Václava Malá, gynekolog Plzeň

MUDr. Václava Malá

Gynekolog Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mánesova 44, Plzeň
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Doktorka je super,vždy Spokojenost ochota pomoci, důkladné vyšetření, kladné hodnocení..15 let k ní dochází m


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka není zlá, jenom je to ošetření jako v době reálného socialismu. Od té doby věda pokročila, chybí zde základní vybavení. Paní doktorka léčí podle toho, co se kdysi naučila na lékařské fakultě a to už bohužel dneska nestačí. Přešla jsem k jiné lékařce MUDr. Rubášové a jsem nadmíru spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka zamrzla někde před 30 lety, pokud se chcete svlečené producírovat přes dvě místnosti, odbýt si vyšetření (které je ve srovnání s jinými lékaři velmi nepříjemné) a na veškeré dotazy slyšet - "to je normální", nechoďte tam. Nemá v ordinaci ultrazvuk, dělá závěry dle své praxe, které směřuje výsměšně k sestře. Opravdu to není dobrá lékařka a rychle od ní pryč!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Chodila jsem k paní doktorce 15 let. Nebyla zlá, nebo nepozorná, ale jak zde již bylo řečeno, nic závratné ho to také nebylo. Vybavení ordinace jako před 30 lety a přístup k objednaným pacientkám stejný - v čekárně jsem strávila vždy půl dne. K odchodu jsem se rozhodla také proto, že od paní doktorky v posledním roce odešlo veliké množství pacientek. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a odešla k jiné lékařce.Je o mne výborně postaráno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

K Této paní doktorce chodím pořád,ale nejsem s péčí spokojená. Protože když jsem začala brát antikoncepci tak jsem nebyla vyšetřena. A na oznámení,že přibírám mi bylo oznámeno,že se to stává jen na začátku.....ale ouha díky tomu mám 20 kilo nahoře. Když jsem čekala první dítě tak jsem trpěla velkými bolestmi a bylo mi řečeno,že to je normální. Podle jiného ginekologa jsem mela být doma a ležet. V čekarně jsem musela vždy čekat 45 minut po začátku ordinační doby,než se vypovídají a začnou nás brát dovnitř.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Četla jsem hodnocení paní doktorky a víte, je mi smutno. Byla jsem mladá a čekala první dítě, rok asi 1983, dítě se narodilo mrtvé v 6 měsíci, před tím ve mě určitou dobu postupně odumíralo a zkažená plodová voda mi postupně otravovala organismus a nabourala játra a před koncem jsem prošla žloutenkoun (bílá stolice, moč jak pivo) zřejmě následek toho všeho. Bohužel následky pociťuji dodnes.Upozorňovala jsem na úporné svědění, jaterní testy mi ale nebyly udělány a na ultrazvuk jsem nebyla poslána .Až na genetickém vyšetření mi řekli, co se asi stalo. Paní doktorka mé problémy nepodchytila, ač měla, a to je slušně řečeno. Od té doby jsem několikrát byla v požehnaném stavu a mám porovnání a dnes vím, že mé první těhotenství nebylo v pořádku.. Další gynekolog, ke kterému jsem přešla a byl seznámem s celou problematikou mi řekl, "abych všude vykřikovala. jak jsem to měla s prvním dítětem". To je sice pěkné, ale k čemu. Lékař je tu proto, aby pomohl, když něco není v pořádku, nebo aspoň by měl být, co s takovým, který to nedokáže.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k paní doktorce již přes 20 let. Měla jsem zatím jen mírné komplikace,ale jsem spokojená. Vždy jdu do ordinace nejvíce s 10 minutovým zpožděním, ale to jen málokdy. Sestřička i doktorka mi odpoví na každou otázku a vše vysvětlí. Asi záleží také na tom,jak se chovají pacientky. Co čekáte třeba za nepříjemné chování?


Díky paní doktorce se naše rodina může těšit již ze 7 dětí, které jsme vždy s pomocí jí a její hodné a usměvavé sestřičky v pořádku porodily. Děkuji ji za její péči


Ověřeny pacient

Paní doktorku v žádném případě nedoporučuji. I v případě objednání čekáte hodinu a půl, pokud tedy nepřinesete zákusky jako úplatek. Už vůbec nemluvím o jejích vyšetřovacích schopnostech, které by se daly srovnat s metodami cca před 30ti lety. Při zjištění těhotenství mi vůbec neposlechla srdeční ozvy miminka, na první vyšetření - ultrazvuk - jsem byla odeslána až ve 13 týdnu. Bez náznaků jakékoliv jiné možnosti. Vůbec jsem tak nevěděla, zda je dítě do 13.týdne vůbec v pořádku. Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k ní velmi dlouho a celé roky se výborně stará a naslouchá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti