Adresa

Soukromá chirurgická ordinace
Husovo náměstí 1032, Lysá nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Soukromá chirurgická ordinace Jiný

Takových lékařů bohužel není mnoho.Takovou péči jakou věnuje svým pacientům jen tak nevidíte.Jsem velmi spokojen.

E
Umístění: Soukromá chirurgická ordinace Jiný

Před dvěma dny jsem byla operovana na zlucnik, kde jsem si výhradně vyžádala toho nej nej lékaře chirurga Mudr. Tomase Omáčku.
Jako vždy s mou zkušenosti nemam co dodat, je to profesionál, který dělá vse se svou odbornosti. Je skvely, mily, klidný a hlavně uklidňující. Mooc doporučují a dekuji Vam pane doktore.

Ověřený profil
Umístění: Soukromá chirurgická ordinace Tržná rána na čele

Pan doktor mě velmi profesionálně a obětavě ošetřil (zašil tržnou ránu na čele) a to dávno po zavírací době. Je velmi milý, ochotný a vstřícný. Škoda, že není více takových lékařů! Totéž lze říci i o jeho sestřičce ????. Lenka B.


Ověřený profil
Umístění: Soukromá chirurgická ordinace bolest kolene

Je to prostě nej,nej lékař ...vždy mi pomůže a nemusím čekat na objednání . Prostě je to lékař na svém místě a je nejlepší.Profík jinak se to nedá nazvat....Děkuji pane doktore ... Miluše Macháčková


D
Ověřený profil

Profesionální, lidský přístup k pacientům. Milá sestra. Škoda, že takových lékařů není více.
Doporučuji!


Ověřený profil

Klidný, šikovný a hodný pan doktor, profík. O všechny se stará jako o vlastní. Mě operoval a hlídal si mě i v nemocnici, bylo to milé vidět známou tvář. Naprosto mu důvěřuju, i moje rodina.


Ověřený profil

Pana doktora Omáčku můžu JEN A JEN D O P O R U Č I T!!!!! Úžasný profesionál! Jsem z Východních Čech, ale radši pojedu až k němu, než někde v okolí! Takže jsem naprosto spokojený, zachránil mi velký úraz po kousnutí psem..a díky jeho pomoci je to v pořádku! Nemá špatnou náladu, není protivný a je to velmi slušný člověk a doktor. Stejně i zbytek personálu. Profesionálové na správném místě. Děkuji! Jo a mohl jsem si fotit zákrok :-D


Ověřený profil

p.doktor Omacka je skvely profesional,a ludsky clovek,chodim k nemu pravidelne na obstreky do ruky a uz som bola par krat na strhavanie nechta na nohe,vzdy bolo vsetko v pohode,aj ked to vtedy bolelo ale za chvilu som mala klid,sestricka je tiez prijemna.Nemenila by som ho za ziadneho ineho,vrelo doporucujem.
p.Brhelová.


P
Ověřený profil

Pan doktor Vomáčka je velice šikovný, ochotný a citlivý. Jsem onkologicky nemocná a velmi oceňuji citlivý přístup doktorů a sestřiček, protože jsem stále v nemocnicích a člověka to časem začne psychicky zmáhat. VŘELE DOPORUČUJI :-)!


F
Ověřený profil

Je to vynikající lékař ,člověk pomůže všem bez rozdílu.. Je to náš nejlepší rodinný lékař,vstřícný ,ochotný chirurg.
Náš MUDr.Omáčka. Verona


Došlo k chybě, zkuste to znovu