Praktický lékař pro děti a dorost
Tyršova 799, Hulín

Naprosto skvělý přístup k dětem. Konzultace kdykoliv, klidně i po pracovní době, o sobotách i nedělích, prostě kdykoliv. Děti ji mají rády.

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni - já i mé děti. Oceńujeme její přístup k dětem a rodičům a nesmírnou profesionalitu a erudovanost. Je ocohtná pro své malé pacienty udělat hodně nad rámec běžné péče (telefonické konzultace v kteroukoliv dobu, ve svátky i všední dny. - neuvěřitelně uklidňující pro matky)

Paní doktorka Horáková mě provázela celým mým dětstvím. Někdy jezdila i k nám domů, když jsme byli s bratrem nemocní. Při jedné návštěvě mi dokonce dala nějaké "lékařské pomůcky", když jsem jí vysvětlila, že si hraji se svými panenkami na doktorku. Pamatuji si dodnes, jak jsem si toho vážila a jakou jsem měla radost :-)
I v pokročilejším věku jsem ji plně důvěřovala, vždy se maximálně snažila léčit mé neduhy. Její přístup byl velmi osobní, brali jsme ji jako člena rodiny. Když jsem od ní musela v plnoletosti odejít, trhalo mi to srdce :-(

Výborný pediatr. Spokojenost se vším co pro děti dělá. K dětem vždy ochotná, milá a přátelská. Řešení jakýchkoli problémů s rozvahou a neodbýváním.

Milá,pani doktorka(odborník ve svém oboru)jak v lékařství tak i v dětské psichologii(prostě to s malími pacienty umí =o)

Paní doktorka mě neustále přesvědčuje o tom, že u pediatra je moc důležitý přístup k dětem. Je vždy milá, klidná a všechno vysvětlí tak, aby i laik věděl, co se děje. Vždycky skvěle poradí a nikdy ji neobtěžujete. Má zájem, jako by dítě bylo její vlastní. Je prostě skvělá!Jen a jen doporučuji.

Paní doktorka Horáková je nejlepší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala. Je strašně milá a klidná, což oceňuji v přístupu k dětem, protože malá nikdy nemá strach jít k ní na prohlídku. Je ochotna přijet v krizi i třeba o půlnoci. Dokáže s dětmi skvěle komunikovat, takže jinou lékařku už bych nikdy nehledala. Vždycky nám se vším pomohla, raději si nás ještě pozvala na kontrolu, aby nebylo nic zanedbáno. Jsem ráda, že jsme takového pediatra našli. Všem vřele doporučuji.

Velice pečlivá, nic nepodceňuje. Starostlivá, nepošle pacienta jen tak k dalšímu lékaři, ale zůstane s pacientem v kontaktu a nadále dohlíží na stav. Když dítě neumí polykat prášky, tak najde bezproblémů kompromis. Jak pouhé předepsaní sirupu místo pilulek dokáže být u jiných problém! Ještě se mi nestalo, že by paní doktorka byla nějak na dítě nepříjemná, právě naopak a tak dítě nemá díky bohu strach chodit k doktorce.

Paní doktorka je milá, ochotná, empatická, dokáže pomoct i maminkám :-). Není pro ni problém zajet k malému pacientovi domů. Je sympatická, dětem se líbí. S jejím odborným přístupem jsme také spokojeni.

paní doktorku Horákovou doporučuji,nej paní doktorka..