MUDr.

Tomáš Omáčka

Chirurg

Kontaktní informace

• Umístění: Soukromá chirurgická ordinaceSlužby: bolest kolene

Je to prostě nej,nej lékař ...vždy mi pomůže a nemusím čekat na objednání . Prostě je to lékař na svém místě a je nejlepší.Profík jinak se to nedá nazvat....Děkuji pane doktore ... Miluše Macháčková

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Soukromá chirurgická ordinaceSlužby: bolest kolene

• D

Profesionální, lidský přístup k pacientům. Milá sestra. Škoda, že takových lékařů není více.
      Doporučuji!

• Klidný, šikovný a hodný pan doktor, profík. O všechny se stará jako o vlastní. Mě operoval a hlídal si mě i v nemocnici, bylo to milé vidět známou tvář. Naprosto mu důvěřuju, i moje rodina.

• Pana doktora Omáčku můžu JEN A JEN D O P O R U Č I T!!!!! Úžasný profesionál! Jsem z Východních Čech, ale radši pojedu až k němu, než někde v okolí! Takže jsem naprosto spokojený, zachránil mi velký úraz po kousnutí psem..a díky jeho pomoci je to v pořádku! Nemá špatnou náladu, není protivný a je to velmi slušný člověk a doktor. Stejně i zbytek personálu. Profesionálové na správném místě. Děkuji! Jo a mohl jsem si fotit zákrok :-D

• p.doktor Omacka je skvely profesional,a ludsky clovek,chodim k nemu pravidelne na obstreky do ruky a uz som bola par krat na strhavanie nechta na nohe,vzdy bolo vsetko v pohode,aj ked to vtedy bolelo ale za chvilu som mala klid,sestricka je tiez prijemna.Nemenila by som ho za ziadneho ineho,vrelo doporucujem.
      p.Brhelová.

• Pan doktor Vomáčka je velice šikovný, ochotný a citlivý. Jsem onkologicky nemocná a velmi oceňuji citlivý přístup doktorů a sestřiček, protože jsem stále v nemocnicích a člověka to časem začne psychicky zmáhat. VŘELE DOPORUČUJI :-)!

• Je to vynikající lékař ,člověk pomůže všem bez rozdílu.. Je to náš nejlepší rodinný lékař,vstřícný ,ochotný chirurg.
      Náš MUDr.Omáčka. Verona

• pana doktora znam velmi dlouho a delal mi vic zakroku i mim detem velmi vrele doporucuji je vstricny spolehlivi sve praci opravdu rozumi neznam lepsiho chrurga nez je pan doktor omacka.

• Výbornej doktor, jen škoda, že ta čekárna je tak malá.

• Je to profík,kterej umi a zná.Lysá muže být pyšná,že má takovýho doktora.Jenom se modlit,aby neodešel do Prahy.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní