Venuše Kolářová, pediatr Zlín

MUDr. Venuše Kolářová

Pediatr Více

Okružní 4699, Zlín
Praktická lékařka pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pani doktorka je clovek na svem miste. Chodila jsem k ni ja a nyni i nas syn. Nikdy zadny problem, je profesional s lidskym pristupem, zbytecne deti netrapi a nic nepodcenuje. Se sestrickou jsou obe vzdy mile s usmevem na tvari. Vsem muzu vrele doporucit!!!!!!!!!!!

K paní doktorce chodíme krátce ale umí si poradit s čímkoliv.Poradila si i s objemnou dokumentací a těžkou nemocí mého syna a doporučila výborného specialistu.Mluví za ni léta praxe i lidský přístup.Neodmítne,nemá špatnou náladu a snaží se aby pacienti dlouho nečekali.Obě i se sestrou jsou zodpovědné a pacienti je zajímají.Doporučuji!!!!

Doktorka mého manžela a nyní našeho syna...vždy s dobrou radou a výborným výsledkem :-)

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné, profesionální a s dětmi zacházejí moc pěkně. Péče paní doktorky je dostatečná, zbytečně nevyhledává u dítěte nemoc, ale ani nic nezanedbá.

zatím k ní chodíme se synem necelý rok a jsme nadmíru spokojeni!

Celkem v pohodě doktorka,nikdy jsme s ní neměli problémy.

Její přístup není ani přehnaný ani nedostatečný, Dokáže dobře diagnostikovat. Oběma dcerám zatím vždy pomohla.

Vynikající dětská lékařka. Máme dva syny a má je v péči od jejich narození. Nikdy nevznikl žádný problém. Všem doporučuji

Výborná!!!! Starala se o mě od miminka a určitě k ní přihlásím i svého potomka.

Super lékařka pro děti