťů, tam chodí celkem ráda a rozhodně se paní doktorky nebojí.


Oceňuji profesionální a lidský přístup k mojim dětem. Paní doktorku mohu jen doporučit!


Moje dcery nemají větší zdravotní problémy, takže k paní doktorce chodí minimálně. Jednoznačně všam musím ocenit její citlivý a ohleduplný přístup k dětem. Starší dcera má už několik let na krku tvrdou bulku, kterou předchozí lékařka zhodnotila jako normální jev - doktorka Rajchlová udělala okamžitě pro jistotu odběry, aby si ověřila, že to skutečně nic není. Jsem spokojená.


ve staršich dětech neni si moc jista


Došlo k chybě, zkuste to znovu