Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chelčického 50/49, Písek
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Rychlá a přesná diagnoza, lidový přístup, naprosto v pohodě. Pan doktor mi poradil i s dalším problémem z jiného oboru a doporučil kolegu.


H

Tomu to doktorovi je lepší se vyhnout,léčba 2měsíce o ničem,vždy kontrola za 14dní a pak následuje věta,připravte si papíry pro pojištovnu,když jste se snažil tak dlouho marodit.Nemluvě o tom že 3krát jsme byli vzatí 2 lidé na jednou bez ohledu jestli je to žena nebo muž.Po změně lékaře 14 rehabilitace v Č.B. a je po bolestech.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pana doktora si velice vážím jako člověka. Nepatří mezi tu většinu doktorů, kteří maj o sobě dojem, že jsou prostě ty nejchytřejší a mají vždy pravdu před pacientem. Pan Matuška je prostě jen člověk a k pacientům se chová tak, jak se chovají oni k němu.
Jako jediný ze tří ortopedů u mě přišel na správnou diagnózu a tak si nemůžu stěžovat. Po stránce peněz dokáže vše vysvětlit a případně i poradit jak ušetřit, jen je potřeba nebát se zeptat za co vlastně platíte.


Tento lékař se hodnotí docela blbě. Dlouho mě léčil a nikam to nevedlo, ale nakonec zjistil pravou příčinu nahmatáním pár bodů na těle a bylo jasno. Od té doby jsem bez problémů. Bohužel za tu léčbu platím a můj příbuzný, který má stejnou pojišťovnu, má tuto léčbu placenou, takže zatim nevím kde je chyba, že to musím já platit. Musím ale podotkonout, že dva ortopedi před ním, na pravou příčinu nepřišli vůbec. Co se péče týče, mám dojem, že pan doktor je některý den při smyslech a je perfektní a někdy je úplně mimo a je mu vše jedno. Asi je potřeba otravovat ho častěji a stále mu připomínat vaše příznaky a nakonec se snad dočkáte dobré diagnozy.


K

Maximální spokojenost, přesná diagnoza a účinná léčba mne uchránily vážného poškození. Díky.


O

Velmi pozitivní zkušenost s diagnostikou i léčbou


J

velmi zkušený, pomohl celé naší rodině


M

Kdysi velmi dobrý lékař /osobní zkušenost/, ovšem cca tak posledních deset let špatný. Zase zkušenost v rodině. Špatná léčba, ohrožení pacienta na životě špatnou diagnozou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Jako odborník je velmi dobrý. Jsem maximálně spokojena. Je sice pravda, že pacienty bere po třech, to soukromí rozhodně nepřispívá, ale o penězích to u něho rozhodně není!!! Obvykle nežádá ani těch obligátních 30 Kč. Naslouchající a přemýšlivý lékař. Milý přístup, vše podrobně vysvětlí, léky, které píše, zvažuje s ohledem na váš celkový zdravotní stav.


P

jem velmi spokojen


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti