MUDr. Vendula Šebestová

Praktický lékař Více

Suchdol nad Lužnicí 1 adresa

Paní doktorka mi občas přijde lehce mimo. Nedávno předepsala dítěti sirup Amoksiklav, přestože jsem jí říkala, že je na penicilin alergický a na to jsme jeli na pohotovost, protože se malý osypal a dusil se. Jinak je ledabylá a léčí od oka, pořádně nevyšetří a sype léky z rukávu. Už jsme si našli novýho děckaře.

paní doktorka je velice pečlivá,vstřícná a nemyslím že píše hodně atb-dcerám pokaždé dělá crp a hodnotí i spoustu dalších faktorů a váží zda atb ano nebo ne, alespon u nás to tak je. holky ji mají rády,na očkování drží samy a nastavují ruku, se vším poradí a nemá problém dítě odeslat ke specialistovi na další vyšetření

Paní doktorka je velice pečlivá, jen se mi nelíbí množství léku které předepisuje. Antibiotika a kortikoidy na každý menší problém i na začervenalé ouško bez teplot a jiných obtíží.Chápu že se tím jistí aby nevznikl nějaký větší problém.Osobně se mi tento způsob léčby nelíbí, proto jsem si zvolila jiného lékaře.

Lékařka co nic nezanedbá, velmi pečlivá s velkým citem pro děti, vřele doporučuji!