Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Okružní 16, Bruntál
Odborný lékař urologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Pan doktor super, ale měl by vyměnit sestru na pobočce Bruntal. Když sem tam dolezla skoro po 4řech se zánětem močového měchýře, tak mi bylo od ní řečeno, že to není jejich práce, ať si laskave zajdu někam za praktickým lékařem a on mi napíše ATB, že takové věci se u nich neřeší. Pracuji taktéž ve zdravotnictví a pocelou dobu jsem si myslela, že močový měchýř patří k vylučovací soustavě a potíže řeší urolog... Ale asi jsem néé podle sestry. Takže v tom případě, když někdo bude mít diabetes, tak k diabetologovi nechoďte, ale běžte třeba na ORL :)))

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

V péči pana doktora Polese jsem se ocitla jako 18tiletá holka, když mi dětská lékařka nevěřila, že mám v moči krev a 3 týdny mě tak nechala chodit s bolestma a zanedbala mi tak zánět močového měchýře. K panu doktorovi jsem přišla už úplně vysílená a už jsem ani nevěřila, že mi někdo pomůže. Nejhorší bylo vydržet téměř 4 hodiny čekání v čekárně, ale potom už to bylo dobré - pan doktor mě velmi pečlivě vyšetřil a předepsal léky, které mi pomohly. Jediné, co trošku neodhadl, byla jejich vysoká dávka, nezeptal se mě kolik vážím a napsal mi raději vyšší dávku, protože zánět byl silný, ale úplně mi tím zničil střevní mikroflóru, takže jsem pak ještě řešila jiné potíže, nicméně svoji chybu při další kontrole uznal a omluvil se mi za způsobené potíže. Vždy byl velmi ochotný a ohleduplný, za což jsem mu moc vděčná - není totiž moc příjemné když se mladá holka ocitne na urologii.


P
Ověřeny pacient

podle mě je to jen předepisovač léků chodil jsem k němu ale musel jsem utéct, jinak by mě byl schopný zabít antibiotiky
předepsal mi za půl roku asi 10 balení těch nejsilnějších, když jsem mu řekl že mi je čím dál hůř tak mi ihned napsal další
a tvářil se hrozně uraženě ale mě bylo špatně a hůř z těch jeho megadávek. Další urolog pan Staněk ke kterému jsem pak chodil nad jeho postupem jen kroutil hlavou a nechtěl tomu uvěřit bohužel, byla to pravda

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan MUDr. Jan Poles je vynikající odborník s lidským přístupem k pacientům.


velmi dobrý


Dobrý den, s doktorem MUDr Polesem jsem spokojen, zodpoví mi bez problému otázky a nic nezatajuje. Mám v něn důvěru a doporučil bych ho i jiným.

Kroupa Bohumil, Bruntál.


Svědomitý,ochotný,profesionální,k pacientům laskavý.Jsem velmi spokojen.


S

Do urologické ordinace dr. Polese chodím již několik let. Je to fundovaný odborník s velmi citlivým přístupem k pacientům. Děkují pane doktore.


R

při léčbě urologických problémů mě tak předávkoval antibiotiky že mám neustálé již několikaleté zdravotní problémy které jsem před léčbou vůbec neměl

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Taktní,ohleduplný a s pacienty velmi pěkně komunikuje


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti