Adresa

Potoky 5145, Zlín
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Vážený pan doktor MUDr. Václav Vácha a milá paní sestřička Trunečková jsou naprosto skvělí! Laskavost, ochota a péče jsou špičkové. Dlouho jsem se vyhýbala mužskému gynekologovi, ale u něj mě veškeré obavy opustily. Vše mi při vyšetření vysvětlil, poradil mi co a jak a když jsem cítila problém, okamžitě se mi věnoval. Jsem na 100% spokojená!!!
Sestřička je stejně jako pan doktor vždy laskavá a ochotná. :-)
Nehodlám měnit! :-)

A
Ověřený profil

Pan doktor mne velmi zklamal. Když jsem k němu šla na kontrolu po šestinedělí a sdělovala mu problémy (přeci jen to bylo již třetí dítě), tak mne ani neprohlédl a jen mi suše oznámil, ať si vezmu paralen. Za týden mne odvezla záchranka pro masivní krvácení. Ano, byl tam zbytek placenty velikosti zhruba 5x5 cm, což je opravdu na můj vkus velký kousek. Jaké to mohlo mít následky nebudu ani rozepisovat. I tak jsem k němu chodila stále. Objevily se další potíže a když jsem slyšela opět slovo Paralen, vyhledala jsem jiného lékaře. Pravda je, že málo který je ochotný vzít pacientky mudr. Vácha...Nicméně v současné době mne čeká operace, která by mne měla potíží zbavit, ale i tak mám počítat, že léčba bude trvat dlouho.
Kdo může, ať si opravdu najde jiného lékaře než bude pozdě!

B
Ověřený profil

I já bych chtěla pacientky varovat před tímto individuem....Před dvěma lety jsem otěhotněla....na ultrazvuku mi tvrdil jak tu je plod...jak krásně roste,poctivě své zjištění zapisoval do těhotenské průkazky....na mé stížnosti ohledně bolestí prý je to normální(podotýkám dvakrát jsem rodila...nikdy mi tak nebylo)....fajn tak sem věřila.... Ve dvanáctém týdnu mě odeslal do BN,že prý na konzultaci....kde mi sdělili,že je tam akorát prázdné plodové vajíčko a okamžitě mě brali na sál....momentálně připravujeme trestní oznámení a žalobu na experta v oboru gynekologie...vyhnout obloukem

A
Ověřený profil

Pan doktor je milý, ale až tak se snaží být hodný, až zapomíná sdělovat problémy. Mé babičce tvrdil několik měsíců, kdy za ním chodila a žádala o žádanku na mamograf, protože si nahmatala bulku v prsu a bála se rakoviny. Když už naléhala tak dlouho, kdy jí pořád tvrdil, že to má z toho, že je silná (tehdy měla kolem 110 kg), tak jí ho vydal a babičce zjistili rakovinu. K panu doktorovi sice stále chodí, ale to proto, že na své problémy celkem rezignovala a jak se říká, je ráda, že je ráda.
Já jsem měla s panem doktorem problém, kdy mi nechtěl předepsat nízkohormonální antikoncepci, protože mé tělo proti té vysoko- nic nenamítalo. To, že jsem po ní byla fakt labilní, v depresích apod., to prý odezní (to mi řekl po roce užívání, s tím, že předtím jsem dva roky užívala tu nízko- a bez problémů, jen jsem se chtěla zbavit akné). Takže až na můj naštvaný výraz, že já tu vysoko- už fakt brát nebudu, ať se mu to líbí, nebo ne, mi napsal, co jsem chtěla.

Ď
Ověřený profil

Pan doktor je sice velice milý, příjemný a u vyšetření jemný, ale to je tak všechno. Pana doktora doporučuji pouze pacientkám, které nemají žádné problémy. Svým postupem řešit můj problém mně velice sklamal, po konzultaci s jiným gynekologem jsem zjistila, že půl roku zbytečně trpím. Všechno se dalo řešit.... teď nevím jestli v tom sehrává roli jeho neznalost, nebo jeho pohodlnost. Odcházím k jinému doktorovi, takže nedoporučuji.

M
Ověřený profil

Tak konečně jsem se dostala k hodnocení tohoto lékaře který mi velmi ublížil. Když jsem byla před lety poprvé těhotná a chodila k němu, průběh těhotenství nebyl standartní, plod nerostl jak by měl, špinila jsem. Pan doktor mě neustále ubezpečoval, že je vše v pořádku, že plod doroste atd. Tak jsem tedy ve 13 TT tuto událost řekla rodine, v práci. Asi 2 dny po kontrole u něj jsem jela v noci na pohotovost do nemocnice kde mi bylo sděleno,že je plod mrtvý a že už delší dobu je. Takže mi to pan Mudr. Vácha neřekl! Bylo mi řečeno že už to musel v době poslední kontroly vědět. Dozvěděla jsem se, že pan doktor údajně takto činí pravidelně, nechce být "poslem zlích zpráv" a buˇˇd odesílá pacientky do BN nebo to dokonce nechá na přírodě, kdy dokonce hrozí otrava krve! Měla jsem a mám doteď psychickou újmu, nechápu jak může takový doktor ordinovat. Je sice milý, ale za každou cenu?? I za zdraví pacientky?

R
Ověřený profil

Musím říct že pan doktor je zlatý člověk vyslechne ,vyšetří poradí přesně popisule co bude dělat u vyštření velmi příjemný a šetrný dříve jsem chodila k jiné lékařce od které jsem odcházela v bolestek pomalu někdy i z brekem jsem po její vyšetření nemohla sednout do auta takže pan doktor je jednička co se týče jeho sestry nemám sní žádné problémy je mila vztřícná a ochotná.Takže bych neměnila a doporučila :)

A
Ověřený profil

Dobrý den, jednání pana doktora je opravdu na urovni a lidské. Musím ale napsat svou zkušenost s chováním sestry Bradové. Mám problémy s odběry krve, injekcemi a celkově mi dělají zle jehly. Při vstupní prohlídce byl nutný odběr krve. Než k odebrání došlo, požádala jsem p. Bradovou zda-li bych si při odběru mohla lehnout na lehátko, které se nachází vedle u pana doktora. Odpálkovala mě tím, že to přece zvládnu. Při odběru napíchla něco uplně jiného než-li žílu, protože odběr neskutečně bolel. Samozřejmě jsem ihned po odběru omdlela a ruka mi celá zmodrala a napuchla. Poté co mě probrali mi sestra začala silou mou zmodralou a rozbolavěnou ruku mačkat a říkat, že se přece nic nestalo. Nebyla jsem schopná odejít po svých, mám problémy s tlakem a těžko se po omdlobách vracím zpět na nohy. Na ruce jsem měla obrovskou modrou modřinu, která mě přes 3 týdny ukrtuně bolela a vypadala šíleně, na délku měla kolem 10 cm. Je strašně škoda, že pak dobrý pan doktor má tak arogantní a nelidsky jednající sestru, která odrazuje pacientky.

N
Ověřený profil

U pana doktora jsem byla do skoro 15let.Ted jsem bohužel musela odejít,protože už to není ten doktor,co býval.Nejprve jsem si ho chválila a všem doporučovala,ale bohužel ted ne!A jsem ráda,že jsem od něho odešla.

P
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Při vyšetření velmi jemný (to jsem nikdy předtím nezažila. Dřív jsem chodila na kontroly vystresovaná.), empatický. Těhotenství pečlivě sledoval. Který doktor Vám při kontrole řekne:" Včera byla bouřka, tak jsem na Vás myslel, jestli už nerodíte..." Se sestřičkou jsem také spokojená, ikdyž je někdy ráznější. Chápala, když jsem byla v těhotenství natvrdlejší a vše mi i několikrát vysvětlila.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

62 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Bojují s depresemi beru antidepresiva, ale v období 14 dnů před menstruaci je vše horší a myslím, že mám Premenstruační dysforická poruchu.
Cítím jen zlost, napětí a nemohu přestat jist, na hrudi cítím, jak se mi těžko dýchá. Co probto muohu udělat?
Děkuji.

Premenstruační syndrom, myslím, že stačí přidat malé množství estrogenů v lékárně dostanete - fystoestrogeny 2x denně 1 tabl

MUDr. Václav Vácha

Dobrý den,
je mi 18 let. V únoru jsem začala brát antikoncepci Mistra, kterou mi doporučila paní gynekoložka po vyšetření. Od začátku března nemám menstruaci. Těhotenský test jsem si dělala 3x. Všechny vyšly negativně. Váhu mám na svůj věk v normálu. Bojím se, že bych v budoucnu mohla mít problém otěhotnět. Moje otázka tedy zní, jaké by mohly být další příčiny mé ztáty mensturace a co bych měla dělat? Děkuji

Při hormonální antikoncpci je možné, že vynechává menstruace
Zajděte za paní doktorkou zkontrolovat nález

MUDr. Václav Vácha

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti