MUDr. Tomáš Rohovský

Brno, Ivančice 2 adresa

Alergologie a imunologie
Charbulova 8, Brno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Alergologie a imunologie Jiný

Pan doktor je strašně fajn, pacient jeho výkladu dobře porozumí a skvěle se s ním je možné domluvit. Také celá ordinace a čekárna je příjemná včetně všech sester, se kterýma jsme přišli do kontaktu. Velká pochovala!

Děkujeme panu doktorovi za milé a vstřícné jednání a ochotu řešit problémy! Oceńujeme i smysl pro humor :-) .

S panem doktorem jsem byla vždy spokojená!
Jen mě mrzí neadekvátní informovanost pacientů o přestěhování ordinace! Byla jsem objednána 3 měsíce dopředu a přišla jsem tedy ve stanovený termín na polikliniku Viniční, kde bylo mi oznámeno, že se alergologická ordinace přestěhovala již před 3 týdny. Nikdo mi to nedal vědět, staré telefonní číslo již bohužel nikdo nezvedal. Ve stanovený termín jsem se už bohužel nestihla dostavit na novou adresu Charbulova 8, kterou mi mimoděk sdělil pracovník informací na poliklinice.
Vznikl mi tím tedy problém nepotvrzené absence v zaměstnání.
Zatím mě všichni lékaři informovali buď telefonicky nebo sms zprávou o změně adresy či o nemoci lékaře.
Udělila bych tedy ordinaci velké mínus za problémy, které nyní musím v zaměstnání řešit kvůli své neomluvené absenci.

Výborný pan doktor. Můž všem doporučit. Vždycky mi vyšel vstříc a ani čekací doba není moc dlouhá.

Léčím se na alergologii již řadu let. S péčí a léčbou Dr. Rohovského jsem velmi spokojená. Léčba zabírá, pan doktor se ke mně vždy choval slušně a korektně- vyšetřil a vysvětlil vše jasně a srozumitelně. Léčí i mého syna, kdykoli dojde ke zhoršení zdravotního stavu, nebo akutním potížím je ochoten vyšetřit a pomoct prakticky okamžitě. Jsem velmi spokojená a doporučuji ho jako výborného odborníka.

Již několik let docházím k panu dr.Rohovskému. S jeho léčbou jsem naprosto spokojen. Nejen , že mi vždy vše řádně vysvětlí, ale i si na mě udělá čas i když nejsem objednaný. Stačí se telefonicky domluvit se sestřičkou a ona mě vždy někam vepíše. K panu doktorovi chodím s celou svoji rodinou, doporučil jsem ho všem svým známým, a mouhu říci, že jsou s ním všichni velice spokojeni. Nerozumím, jak tu někdo může psát takové nepravdy, je to holá lež. Mockrát děkuji panu dr.Rohovskému za jeho lidský přístup, za jeho lékařské znalosti, které jsou na vysoké úrovni. Kéž by bylo takových lékařů více!!!!!

Dobrý den, ráda bych vyjádřila naprostou spokojenost s péčí v ordinaci dr. Rohovského. Jak práce lékaře, tak sester je odborně - profesně na vysoké úrovni. Je na místě vyzdvihnout pečlivost a lidský přístup k pacientům, při velkém počtu pacientů je zřejmá i promyšlená organizace práce.

Zuzana Krejsová

S tímto lékařem jsem spokojená docházím k němu již 4 roky a vždy spolu hledáme vhodné řešení mého problému.Muhu jen doporučit

Byla jsem u pana doktora zatím jen dvakrát, ale udělal na mne velice dobrý dojem. Jednak mi všechno pořádně vysvětlí, jednak se nesnaží jen předepisovat a cpát do mě léky, když to není nutné. Působí na mne pohodovým dojmem, nedělá ze sebe všemocného a důležitého.

v poho ;-)