Psychetherapy, s.r.o.
Bezručova 1098/10 , Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Jsem velmi spokojený s léčbou mé dcery Aleny Landsmanové,kterou pan doktor Storčák léčí a díky němu může žít život takový jaký žíje.Pan doktor Storčák je vynikající zkušený odborník s lidským přístupem ke svým pacientům.Děkujeme Vám pane doktore.

Umístění: Psychetherapy, s.r.o.

Pan doktor Storčák je velmi příjemný člověk a především osobnost. Lidská duše je komplikovaná a každý člověk unikátní. K tomu, najít ten správný klíč nestačí absolvovat lékařskou fakultu, nebo psychologii. Vyžaduje to životní zkušenosti, léta praxe, ale to nejdůležitější je právě osobnost terapeuta. Dle mého názoru pan doktor ty kritéria splňuje. Často jsem byl překvapen jak dokázal pan doktor nahlédnout do podstaty problému. Samozřejmě, že každý psychiatr, nebo psycholog má svůj styl, který někomu "sedne" a někomu nemusí. Tak je to ale v životě se vším. Za sebe mohu jen doporučit.

Umístění: Psychetherapy, s.r.o.

Byla jsem spokojena a spokojena zůstanu. Doktoru je hodně , ale tento je dost empaticky a nestandardní. Děkuji Vám moc a určitě všem doporucuji.

Umístění: Psychetherapy, s.r.o. Psychyatrické vyšetřní dcery.

Pan doktor MUDr.Storčák je vynikající lékař,odborník,skvělý člověk,s lidským přístupem.Nebýt jeho,tak moje dcera,která onemocněla rostroušenou sklérozou,by nebyla schopna žít život,takový jaký žije.Ten kdo prožil to o čem píši a neměl lékaře jakým je doktor Storčák tak ví, jak na tom lidé,kteří nemají takového lékaře jsou.

Umístění: Psychetherapy, s.r.o.

Pan doktor je skvělý jako člověk, ovšem na konzultaci a s problémy jezdím jinam. Ne že by byl špatný jako doktor, to takhle nedokážu posoudit. Ale pomohl mi víc jiný psychiatr. Využívám jeho ambulanci na předepisování léků a vždy ho ráda vidím.

Pana doktora si velice vážím. Je to odborník a člověk, který mi velmi v životě pomohl znovu se stát člověkem bez těžkých duševních problémů ohrožujících můj život i práci. Nevím, z jakých důvodů ,
když tady čtu ty negativní hodnocení,to všichni dělají...

Děkuji za vše co pro mne pan doktor udělal ,vážím si ho jako odborníka i jako člověka ,dostal mě z těžkých životních problémů ,které ohrožovaly můj život i pracovní zařazení systémového ing.Jsem rád ,že ho mám a že se na něho moho spolehnou,t když bude třeba.Škoda,jak vyplývá z některých zde uvedených hodnocení si k němu nenašli tu správnou cestu.Za vše Vám děkuji pane doktore.

Vážení komentující, rád bych napsal svůj posudek, jsem zastánce toho, že kdo nezažil ať nesoudí. pan doktor Storčák, má ke každému člověku individuální přístup. Ke mě byl velice vstřícný. Sedl jsem si na židli a žádné léky mi nikdy nepředepsal. Pomáhá mi i bez léků a když se vyskytne nějaký problém ochotně ho vždy se mnou rozebere. Dá se sním mluvit o všem a vždy najde vysvětlení a cíl jak příčinu stavu odstranit. A když tak koukam na vaše velmi slabé hodnocení, musím říct, zamyslete se nad sebou. Byli jste labilní sami a když o pomoc nestojíte, tak Vám ani doktor nepomůže a tak to je. Tudíž si dovolím označit Vaše velmi slabé hodnocení jako labilní od labilních lidí a nepovažoval bych ho jako adekvátní a určitě bych si netvořil obrázek na pana doktora předčasně podle Vašich komentů. Zamyslete se nad sebou a vyhledejte pomoc :D

Tento lekar byl prvnim psychiatrem, ktery mne lecil, takze jsem nemela moznost srovnani a nevedela jsem, co ocekavat. Bylo to asi pred 10 lety, kdy jsem bydlela v Chomutove. Byla jsem ve spatnem zdravotnim stavu a nebyla schopna analyzovat, zda je jeho pristup profesionalni nebo ne. Chtela bych varovat vsechny jeho potencialni pacienty, aby si zde napsana hodnoceni peclive precetli a zamysleli se nad nimi. Predepisoval mi zbytecne vysoke davky leku, po nichz mi bylo opravdu spatne a ke zlepseni nedochazelo ani po nekolika mesicich. Co ale bylo nejhorsi, to bylo neustale upozornovani, ze pokud se neseberu, skoncim v lecebne, kde budu zavrena s hysterickymi zenskymi. Ten clovek naprosto postrada elementarni davku empatie.

Léčila jsem se několik let u pana doktora Storčáka a moc mi pomohl. Nepředepisuje jen léky. Pomáhala mi psychoterapie. Odcházela jsem pozitivně naladěná. Byla na mě znát změna. Ráda se na něj obrátím pokud bude třeba a on mě přijme k léčení. Ještě jednou děkuji pane doktore!!!