Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
34 názorů

M
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K paní doktorce, jsem chodila již jako dítě a nyní chodím se synem. Vždy byla paní dr. velmi příjemná, komunikativní. Vše do podrobna vysvětlí


T
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorka a sestřička jsou naprosto skvělé, profesionální. Dcera, 18 měsíců, na svém prvním vyšetření očí šíleně vyváděla, plakala a nespolupracovala. Paní doktorka si s dcerou perfektně poradila, trpělivě vše vyšetřila, celou dobu mi vysvětlovala, co právě dělá, jak mám dceru držet, byla milá. Sestřička nás podporovala, konejšila, že to zvládneme. Myslím si, že to je hodně i o přístupu rodičů, snažila jsem se maximálně dbát pokynů paní doktorky, neočekávala jsem při plné čekárně dětí žádné zdržování se sladkými řečmi, ale věcné pečlivé vyšetření, to se povedlo.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Ucpané slzné kanálky

Hodnotit paní doktorku nemohu, ale sestrička je opravdu nepříjemná. Mám 3 měsíčního chlapečka a od narození nás trápí očíčka, vyzkoušeli jsme různé roztoky i dvoje antibiotika. Náš pediatr nás poslal už na čištění kanálků. Dal nám žádanku a nabídl nám 2 dětské očaře, kteří jsou nejblíž mezi nimi paní doktorka Kostohryzová. Volala jsem tedy do ordinace, kde to vzala sestra. Vysvětlovala jsem ji stav očí a jestli by nás paní doktorka vzala nebo má plno, její první otázka byla odkud jsme. Když jsem ji odpověděla, že jsem z jiného okresu. Řekla mi, že pod ně nespadáme, ať si jdeme tam u nás. (U nás čištění kanálků nikdo nedělá, sám pediatr mi to říkal) Když jsem situaci vysvětlovala sestřičce, že v našem okrese čištění kanálku nikdo nedělá odpověděla mi, že si to mám vyřídit s pediatrem a zavěsila.
Přiznám se, že jsem v životě nenapsala recenzi na žádného doktora ikdyž mě vytočil, ale tohle je vrchol. Já chápu, že jsme od jinud, ale co mám asi tak dělat. Nechat ditě s hnisajicíma očima? Já bych to pochopila, kdyby řekla bohužel máme plno, nepřijímáme nebo kdyby nám řekla jiného dětského očaře. No pak už jsem volala do nemocnice, kde nás objednali sice za měsíc s tím, že přes ty horka nám má pediatr napsat antibiotika, nez přijdeme na čištění,pry se v létě ty bakterie rychle šíří, ale jsem ráda, že jsme se někam dostali.


Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem vybrala, pro nejkratší čekací dobu pro svého dvouletého syna. po přečtení zdejších reakcí jsme mela strach tam jít a radím všem udělejte si názor sami!!! Paní doktorka a sestřička milé, komunikativní, syn tam stropil pěkné scény a zůstaly profesionální nic je nepřekvapilo. vše mi vysvětlily, pomohly mi s věcma ven a pohlídaly obě děti, abych si mohla dojít na WC. Nikdy jsem nezažila takovou ochotu!!! Mohu paní doktorku jen doporučit.


B
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla skutečně rozčarovaná z chování paní doktorky. Když jsem byla dítě přišla mi fajn,ale dnes jsem byla poprvé s mou 3 letou dcerou na vyšetření a nestačila se divit. Hned ze začátku chtěla vyplašené dcerce bez upozornění silou držet ruce a hlavičku a vykapat oči.To jsem řekla,že to ale nejprve dceři vysvětlím,aby se nebála. Poté bylo ,,moc fajn,, vyprávění paní doktorky kvůli dceřině pozornosti. Vyprávěla o pejskovi co jede v sanitce a zlomil si packu a pojede asi na operaci. Když jí na to nechápající dcera chtěla ze sebe něco vykoktat,tak jí paní doktorka odbyla,že na to nemá čas,že má spoustu práce.Vrcholem bylo,když jsem svojí dcerku chovala a paní doktorka řekla,že ani pomalu neví jestli umí chodit,když jí furt chovám a ať jí dám na zem. Tak jsem paní doktorce odpověděla,že o tom,jestli si budu chovat svojí dceru si z dovolením budu rozhodovat sama. Hledám dceři jiného očního.Sem nás už opravdu nikdo nedostane.


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím se synem už 5 let. Paní doktorka i sestřičky jsou vždy milé a s jejich jednáním nemám žádný problém. Paní doktorka je velice pečlivá a vždy nám vše dopodrobna vysvětlí. Pro mě je důležité, že se synův zrak zlepšuje a za to jí mnohokrát děkuji.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi nekomunikativní, s dětmi neumí jednat, její nechuť k práci je zarážející. Kdybych si její doporučení po vyšetřní syna neověřil, byl by dnes na jedno oko slepý. Myslím, že se paní doktorka nehodí ani za přepážku na poště. O její aroganci ani nemluvím.
Martin


T
Ověřeny pacient

Při dnešním prvním vyšetření našeho tříletého syna nedokázala pani doktorka pochopit, že s ním musí jednat trochu jinak, než s dospělým člověkem. Její arogance byla zarážející. Syn ma z toho velmi nepříjemnou vzpomínku a bude se bát jakékoliv další návštěvy. Tomáš


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Po odborné stránce jí věřím, a po té lidské se mi taky líbí. Ač plná čekárna dětí, není na ní ani na sestřičce znát žádná nervozita nebo netrpělivost, trpělivě dítě vyšetřila a mně vše v klidu vysvětlila. Čekací doba byla dlouhá (i když jsme byli objednaní, strávili jsme tam celkem 2,5 hodiny), ale chápu, že při takovém provozu není možné být přesná-pokud dětěm rozkapává oči, je to na několikrát, a tím se vše prodlužuje. Paní doktorku tedy doporučuji, jen je nutné připravit se na čekání.


B
Ověřeny pacient

Mnohokrát paní doktorce děkujeme za vstřícnost a vždy velmi příjemné jednání. Ne, že by se nám u ní nelíbilo, ale doufám, že ji už syn nebude potřebovat. :o) Každopádně nám moc pomohla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti