Adresa

Ordinace PL gynekologa
Poštovní 593, Zruč nad Sázavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Od pí doktorky jsem odešla po 10 letech a díky bohu. Zjistila jsem, ze vyšetření nemusí být pokaždé bolestivé, že se o vás někdo může i hezky starat. Po odchodu k jinému lékaři (vzdálenému 30km) zjištěno na UTZ začínající rakovina děl. čípku, kterou prý paní doktorka 'musela' na poslední kontrole určitě vidět. Tududumtum, neviděla..

Antikoncepci jsem si v 15 letech vlastně vybrala sama. Pí doktorka se mě zeptala jakou chci, ja si nějakou řekla a tu jsem dostala. To mi také nepřijde v pořádku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Od této paní doktorky jsem odešla a udělala jsem jen dobře. Problém s otěhotněním vyřešila tak že do mě cpala hormony a výsledek žádný. Nenapadlo ji že může být problém jinde. Vyšetření mě pokaždé bolelo to nemluvím o špiněním po vyšetření. Co jsem u pana doktora v HB nemůžu si na nic stěžovat problém odhalil tak že nás poslal na vyšetření a je po problému. Žádná bolest při vyšetření. Prostě k této paní doktorce již nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, jak při prvním tak při druhém těhotenství. Syn se mnou chodí i do ordinace a to i na půl hodinové vyšetření. Vše bez problémů. Paní Bártlová si udělá čas i na pouhou konzultaci a dokáže ujistit že je vše ok. Lékaři potřebuji věřit a o to víc pokud jde o život mého dítěte. Tady jsem naprosto spokojená. Opravdu chvála a respekt.


V

Paní doktorka je velmi vstřícná, lidská, empatická, ochotná vysvětlit laikovi vše potřebné, na pacienta si udělá čas. Po odborné i lidské stránce jsem s ní velmi spokojená a jsem ráda, že u ní mohu být jako pacient.


S paní MUDr.Bártlovou jsem velmi spokojená a po osobní zkušenosti s mnoha gynekology v okolí velmi ráda dojíždím za SVOJÍ lékařkou.Mohu jen doporučit.


Na klinice v Praze mi řekli, že mám velké štěstí, že moje doktorka odhalila nádor včas, že se to u nádoru vaječníku málokdy podaří tak brzy. Asi diplom má, když k ní chodí i lékařky a zdravotní sestry.


Ověřený profil

Můj názor je témeř totožný s pisatelkou níže...jen s tím rozdílem, že já jsem to už nevydržela a začala jsem ke gynekologovi dojíždět raději do 40 km vzdáleného Benešova. Pokud chcete pouze napsat antikoncepci nebo jednou za rok na preventivní prohlídku, tak je tato paní doktorka v pohodě, ale jelikož bych chtěla v budoucnu ještě další miminko, nezůstala jsem u ní. Přesně jak píše paní pode mnou...na co jsem se vyloženě nezeptala, to mi neřekla, tatínek u UTZ natož fotka taky nehrozí a navíc až do osmého měsíce těhotenství si musíte "vysedět" místo v čekárně, protože neobjednávají :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Já s paní doktorkou nejsem spokojená vůbec, v době těhotenství mi podávala minimum informací a když jsem se na něco sama nezeptala, neřekla ani ň. Dále mi nevyhovuje, že na ultrazvuk v její ordinaci není umožněn přístup tatínkům a pokud na utrazvuk jdete, ani Vám neukáže mimi. Bohužel k ní stále chodím, neboť nemá zde ve Zruči nad Sázavou konkurenci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Jsem ráda ,že mám tak dobrou gynekološku.Je velkou oporou.


M

Nemůžu si na paní doktorku stěžovat, velmi milá, chápavá a podle mě také odbornice.Jsem ráda, že mám jako gynekologa právě ji, i když musim dojíždět z poměrně vzdáleného města, tak mi to za to stojí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu