Adresy

• Soukromá chirurgická ordinace

Husovo náměstí 1032
    28922 Lysá nad Labem, středočeský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• D

Profesionální, lidský přístup k pacientům. Milá sestra. Škoda, že takových lékařů není více.
    Doporučuji!

• Klidný, šikovný a hodný pan doktor, profík. O všechny se stará jako o vlastní. Mě operoval a hlídal si mě i v nemocnici, bylo to milé vidět známou tvář. Naprosto mu důvěřuju, i moje rodina.

• Pana doktora Omáčku můžu JEN A JEN D O P O R U Č I T!!!!! Úžasný profesionál! Jsem z Východních Čech, ale radši pojedu až k němu, než někde v okolí! Takže jsem naprosto spokojený, zachránil mi velký úraz po kousnutí psem..a díky jeho pomoci je to v pořádku! Nemá špatnou náladu, není protivný a je to velmi slušný člověk a doktor. Stejně i zbytek personálu. Profesionálové na správném místě. Děkuji! Jo a mohl jsem si fotit zákrok :-D

• p.doktor Omacka je skvely profesional,a ludsky clovek,chodim k nemu pravidelne na obstreky do ruky a uz som bola par krat na strhavanie nechta na nohe,vzdy bolo vsetko v pohode,aj ked to vtedy bolelo ale za chvilu som mala klid,sestricka je tiez prijemna.Nemenila by som ho za ziadneho ineho,vrelo doporucujem.
    p.Brhelová.

• Pan doktor Vomáčka je velice šikovný, ochotný a citlivý. Jsem onkologicky nemocná a velmi oceňuji citlivý přístup doktorů a sestřiček, protože jsem stále v nemocnicích a člověka to časem začne psychicky zmáhat. VŘELE DOPORUČUJI :-)!

• Je to vynikající lékař ,člověk pomůže všem bez rozdílu.. Je to náš nejlepší rodinný lékař,vstřícný ,ochotný chirurg.
    Náš MUDr.Omáčka. Verona

• pana doktora znam velmi dlouho a delal mi vic zakroku i mim detem velmi vrele doporucuji je vstricny spolehlivi sve praci opravdu rozumi neznam lepsiho chrurga nez je pan doktor omacka.

• Výbornej doktor, jen škoda, že ta čekárna je tak malá.

• Je to profík,kterej umi a zná.Lysá muže být pyšná,že má takovýho doktora.Jenom se modlit,aby neodešel do Prahy.

• Naprosto souhlasím se všemi kolegy níže. Pan Omáčka je nejen skvělý chlap, ale především na slovo vzatý odborník. Je to Pan Doktor ! To co jsme si s přítelkyní prožili si nedokážu představit, řešit s nikým jiným než s ním. Ani po 3 letech skoro týdenního docházení nad námi nezlomil hůl a skvěle pomohl. Chirurgické zákroky asi nikdy nebudou mým koníčkem, ale s ním je to vše jednodušší. Pokud se někdy budete rozhodovat, zda zajít k němu nebo někam jinam tak Vám na 200% doporučuji tohoto lékaře.
    PS. pro někoho kdo k nemu jde poprvé tak se může zdát že má moc plnou čekárnu, ale to je jen další důkaz jeho odbornosti. Hold to je daň za Naší celebritu. Děkuji, že Vás máme pane Doktore.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní