Doporučení urologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Krnov

• „Velmi příjemný a pečlivý lékař. Snaží se najít příčinu a opravdu citlivý přístup a vysvětlení všech věcí problému,který se Vás týká.Sestřička je taky moc příjemná a pozorná při zákrocích jak je cévkování atd.Moc jim děkuji za jejich přístup Více

Nám. Hrdinů 8, Krnov Mapa

Odborný lékař urologie

• „V péči pana doktora Polese jsem se ocitla jako 18tiletá holka, když mi dětská lékařka nevěřila, že mám v moči krev a 3 týdny mě tak nechala chodit s bolestma a zanedbala mi tak zánět močového měchýře. K panu doktorovi jsem přišla už úplně vysílená a už jsem ani nevěřila, že mi někdo pomůže. Nejhorší bylo vydržet téměř 4 hodiny čekání v čekárně, ale potom už to bylo dobré - pan doktor mě velmi pečlivě vyšetřil a předepsal léky, které mi pomohly. Jediné, co trošku neodhadl, byla jejich vysoká dávka, nezeptal se mě kolik vážím a napsal mi raději vyšší dávku, protože zánět byl silný, ale úplně mi tím zničil střevní mikroflóru, takže jsem pak ještě řešila jiné potíže, nicméně svoji chybu při další kontrole uznal a omluvil se mi za způsobené potíže. Vždy byl velmi ochotný a ohleduplný, za což jsem mu moc vděčná - není totiž moc příjemné když se mladá holka ocitne na urologii. Více

Okružní 16, Bruntál Mapa

Odborný lékař urologie