Praktický lékař pro dospělé
Sadová 33, Blansko

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím od střední školy 1988.Vždy mi se vším, s čím jsem za ní přišla poradila, pomohla, doporučila a nasadila léčbu, popř.poslala ke specialistovi.Nemůžu si na paní doktorku v ničem vůbec stěžovat, ba naopak. Dokonce jsem k ní zaregistrovala i syna a taky je spokojený. Je milá, příjemná, ví co a jak vyšetřit a poradit.A na tom, že s pacientem promluví o jiných věcech než o zdraví nevidím nic špatného, spíše naopak, je to lidštější přístup a mě to tedy vůbec nevadí, a myslím, že pár minut navíc v čekárně ještě nikoho nezabilo. Spíš přemýšlím, ke komu půjdu až paní doktorka odejde do důchodu.

Je až neuvěřitelné, co vše si paní doktorka dovoluje. Po strávení celého dopoledne v čekárně se konečně dostanete k sestře, kde ovšem strávíte další asi čtvrt hodinu spolu s ostatními pacienty /přes zavřené dveře je slyšet každé slovo, vyřčené u paní doktorky/ a když už si vás konečně zavolá k sobě paní doktorka, místo toho, aby se vám podívala do krku /když jdete s angínou, kterou mimochodem někdy ani nerozezná/, první, co ji zajímá, jsou např. vaše náušnice. Tím, že se konečně dostanete do ordinace, ještě ale nemáte zdaleka vyhráno. Může se vám totiž stát, že budete vzápětí vyhnáni zpět do hlavní čekárny z důvodu návštěvy VIP pacientů paní doktorky. V době vaší návštěvy si s přehledem stihne vyřídit svoje klidně dva soukromé telefonáty, takže na to, aby se vám svědomitě věnovala, už jí bohužel nezbude příliš času. Jediného příjemného jednání se dočkáte pouze u pilné a ochotné sestřičky Dariny Stloukalové.

musím potvrdit, že v místnosti u sestřičky v průběhu vyšetření zbytečně čekají 1-2 další lidi a je dobře slyšet, co doktorka říká, a že doktorka na tento fakt nijak nebere ohled. Je to zvlášť nepříjemné, když se tam octne někdo, koho znáte od vidění...
Kromě tohoto zřejmého minusu se mi zdá standardní, byl jsem ale u ní všeho všudy jen 2x.

Já jsem s paní doktorkou spokojená, je sice pravda, že v místosti před ordinací sedí více lidí a slyší, co se děje uvnitř, ale já toho slyšela už hodně z ordinace a nikdy by mě nenapadlo to řešit venku. Já ty lidi uvnitř ordinace neznám, takže co mi je po nich? A můžeme být jedině rádi, že nás kvůli každýmu prdnutí vyšetří, nikdy nevíte co se z toho vyklube. Někteří doktoři vám řeknou, že už tento měsíc překročili limit, od ní jsem to nikdy neslyšela. Nenechává to na náhodě. A k sestřičče, nemyslím si, že zrovna naše sestřička je drbna. A až jednou budete ležet nemocní v nemocnici, tak to bude právě ta sestra, která se bude o vás starat a pomáhat vám, a vy budete rádi, že tam s vámi někdo takový je. Mají vůči pacientům dodržovat lékařské tajemství, ale já s tímto nikdy neměla u nich problém. Nikdy se ke mě nedoneslo, že by mě někde drbali.

Většinu problému řeší "od stolu", v čekárně zpravidla strávím mezi kašlajícími důchodci dopoledne, během kterého si paní doktorka dvakrát odskočí na výjezd a jednou na oběd nebo svačinu. Kvůli všemu požaduje odběry krve i moč, pokud to trochu jde, pošle vás i na RTG (další hodina). Až přijdete na řadu, poslední půlhodinu stojíte v předordinaci za dveřmi, kde se mačkáte s 2-3 dalšími pacienty a skoro vždy si vyslechnete i jejich diagnostiku a léky...
Jediné pozitivum je snad její talent na výběr sesty, zatím obě poslední sestřičky velmi šikovné a příjemné.
Poslední dobou naštěstí jsem nucen k lékaři sotva 1x do roka, pokud to jde, využívám přímo objednání k příslušnému specialistovi.

S pani doktorkou a jeji peci jsem velmi spokojena, leky predepisuje s rozvahou a da cas telu na to, aby ukazalo, zdalu se dokaze s nemoci vyrovnat samo.
Pani sestricka byla vzdy ochotna a prijemna, nikdy se na me nemracila.

Paní doktorka má hlavně velký problém udržet lékařké tajemství, ke kterému je vázána. Nebyla by již nikdy mezi těmi lékaři, za kterými bych přišla se svým problémem. Nehledě na to, že se snaží zcela bezostyšně přemlouvat pacienty k přehlášení k sobě, když jejich pan doktor není právě přítomen

Hodnocení některých mě zaskočilo, já jsem vždy spokojená, paní doktorka se snaží nic nezanedbat, je-li třeba, včas pošle na odborné vyšetření, nikdy nebyla nepříjemná, navíc jsem v čekárně nikdy dlouho nečekala, a to je také důležité

s peci pani doktorky jsem spokojena, sestricka nikdy nebyla neprijemna, je pravdou, ze se neusmiva pokazde, ale neni stroj...z pece pani doktorky mam velmi dobry pocit. necpe do cloveka leky zbytecne, zachazi s nimi rozvazne a predpoklada i nejakou "lecivou silu" tela. nevidim jediny duvod, proc bych mela tuto pani doktorku menit.

velmi dobrý odborník