Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Nejmilejší a nejprofesionálnější paní doktorka, s jakou jsem se za život setkala. Míra její empatie je nepopsatelná. Udělá vše, aby ulevila od strachu a při samotném zákroku se postará o to, aby její pacient/ka pociťovala co nejméně bolesti. Vše vysvětlí, se vším seznámí. Je velmi příjemná, milá a snaživá. Kdyby byli všichni lidé tak laskaví, na světě by bylo lépe :).
A nemohu opomenout její zdravotní sestřičku, která je vskutku skvělá, milá, přívětivá a ochotná (a vtipná! :)).
Zkrátka, dokonalá lékařská dvojice, člověk se nediví přeplněné čekárně ve dny, kdy je v ordinaci přítomna.

C

Výborná, hodná a profesionální paní doktorka s lidským přístupem. Sestřička také bezvadná. Takhle kdyby se chovali i jinde, bylo by to super. Děkuji.

Pani doktorka je proste uzasna ,takovych je malo. Ma u sebe tu nej ,nej ,sestricku .Takovou hned nikde nenajdete .Mela by jit vzorem pro vsechny v okrese Pribram ,zvlast v nemocnici .Dekuji pani doktorce ,sestre Janicce za hezky pristup k moji mamince .Dekuji Hana V

Paní doktorka i sestřičky, jak v ambulanci, tak na sále ... V Y N I K A J Í C Í . Mám jen slova chvály a uznání. Nechápu jen, že takové jednání a přístup někde jde a jinde ne. Ale tady jsem měla štěstí. Moc děkuji, jste super!!! M.Pokorná ;)

naprosto bezproblémová doktora, profesionál a zároveň velmi lidská. doporučuji.

Jsem s paní doktorkou i sestřičkou velice spokojena.

Musím reagovat-sestřička velice ochotná.vstřícná s moc hezkým vztahem k dětem To je názor i dalřích maminek se ktarými se setkávám

Nej,nej,nejužasnější lékeřka se kterou jsem se kdy setkal.Když na chirurgii,tak k paní doktorce Mandíkové.:-)

SESTRA JE CHODÍCÍ NEOCHOTA!!!

Dosud jsem se nikdy nesetkala s tak skvělou a zároveň "lidskou" lékařkou.
Děkuji!! VŠEM MOHU JEN DOPORUČIT!!