Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka i sestřičky báječné.Pulrocni syn při vyšetřování vyváděl,ale i tak si s ním dokázaly v klidu poradit.Doporucuji.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Chtěla bych paní doktorku i mladou sestřičku moc pochválit a zároveň jim poděkovat. Byla jsem u nich na vyšetření s dcerou 2,5 roku, která hrozně plakala, bála se, že to bude bolet, ačkoliv na vše byla z domova připravená. Paní doktorka i sestřička byly moc empatické a respektující! Snažily se všemožně dceru rozptýlit, aby se uvolnila...nakonec jsem se s paní doktorkou domluvila, že pustíme další malou pacientku a zkusíme si to s dcerkou ještě vysvětlit v čekárně. Když jsme šly dovnitř znovu, dcerka spustila snad ještě víc. Ani to paní doktorku a sestřičku nerozhodilo a pokoušely se s velikou trpělivostí o vyšetření znovu. Když už nám vypisovaly termín na další návštěvu o pár měsíců později, protože dcera byla teď nevyšetřitelná...sestřičce se podařilo dcerku nalákat na obrázek lvíčka, ta se uvolnila a najednou šlo vše jak po másle - nechala se úplně kompletně vyšetřit, začala komunikovat a žádné trauma se nekonalo. Nakonec odcházela z ordinace s úsměvem - prostě potřebovala jen čas a v ordinaci se rozkoukat. Jsem paní doktorce i sestřičce moc vděčná za to, že nám daly čas a byly tak trpělivé - díky tomu se vyšetření povedlo. Musím zde zdůraznit, že celou dobu vše probíhalo s velkým respektem, žádné řeči, že je dcerka hysterka nebo tak něco (což už jsem si vyslechla například v porodnici při koupání, když byly dcerce 3 dny!) Více takových doktorů a sestřiček do českého zdravotnictví.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K paní doktorce, jsem chodila již jako dítě a nyní chodím se synem. Vždy byla paní dr. velmi příjemná, komunikativní. Vše do podrobna vysvětlí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorka a sestřička jsou naprosto skvělé, profesionální. Dcera, 18 měsíců, na svém prvním vyšetření očí šíleně vyváděla, plakala a nespolupracovala. Paní doktorka si s dcerou perfektně poradila, trpělivě vše vyšetřila, celou dobu mi vysvětlovala, co právě dělá, jak mám dceru držet, byla milá. Sestřička nás podporovala, konejšila, že to zvládneme. Myslím si, že to je hodně i o přístupu rodičů, snažila jsem se maximálně dbát pokynů paní doktorky, neočekávala jsem při plné čekárně dětí žádné zdržování se sladkými řečmi, ale věcné pečlivé vyšetření, to se povedlo.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Ucpané slzné kanálky

Hodnotit paní doktorku nemohu, ale sestrička je opravdu nepříjemná. Mám 3 měsíčního chlapečka a od narození nás trápí očíčka, vyzkoušeli jsme různé roztoky i dvoje antibiotika. Náš pediatr nás poslal už na čištění kanálků. Dal nám žádanku a nabídl nám 2 dětské očaře, kteří jsou nejblíž mezi nimi paní doktorka Kostohryzová. Volala jsem tedy do ordinace, kde to vzala sestra. Vysvětlovala jsem ji stav očí a jestli by nás paní doktorka vzala nebo má plno, její první otázka byla odkud jsme. Když jsem ji odpověděla, že jsem z jiného okresu. Řekla mi, že pod ně nespadáme, ať si jdeme tam u nás. (U nás čištění kanálků nikdo nedělá, sám pediatr mi to říkal) Když jsem situaci vysvětlovala sestřičce, že v našem okrese čištění kanálku nikdo nedělá odpověděla mi, že si to mám vyřídit s pediatrem a zavěsila.
Přiznám se, že jsem v životě nenapsala recenzi na žádného doktora ikdyž mě vytočil, ale tohle je vrchol. Já chápu, že jsme od jinud, ale co mám asi tak dělat. Nechat ditě s hnisajicíma očima? Já bych to pochopila, kdyby řekla bohužel máme plno, nepřijímáme nebo kdyby nám řekla jiného dětského očaře. No pak už jsem volala do nemocnice, kde nás objednali sice za měsíc s tím, že přes ty horka nám má pediatr napsat antibiotika, nez přijdeme na čištění,pry se v létě ty bakterie rychle šíří, ale jsem ráda, že jsme se někam dostali.

Paní doktorku jsem vybrala, pro nejkratší čekací dobu pro svého dvouletého syna. po přečtení zdejších reakcí jsme mela strach tam jít a radím všem udělejte si názor sami!!! Paní doktorka a sestřička milé, komunikativní, syn tam stropil pěkné scény a zůstaly profesionální nic je nepřekvapilo. vše mi vysvětlily, pomohly mi s věcma ven a pohlídaly obě děti, abych si mohla dojít na WC. Nikdy jsem nezažila takovou ochotu!!! Mohu paní doktorku jen doporučit.

Dnes jsem byla skutečně rozčarovaná z chování paní doktorky. Když jsem byla dítě přišla mi fajn,ale dnes jsem byla poprvé s mou 3 letou dcerou na vyšetření a nestačila se divit. Hned ze začátku chtěla vyplašené dcerce bez upozornění silou držet ruce a hlavičku a vykapat oči.To jsem řekla,že to ale nejprve dceři vysvětlím,aby se nebála. Poté bylo ,,moc fajn,, vyprávění paní doktorky kvůli dceřině pozornosti. Vyprávěla o pejskovi co jede v sanitce a zlomil si packu a pojede asi na operaci. Když jí na to nechápající dcera chtěla ze sebe něco vykoktat,tak jí paní doktorka odbyla,že na to nemá čas,že má spoustu práce.Vrcholem bylo,když jsem svojí dcerku chovala a paní doktorka řekla,že ani pomalu neví jestli umí chodit,když jí furt chovám a ať jí dám na zem. Tak jsem paní doktorce odpověděla,že o tom,jestli si budu chovat svojí dceru si z dovolením budu rozhodovat sama. Hledám dceři jiného očního.Sem nás už opravdu nikdo nedostane.

K paní doktorce chodím se synem už 5 let. Paní doktorka i sestřičky jsou vždy milé a s jejich jednáním nemám žádný problém. Paní doktorka je velice pečlivá a vždy nám vše dopodrobna vysvětlí. Pro mě je důležité, že se synův zrak zlepšuje a za to jí mnohokrát děkuji.

Paní doktorka je velmi nekomunikativní, s dětmi neumí jednat, její nechuť k práci je zarážející. Kdybych si její doporučení po vyšetřní syna neověřil, byl by dnes na jedno oko slepý. Myslím, že se paní doktorka nehodí ani za přepážku na poště. O její aroganci ani nemluvím.
Martin

Při dnešním prvním vyšetření našeho tříletého syna nedokázala pani doktorka pochopit, že s ním musí jednat trochu jinak, než s dospělým člověkem. Její arogance byla zarážející. Syn ma z toho velmi nepříjemnou vzpomínku a bude se bát jakékoliv další návštěvy. Tomáš