Souhlasím s oběma názory, doktorka Franková je neochotná, zlá a hlavně neprofesionální. Má se starat o zdraví pacientů a místo toho řeší sama sebe. Na rozdíl od ní sestřičky jsou perfektní a měli by nosit svatozář, když se na to vydrží dívat a zachraňují co se dá. Díky jim.

Paní doktorka vůbec nebrala vážně problémy, o kterých jsem jí říkala, časem se ukázaly jako vážné. Doslova mě urazila. Odešla jsem od ní.

Paní doktorka ,je o proti paní doktorce Hájkové,ke které jsem chodila předtím,nevšímavá,neochotná,nic jí nezajímá,Když mi měla napsat doporučení k odbornému vyšetření,o které jsem žádala a bylo nutné,k vůli operaci ,tak mi řekla ,kdo to bude platit.Souhlasím tady s tím hodnocením té paní předtím.Sestřičku Kotykovou znám mnoho let a je to příklad ,jak by měla sestřička vypadat,úsměv a ochota je u ní normální ,z jejího chování ,by si měla vzít doktorka příklad.Zatím jsem u doktorky Frankové v evidenci,potřebuji lékaře,zatím jen na zmíněnou operaci a preventivní prohlídky,takže se s paní doktorkou nesetkávám moc,ale ,kdyby měl tento její přístup pokračovat ,tak určitě od ní odejdu.

S paní doktorkou jsem celkem spokojena. V počátcích mé vážné nemoci mi dokázala dodat sebevědomí a zařídila perfektní servis (v podobě objednání ke specialistovi). Někdy bych si ovšem přála, aby se více vcítila do psychiky pacientů a myslela více na ně, než na tabulky a nařízení, které jsou neosobní a nepohlížejí na pacienta jako na lidskou bytost. To její sestřička Jitka Kotyková je vzor lidskosti. Velmi mi pomohla s některými problémy, které narušovaly mou psychiku. Nejednou mi její obětavý přístup a pochopení, vehnaly slzy do očí. Takových lidiček není nikdy dost. :-)