Palackého 972/23, Holešov

Umístění: Ordinace

Paní doktorka Křenková je velmi špatná. Když jsem k ní přišla a chtěla předepsat antikoncepci, tak mi předepsala tu nejdražší možnou, aniž by zvažovala její vhodnost. Nevadí mi si za kvalitní věci připlatit, ale předepsaná antikoncepce nebyla vhodná pro tehdy sedmnáctiletou slečnu, ale spíše pro zralé ženy. Doktorka je naprosto nekomunikativní, nikdy mi neřekla nic o užívání, vedlejších účincích ani případech, kdy bych antikoncepci měla vysadit. Zásadně se zeptá jen na to, kdy jsem měla poslední měsíčky, nikdy se neptá, zda nemám nějaké problémy. Při jedné preventivní prohlídce mi bylo sděleno, že výsledky "nejsou v normě", ale nic víc a řešení žádné. Trvdila mi, že to může být z jídla a že uvidíme při další prohlídce - za rok! Za rok mi opět sdělila, že "hodnoty jsou trochu vyšší". Vysvětlení (hodnoty čeho, jak moc jsou vysoké, co to znamená, atd.???) jsem se nedočkala. jen mi řekla, že uvidíme opět za rok. Když jsem ji upozornila, že to už mi říkala loni, tak mi dala nějaké prášky, o kterých mi opět nic neřekla. Na kontrolu po skončení užívání prášků jsem se musela vnutit. Po kontrole mi bylo řečeno, že hodnoty sice pořád nejsou v normě, ale že už to necháme tak, že u většiny žen to přejde samo. A to ani nemluvím o tom, že paní doktorka v ordinaci věčně není. Jelikož nejsem přímo z Holešova (jako mnoho jejích pacientů) a musím za ní jezdit, tak je pro mě docela problém, když se tam vypravím 3x během měsíce a ona tam 2x z toho není. Když se chci objednat, tak mi bylo řečeno, že se nemám objednávat a mám prostě přijít, jak se mi to bude hodit. Paní doktorka má sice internetové stránky s reklamou na spoustu placených služeb, ale neobtěžuje se vyvěsit, kdy má dovolenou nebo že v srpnu dva dny z pěti vůbec neordinuje. To se dozvíte až u ní na dveřích ordinace. Ale cestovné tam a zpět 40 km, zmeškaný čas cestou a ušlou mzdu mi paní doktorka asi nezaplatí. Protože když nedonesu propustku, tak mi to zaměstnavatel nemůže počítat jako lékaře. Navíc zaměstnavatel není rád, když nejsem v práci opakovaně, protože paní doktorka není schopná si na své funkční internetové stránky uvést, že má dovolenou. Ale objednávat se nemám a prostě mám přijít, kdy se mi to hodí. Super. Jediné, co lze u paní doktorky pochválit, tak je zdravotní sestřička - ta je vždy milá a ochotná. Na rozdíl od paní doktorky. Nejhorší na paní doktorce je, když vidíte, jak jsou jí pacienti ukradení, hlavně, že za ně má peníze. A to Vás ještě za každý recept nechá zaplatit 40,- Kč. Nikdy Vám nic neřekne a ani Vám neodpoví, když už se zeptáte. Těžko ovšem říct, zda je to z neznalosti nebo z nezájmu o pacienty. A pokud jako laik nevíte, na co se máte zeptat, tak máte smůlu. Nejhorší přístup k pacientům ze všech lékařů, s nimiž jsem se zatím setkala.

Velmi špatná doktorka, rok jsem k ní chodila s bolestmi v podbřišku, stále mi jen dávala léky na zánět, až když jsem přešla k jinému gynekologovi, tak mi zjistil srůsty a hned jsem musela na operaci.
Určitě tuto doktorku NEDOPORUČUJI!

Paní doktorka Křenková, to je jedna velká katastrofa, na co se nezeptáte, to vám neřekne, a když se zeptáte tak váhá nebo neví. Prohlídku odbude, měla jsem v den prohlídky zánět, viděla to vše a jen řekla zavolejte si za 2 týdny kdy už bylo po všem. Prášky mi předepsala i když v letáku bylo psané že by se neměly užívat s antiepileptiky které beru a říkala jsem ji o tom. Rok po vysazení do teď nejde nám otěhotnět- přecházím. NEDOPORUČUJI!

Paní doktorka je nekomunikatní a neprovádí žádné potřebné testy a vyšetření, dlouhou dobu mi předepisovala antikoncepci Diane35 a nikdy mi neřekla ani slovo k negativním účinkům. V nedávné reportáži v TV jsem zjistila, že tato antikoncpce je extrémně škodlivá a jsou známé případy, kdy dívky i podlehly. Každý uživatel Diane 35 by měl každého půl roku chodit na jeterní testy. Tuhle antikoncepci mi paní doktorka předepisovala asi 10let a nikdy mě na žádné testy neposlala. Po schlédnutí této reportáže, jsem došla za paní doktorkou a ptala se jí a bylo mi pouze řečeno, že se Diane35 už nevyrábí a nic víc. Jsem nespokojená, musím najít nového lékaře. Nedoporučuji paní doktorku!

mám raději tichou ale přemýšlivou doktorku, než ukecanýho doktora. Chodím pravidelně na prohlídky a s p.doktorkou nemám žádný problém. Nakonec každá má možnost si vybrat co jí nejlépe vyhovuje.

Bohužel musím souhlasit se všemi negativními názory. Už při první návštěvě jsem p.Křenkovou požádala o antikoncepci a ona odpověděla ať si nějakou vyberu, že mi ji pak předepíše. Její reakce mě velmi překvapila, čekala jsem, že mi ji doporučí sama, přímo na míru. Později jsem měla problém a žádala jsem p.Křenkovou o vyšetření. Odpověděla, že "je to zbytečné, že je to určitě to, co minule." Když jsem později vyhledala novou gynekoložku, hned při první schůzce jsem se od ní dozvěděla spoustu podstatných informací, o kterých se mi paní Křenková nikdy nezmínila. Např. Neupozornila mě na to, že při zlomenině končetiny musím vysadit antikoncepci, protože může dojít k trombóze. Já jsem zlomeninu prodělala. Také když jsem nové gynekoložce sdělila jakou od 16 let užívám antikoncepci, odpověděla, že ji mám hned vysadit, že je pro mě nevhodná a doporučila mi jinou. Nikdy jsem se od paní Křenkové nedozvěděla žádné informace navíc a bohužel někdy ani ty základní.U nové gynekoložky hned po mém příchodu probíhá diskuze o všem důležitém, co bych měla vědět a poté až prohlídka. Nyní jsem velmi spokojená a myslím, že vyhledat jiného gynekologa jsem měla už dříve.

Paní doktorka možná je dobrý odborník, ale je NEKOMUNIKATIVNÍ, odměřená, strohá. Pokud jsem potřebovala předepsat antikoncepci a jednou ročně preventivní prohlídku, tak se to dalo přetrpět. Jakmile jsem začala mít problémy, a paní doktorka mi tvrdila, že je vše v pořádku, a pak mi sdělila, že se překoukla a já mám pozitivní nález na děložním čipku a musím do nemocnice, ztratila jsem k ní veškerou důvěru. Našla jsem si jiného gynekologa, skvělého, vše mi vysvětlil, poradil. Jsem ráda, že jsem toto rozhodnutí - změnit lékaře - udělala, jen nechápu, proč jsem to tak dlouho odkládala.

paní doktorka je ochotná,skromná,pečlivá ale bohužel tichá.to budí dojem,že je nekomunikativní.Vždy mi vše vysvětlila a měla pravdu.Jsem s ní velmi spokojena.

Bohužel, mám podobné zkušenosti jako řada pisatelek pode mnou. Paní doktorka je velmi nekomunikativní, což JE PROBLÉM! Souhlasím s tím, že se můžu na všechno zeptat, ale já, coby pacientka, přece nemohu vědět, na co všechno se mám ptát! Ptát se prostě nestačí, doktor by měl vysvětlovat a být aktivní.
Problém mojí maminky odbývala s argumentem, že je v přechodu. Obě jsme přešly k jinému lékaři, a ten vše vyřešil během jednoho sezení.

jsem s ní spokojená,myslím,že problém je ve vzájemné komunikaci, když mám nějaký problém, tak se jí na to zeptám, a ona mi vždy odpoví, a pokládám ji otázky tak dlouho dokud mi není vše jasné....podle mě je to dobrá doktorka,nemusí se u ní dlouho čekat a ani není zbytečně ukecaná jak spousta jiných doktorů.