Tomáš Omáčka, chirurg Lysá nad Labem

MUDr. Tomáš Omáčka

Chirurg Více

Husovo náměstí 1032, Lysá nad Labem
Soukromá chirurgická ordinace

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Umístění: Soukromá chirurgická ordinace Jiný

Před dvěma dny jsem byla operovana na zlucnik, kde jsem si výhradně vyžádala toho nej nej lékaře chirurga Mudr. Tomase Omáčku.
Jako vždy s mou zkušenosti nemam co dodat, je to profesionál, který dělá vse se svou odbornosti. Je skvely, mily, klidný a hlavně uklidňující. Mooc doporučují a dekuji Vam pane doktore.

Umístění: Soukromá chirurgická ordinace Tržná rána na čele

Pan doktor mě velmi profesionálně a obětavě ošetřil (zašil tržnou ránu na čele) a to dávno po zavírací době. Je velmi milý, ochotný a vstřícný. Škoda, že není více takových lékařů! Totéž lze říci i o jeho sestřičce ????. Lenka B.

Umístění: Soukromá chirurgická ordinace bolest kolene

Je to prostě nej,nej lékař ...vždy mi pomůže a nemusím čekat na objednání . Prostě je to lékař na svém místě a je nejlepší.Profík jinak se to nedá nazvat....Děkuji pane doktore ... Miluše Macháčková

Profesionální, lidský přístup k pacientům. Milá sestra. Škoda, že takových lékařů není více.
Doporučuji!

Klidný, šikovný a hodný pan doktor, profík. O všechny se stará jako o vlastní. Mě operoval a hlídal si mě i v nemocnici, bylo to milé vidět známou tvář. Naprosto mu důvěřuju, i moje rodina.

Pana doktora Omáčku můžu JEN A JEN D O P O R U Č I T!!!!! Úžasný profesionál! Jsem z Východních Čech, ale radši pojedu až k němu, než někde v okolí! Takže jsem naprosto spokojený, zachránil mi velký úraz po kousnutí psem..a díky jeho pomoci je to v pořádku! Nemá špatnou náladu, není protivný a je to velmi slušný člověk a doktor. Stejně i zbytek personálu. Profesionálové na správném místě. Děkuji! Jo a mohl jsem si fotit zákrok :-D

p.doktor Omacka je skvely profesional,a ludsky clovek,chodim k nemu pravidelne na obstreky do ruky a uz som bola par krat na strhavanie nechta na nohe,vzdy bolo vsetko v pohode,aj ked to vtedy bolelo ale za chvilu som mala klid,sestricka je tiez prijemna.Nemenila by som ho za ziadneho ineho,vrelo doporucujem.
p.Brhelová.

Pan doktor Vomáčka je velice šikovný, ochotný a citlivý. Jsem onkologicky nemocná a velmi oceňuji citlivý přístup doktorů a sestřiček, protože jsem stále v nemocnicích a člověka to časem začne psychicky zmáhat. VŘELE DOPORUČUJI :-)!

F

Je to vynikající lékař ,člověk pomůže všem bez rozdílu.. Je to náš nejlepší rodinný lékař,vstřícný ,ochotný chirurg.
Náš MUDr.Omáčka. Verona

pana doktora znam velmi dlouho a delal mi vic zakroku i mim detem velmi vrele doporucuji je vstricny spolehlivi sve praci opravdu rozumi neznam lepsiho chrurga nez je pan doktor omacka.