Gynekologická ordinace
Mánesova 44, Plzeň

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Doktorka je super,vždy Spokojenost ochota pomoci, důkladné vyšetření, kladné hodnocení..15 let k ní dochází m

Paní doktorka není zlá, jenom je to ošetření jako v době reálného socialismu. Od té doby věda pokročila, chybí zde základní vybavení. Paní doktorka léčí podle toho, co se kdysi naučila na lékařské fakultě a to už bohužel dneska nestačí. Přešla jsem k jiné lékařce MUDr. Rubášové a jsem nadmíru spokojená.

Paní doktorka zamrzla někde před 30 lety, pokud se chcete svlečené producírovat přes dvě místnosti, odbýt si vyšetření (které je ve srovnání s jinými lékaři velmi nepříjemné) a na veškeré dotazy slyšet - "to je normální", nechoďte tam. Nemá v ordinaci ultrazvuk, dělá závěry dle své praxe, které směřuje výsměšně k sestře. Opravdu to není dobrá lékařka a rychle od ní pryč!

Chodila jsem k paní doktorce 15 let. Nebyla zlá, nebo nepozorná, ale jak zde již bylo řečeno, nic závratné ho to také nebylo. Vybavení ordinace jako před 30 lety a přístup k objednaným pacientkám stejný - v čekárně jsem strávila vždy půl dne. K odchodu jsem se rozhodla také proto, že od paní doktorky v posledním roce odešlo veliké množství pacientek. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a odešla k jiné lékařce.Je o mne výborně postaráno.

K Této paní doktorce chodím pořád,ale nejsem s péčí spokojená. Protože když jsem začala brát antikoncepci tak jsem nebyla vyšetřena. A na oznámení,že přibírám mi bylo oznámeno,že se to stává jen na začátku.....ale ouha díky tomu mám 20 kilo nahoře. Když jsem čekala první dítě tak jsem trpěla velkými bolestmi a bylo mi řečeno,že to je normální. Podle jiného ginekologa jsem mela být doma a ležet. V čekarně jsem musela vždy čekat 45 minut po začátku ordinační doby,než se vypovídají a začnou nás brát dovnitř.

Četla jsem hodnocení paní doktorky a víte, je mi smutno. Byla jsem mladá a čekala první dítě, rok asi 1983, dítě se narodilo mrtvé v 6 měsíci, před tím ve mě určitou dobu postupně odumíralo a zkažená plodová voda mi postupně otravovala organismus a nabourala játra a před koncem jsem prošla žloutenkoun (bílá stolice, moč jak pivo) zřejmě následek toho všeho. Bohužel následky pociťuji dodnes.Upozorňovala jsem na úporné svědění, jaterní testy mi ale nebyly udělány a na ultrazvuk jsem nebyla poslána .Až na genetickém vyšetření mi řekli, co se asi stalo. Paní doktorka mé problémy nepodchytila, ač měla, a to je slušně řečeno. Od té doby jsem několikrát byla v požehnaném stavu a mám porovnání a dnes vím, že mé první těhotenství nebylo v pořádku.. Další gynekolog, ke kterému jsem přešla a byl seznámem s celou problematikou mi řekl, "abych všude vykřikovala. jak jsem to měla s prvním dítětem". To je sice pěkné, ale k čemu. Lékař je tu proto, aby pomohl, když něco není v pořádku, nebo aspoň by měl být, co s takovým, který to nedokáže.

Chodím k paní doktorce již přes 20 let. Měla jsem zatím jen mírné komplikace,ale jsem spokojená. Vždy jdu do ordinace nejvíce s 10 minutovým zpožděním, ale to jen málokdy. Sestřička i doktorka mi odpoví na každou otázku a vše vysvětlí. Asi záleží také na tom,jak se chovají pacientky. Co čekáte třeba za nepříjemné chování?

Díky paní doktorce se naše rodina může těšit již ze 7 dětí, které jsme vždy s pomocí jí a její hodné a usměvavé sestřičky v pořádku porodily. Děkuji ji za její péči

Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji. I v případě objednání čekáte hodinu a půl, pokud tedy nepřinesete zákusky jako úplatek. Už vůbec nemluvím o jejích vyšetřovacích schopnostech, které by se daly srovnat s metodami cca před 30ti lety. Při zjištění těhotenství mi vůbec neposlechla srdeční ozvy miminka, na první vyšetření - ultrazvuk - jsem byla odeslána až ve 13 týdnu. Bez náznaků jakékoliv jiné možnosti. Vůbec jsem tak nevěděla, zda je dítě do 13.týdne vůbec v pořádku. Nedoporučuji!

Chodím k ní velmi dlouho a celé roky se výborně stará a naslouchá.