Ordinace PL gynekologa
Poštovní 593, Zruč nad Sázavou

Od této paní doktorky jsem odešla a udělala jsem jen dobře. Problém s otěhotněním vyřešila tak že do mě cpala hormony a výsledek žádný. Nenapadlo ji že může být problém jinde. Vyšetření mě pokaždé bolelo to nemluvím o špiněním po vyšetření. Co jsem u pana doktora v HB nemůžu si na nic stěžovat problém odhalil tak že nás poslal na vyšetření a je po problému. Žádná bolest při vyšetření. Prostě k této paní doktorce již nikdy.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, jak při prvním tak při druhém těhotenství. Syn se mnou chodí i do ordinace a to i na půl hodinové vyšetření. Vše bez problémů. Paní Bártlová si udělá čas i na pouhou konzultaci a dokáže ujistit že je vše ok. Lékaři potřebuji věřit a o to víc pokud jde o život mého dítěte. Tady jsem naprosto spokojená. Opravdu chvála a respekt.

Paní doktorka je velmi vstřícná, lidská, empatická, ochotná vysvětlit laikovi vše potřebné, na pacienta si udělá čas. Po odborné i lidské stránce jsem s ní velmi spokojená a jsem ráda, že u ní mohu být jako pacient.

S paní MUDr.Bártlovou jsem velmi spokojená a po osobní zkušenosti s mnoha gynekology v okolí velmi ráda dojíždím za SVOJÍ lékařkou.Mohu jen doporučit.

Na klinice v Praze mi řekli, že mám velké štěstí, že moje doktorka odhalila nádor včas, že se to u nádoru vaječníku málokdy podaří tak brzy. Asi diplom má, když k ní chodí i lékařky a zdravotní sestry.

Můj názor je témeř totožný s pisatelkou níže...jen s tím rozdílem, že já jsem to už nevydržela a začala jsem ke gynekologovi dojíždět raději do 40 km vzdáleného Benešova. Pokud chcete pouze napsat antikoncepci nebo jednou za rok na preventivní prohlídku, tak je tato paní doktorka v pohodě, ale jelikož bych chtěla v budoucnu ještě další miminko, nezůstala jsem u ní. Přesně jak píše paní pode mnou...na co jsem se vyloženě nezeptala, to mi neřekla, tatínek u UTZ natož fotka taky nehrozí a navíc až do osmého měsíce těhotenství si musíte "vysedět" místo v čekárně, protože neobjednávají :-(

Já s paní doktorkou nejsem spokojená vůbec, v době těhotenství mi podávala minimum informací a když jsem se na něco sama nezeptala, neřekla ani ň. Dále mi nevyhovuje, že na ultrazvuk v její ordinaci není umožněn přístup tatínkům a pokud na utrazvuk jdete, ani Vám neukáže mimi. Bohužel k ní stále chodím, neboť nemá zde ve Zruči nad Sázavou konkurenci.

Jsem ráda ,že mám tak dobrou gynekološku.Je velkou oporou.

Nemůžu si na paní doktorku stěžovat, velmi milá, chápavá a podle mě také odbornice.Jsem ráda, že mám jako gynekologa právě ji, i když musim dojíždět z poměrně vzdáleného města, tak mi to za to stojí.

Velmi profesionální a přitom lidský přístup. Jsem u ní spokojená.