Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorka a sestřička jsou naprosto skvělé, profesionální. Dcera, 18 měsíců, na svém prvním vyšetření očí šíleně vyváděla, plakala a nespolupracovala. Paní doktorka si s dcerou perfektně poradila, trpělivě vše vyšetřila, celou dobu mi vysvětlovala, co právě dělá, jak mám dceru držet, byla milá. Sestřička nás podporovala, konejšila, že to zvládneme. Myslím si, že to je hodně i o přístupu rodičů, snažila jsem se maximálně dbát pokynů paní doktorky, neočekávala jsem při plné čekárně dětí žádné zdržování se sladkými řečmi, ale věcné pečlivé vyšetření, to se povedlo.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Ucpané slzné kanálky

Hodnotit paní doktorku nemohu, ale sestrička je opravdu nepříjemná. Mám 3 měsíčního chlapečka a od narození nás trápí očíčka, vyzkoušeli jsme různé roztoky i dvoje antibiotika. Náš pediatr nás poslal už na čištění kanálků. Dal nám žádanku a nabídl nám 2 dětské očaře, kteří jsou nejblíž mezi nimi paní doktorka Kostohryzová. Volala jsem tedy do ordinace, kde to vzala sestra. Vysvětlovala jsem ji stav očí a jestli by nás paní doktorka vzala nebo má plno, její první otázka byla odkud jsme. Když jsem ji odpověděla, že jsem z jiného okresu. Řekla mi, že pod ně nespadáme, ať si jdeme tam u nás. (U nás čištění kanálků nikdo nedělá, sám pediatr mi to říkal) Když jsem situaci vysvětlovala sestřičce, že v našem okrese čištění kanálku nikdo nedělá odpověděla mi, že si to mám vyřídit s pediatrem a zavěsila.
Přiznám se, že jsem v životě nenapsala recenzi na žádného doktora ikdyž mě vytočil, ale tohle je vrchol. Já chápu, že jsme od jinud, ale co mám asi tak dělat. Nechat ditě s hnisajicíma očima? Já bych to pochopila, kdyby řekla bohužel máme plno, nepřijímáme nebo kdyby nám řekla jiného dětského očaře. No pak už jsem volala do nemocnice, kde nás objednali sice za měsíc s tím, že přes ty horka nám má pediatr napsat antibiotika, nez přijdeme na čištění,pry se v létě ty bakterie rychle šíří, ale jsem ráda, že jsme se někam dostali.

Paní doktorku jsem vybrala, pro nejkratší čekací dobu pro svého dvouletého syna. po přečtení zdejších reakcí jsme mela strach tam jít a radím všem udělejte si názor sami!!! Paní doktorka a sestřička milé, komunikativní, syn tam stropil pěkné scény a zůstaly profesionální nic je nepřekvapilo. vše mi vysvětlily, pomohly mi s věcma ven a pohlídaly obě děti, abych si mohla dojít na WC. Nikdy jsem nezažila takovou ochotu!!! Mohu paní doktorku jen doporučit.

Dnes jsem byla skutečně rozčarovaná z chování paní doktorky. Když jsem byla dítě přišla mi fajn,ale dnes jsem byla poprvé s mou 3 letou dcerou na vyšetření a nestačila se divit. Hned ze začátku chtěla vyplašené dcerce bez upozornění silou držet ruce a hlavičku a vykapat oči.To jsem řekla,že to ale nejprve dceři vysvětlím,aby se nebála. Poté bylo ,,moc fajn,, vyprávění paní doktorky kvůli dceřině pozornosti. Vyprávěla o pejskovi co jede v sanitce a zlomil si packu a pojede asi na operaci. Když jí na to nechápající dcera chtěla ze sebe něco vykoktat,tak jí paní doktorka odbyla,že na to nemá čas,že má spoustu práce.Vrcholem bylo,když jsem svojí dcerku chovala a paní doktorka řekla,že ani pomalu neví jestli umí chodit,když jí furt chovám a ať jí dám na zem. Tak jsem paní doktorce odpověděla,že o tom,jestli si budu chovat svojí dceru si z dovolením budu rozhodovat sama. Hledám dceři jiného očního.Sem nás už opravdu nikdo nedostane.

K paní doktorce chodím se synem už 5 let. Paní doktorka i sestřičky jsou vždy milé a s jejich jednáním nemám žádný problém. Paní doktorka je velice pečlivá a vždy nám vše dopodrobna vysvětlí. Pro mě je důležité, že se synův zrak zlepšuje a za to jí mnohokrát děkuji.

Paní doktorka je velmi nekomunikativní, s dětmi neumí jednat, její nechuť k práci je zarážející. Kdybych si její doporučení po vyšetřní syna neověřil, byl by dnes na jedno oko slepý. Myslím, že se paní doktorka nehodí ani za přepážku na poště. O její aroganci ani nemluvím.
Martin

Při dnešním prvním vyšetření našeho tříletého syna nedokázala pani doktorka pochopit, že s ním musí jednat trochu jinak, než s dospělým člověkem. Její arogance byla zarážející. Syn ma z toho velmi nepříjemnou vzpomínku a bude se bát jakékoliv další návštěvy. Tomáš

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Po odborné stránce jí věřím, a po té lidské se mi taky líbí. Ač plná čekárna dětí, není na ní ani na sestřičce znát žádná nervozita nebo netrpělivost, trpělivě dítě vyšetřila a mně vše v klidu vysvětlila. Čekací doba byla dlouhá (i když jsme byli objednaní, strávili jsme tam celkem 2,5 hodiny), ale chápu, že při takovém provozu není možné být přesná-pokud dětěm rozkapává oči, je to na několikrát, a tím se vše prodlužuje. Paní doktorku tedy doporučuji, jen je nutné připravit se na čekání.

Mnohokrát paní doktorce děkujeme za vstřícnost a vždy velmi příjemné jednání. Ne, že by se nám u ní nelíbilo, ale doufám, že ji už syn nebude potřebovat. :o) Každopádně nám moc pomohla.

Bohužel i já se po včerejší návštěvě u paní doktorky musím přidat k nespokojencům, a to jen a jen kvůli sestře. Když jsem sestru upozornila před očním testem, že systém "hrabiček" dcera nezná, neb doposud ji lékařka vyšetřovala jen s obrázky, zaslechla jsem slova "no to snad není pravda, to zvládají už dvouleté děti" a to jsem si v průběhu testu bohužel vyslechla ještě párkrát. Že jí předchozí lékařka v rámci maximální objektivity testu nedávala hrabičky, za to já opravdu nemohu, a bohužel až nyní si uvědomuji, jak se paní doktorka se sestřičkou snažily přizpůsobit dceři a ne naopak. Bohužel na taková osobní invektiva jsem opravdu nebyla připravena a natolik mně znechutila, že i když je paní doktorka skvělá a vyšetřuje pečlivě, jsem opravdu nucena si hledat jiného lékaře. Nechápu, jak v dnešní době, kdy je tak velká míra nezaměstnanosti, se může někdo chovat takovým urážlivým způsobem, zvlášť v ordinaci lékaře.