Ordinace praktického lékaře
Karla Čapka 148, Habartov

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka velmi lidská velmi krásný přístup k pacientovi Vždy pomůže. Sestřička je usměvavá velmi hodná

S přístupem k pacientům i způsobem léčení jsem velmi spokojena. Jsem ráda, že je právě u nás v Habartově.
Jana Kässová

jsem velice spokojen

Pacientem paní Blechové jsem již dlouhá léta a vždy jsem se setkal s profesionálním, lidským a příkladným přístupem k lidem a k jejich problémů, včetně mě. Vždy mi dokázala poradit, usměrnit léčbu a i doporučit a poskytnout co nejvíce informací. Vždy s úsměvem a ochotně, dokonce i mimo svojí oficiální pracovní dobu (což už skoro vůbec u jiných lékařů vůbec není pravda). Nebylo by fér se nezmínit i o sestřičce - neznám veselejší a pozitivnější profesionálku. Chtěl bych poděkovat. No a slíbit, že MĚJTE TRPĚLIVOST - já se budu více snažit udržet své zdravíčko! (Vždyť je vlastně moje - díky). JČ

Paní doktorka je velmi erudovaná lékařka a velmi si jí vážím. Prakticky se nesplete v diagnóze a pomohla mnaha pacientům. Své povolání bere jako skutečné poslání a domnívám se, že patří k nejlepším praktickým lékařům, kteří působí v našem regionu.Přesto, že se svými schopnostmi mohla dávno působit jinde, jsem rád, že zůstala věrná Habartovu.

Jsem rád za super lékařku :)

Paní doktorka Blechová je lékař s obrovským srdcem pro své povolání,svým
pacientům se vždy věnuje s plným nasazením,nehledíc na svůj volný čas,vždy
laskavá,odborně na velmi,velmi vysoké úrovni.V této ordinaci vždy panuje
pohoda a také milý a hřejivý přístup odborně zdatné sestry,která má vždy
hřejivé slovo pro pacienty.Nelze napsat jiný názor než ten,že na tomto
obvodě pracuje naprosto dokonale sehraný tým,který může být vzorem pro
jiné obvodní lékaře.

velmi příjemné zacházení s pacienty

Naše paní doktorka je nejlepší ze všech lékařů,které jsem kdy poznala.Je tady pro nás vždy aběžně i dlouho po pracovní době.Moc ji s celou rodinou děkujeme.

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě,vždy má pro pacienta čas,radu i povzbudivé slovo.Děkuji paní doktorce i její sestřičce za jejich vynikající péči.