Věra Malenínská, pediatr Hořovice

MUDr. Věra Malenínská

Uložit

Pediatr Více

9 názor

Uložit


Adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Palackého nám. 1443, Hořovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Paní doktorka mi v mládí jako jediná pomohla a odhalila onkologické onemocnění, narozdíl od nemocnice, kde z nádorů udělali natažený sval či zduřelou uzlinu. Jen díky ní jsem se dostal k onko-odborníkům v Praze, na operaci, a po půl roce byl vyléčen. Člověk nemusí být nejusměvavější a i přesto může být opravdový profesionál.

C
Ověřený profil

dobry den ja k pani doktorce chodim pouze kdyz nase ma dovolenou ,ale nemuzu si stezovat s detmi to umi ,ja prisla s malou ze mame opakovane ma zanetlivou rymu a hned nam udelala vyter z nosu byla ochotna hned nam rekla co a jak

J

je to dobra doktorka

K paní doktorce docházím s dětmi v intervalu 29 let.Synovi je 31 a dceři 18let.Čili paní doktorku znám ještě od jejích mladých let.Je to žena, která své práci rozumí.V mém případě nikdy nepochybila a přijela mi i domů /nejsme přítelkyně a netykáme si/.Diagnóza byla vždy přesná.A že je trochu svérázná? A kdo nejsme.Paní doktorka si prošla těžkým obdobím, kdy jí zemřel ještě v poměrně mladém věku manžel a ona zůstala na všechno sama.K tomu zodpovědnou práci.Je třeba se s ní moc "nemazlit", ale se slušností se nejdál dojde.Věřte mi, je to dobrá doktorka, i když nepůsobí zrovna sympaticky.

Nikdy jsme s touto doktorkou problémy neměli.Plně doporučuji!!!!

L

Ackoliv jiná lékařka mě několikrát poslala s dlouhodobě kašlajícím dítětem domů s radou, ať mu uvařím čaj, paní doktorka správně diagnostikovala zápal plic, dala účinná ATB a celkově se nás ujala. Velice děkuji.

H

K dr. Maleninské chodím s oběma dětmi už hezkých pár let.Chodíme opravdu jen s vážnými problémy a přesto, již při vstupu do ordinace se cítím provinile, proč paní doktorku vůbec obtěžujeme ...Vždyť 3denní horečky a dávivý suchý kašel, to přece nic není...Přijde mi, že čím je starší, tím více je nerudnější. Také se mi nelíbí pes paní doktorky volně pobíhající po odrinaci.Sestřička ujde. Jako plus hodnotím krátké čekací doby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H

zapomněla jsem na to nejdůležitější, a to je "ohodnocení paní doktorky", takže se omlouvám.
musím se smát nad onou kvalitní lékařkou.... naprostý nezájem, arogance a velmi nepříjemná, včetně její sestřičky. Po přistěhování do Hořovic mi byla doporučena a na základě zkušeností s předchozím pediatrem jsem byla velmi zklamaná, neboť jsem měla opravdu pocit, že paní doktorku obtěžuji. Naštěstí není v tomto regionu jediná a mě se podařilo nalézt paní doktorku se přístupem, na který jsem byla já i moje dcera zvyklá. Opravdu nedoporučuji v případě, že vedle profesního přístupu očekáváe i přístup lidský.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R

Velice kvalitní lékařka, milý a osobní přístup, doporučuji!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti