Tomáš Koryčánek, pediatr Prostějov

MUDr. Tomáš Koryčánek

Pediatr Více

33 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Vyhlídce 19/171, Prostějov
Dětské a dorostové lékařství, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
33 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Dětské a dorostové lékařství, s.r.o. Jiný

Pana doktora znám od svých 4 let. V době tohoto příspěvku je mi 30 a nikdy mě ani nenapadlo, že bych se svými dětmi chodila jinam. Nejen, že má neskutečně lidský přístup, ale jeho profesionalita a neustálé vzdělávání se s obrovským přesahem než požaduje lékařská komora svědčí o tom, že je to opravdu člověk na svém místě. Jako malá jsem se k němu těšila i s největšíma horečkama. Zachránil mě před trháním mandlí a naučil jak důvěřovat svému tělu. Na tohle asi nikdy nezapomenu. Budete mít pocit, že je o vás skutečně od srdce postaráno, že jste tu opravdu vítáni a věřte, že to tak opravdu je. Jsem mu neskutečně vděčná za práci, kterou odvádí a myslím, že s manželem jsme schopni to vyhodnotit i z profesionálního hlediska (jsme lékaři). Kéž by bylo víc takových.


Ověřeny pacient

Přihlásila jsem se k dr na doporučení sestry která k němu chodí se synem a mužů jen vřele doporučit. Zatím naprostá spokojenost takový přístup k novorozenci jaky má pan dr. Opravdu klobouk dolů. Každá kontrola je velmi důkladná a důsledná. Moc děkuji.


V
Ověřeny pacient

Vynikající doktor, který zachránil mé dceři život, když už ostatní lékaři byli bezmocní.


Ověřeny pacient

Řekla bych že na Prostějovsku nejlepší dětský lékař. Chodila jsem k němu se všemi čtyřmi dětmi. Je to lékař na svém místě i ve specializaci. A paní Koryčánková je taky moc hodná.


Ověřeny pacient

Ráda bych ocenila velmi jemný a citlivý přístup k novorozeňátkům. Moje zkušenosti (2 děti): zatopil aby jim nebyla zima; dotýkal se jich tak jemně a klidně že žádné neplakalo; fonendoskop nahřál aby nestudil, atd. Děkuji.


Ověřeny pacient

Zdravím, nemůžu zatím pana doktora někomu doporučovat byla jsem u něj jen jednou jestly jak se mně narodí mimi můžu se hůlásit k němu. Přijal mě bez jakýchkoliv vytáček apod.. Na mě udělal poprvé velmi dobrý dojem. No, ale touto cestou bych chtěla poprosit nějakou maminku jestly by mně neposlala na pana doktora číslo na mobil, protože v pondělí mám termín a čisilko se někam podělo a do mobilu se mně neskopírovalo. Děkuji moc


Je to nej lékař, kterého jsem poznala.Syn se k němu vždy těšil,nebral ho jako někoho v bílém plášti, ale jako kamaráda, kterému může důvěřovat. Pana doktora a jeho ženu všem doporučuji a strašně ho všude chválím, je milý, ochotný, lidský, profesionální...prostě super.


Jsem zdravotník-takže myslím, že dokážu shodnotit a srovnat přístup pana doktora k malým pacientům i nám dospělým s ostatními lékaři.
Je milý on i jeho manželka-sestřička v ordinaci.
Několikrát jsem mu vylekaně volala ohledně malé dcerky i mimo pracovní dobu a byl vždy ochotný. Nezažila jsem ho nikdy nepříjemného...
Na můj vkus někdy předepisuje až příliš mnoho homeopatik, ale musíme si přiznat, že je to šetrnější cesta k malému dětskému organismu než hned nasadit antibiotika.
Jediné co moc nechápu je jeho časté doporučování nehrazené vakcinace-někdy až příliš naléhavě (viz pneumokok, meningokok, .....)
ALe to je na každé mamince, aby se rozhodla.

Takže myslím, že opravdu mohu pana doktora doporučit-nehledě na příjemnou a útulnou čekárnu a ordinaci. :-)


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodí všechny tři naše děti a jsme s ním všichni velmi spokojeni! Dceru, která byla pořád nemocná, a předchozí lékařka s tím nic nedělala, nám "postavil na nohy". On i jeho paní jsou velmi příjemní. Já je rozhodně všem doporučuji.


Je to super doktor,chodíme k němu již skoro 11 let s oběma dětma.Mají alergii na mléko a další,ale jediný pan doktor to poznal, vždy ochotně poradí, a mé dcery onemocní vždy až o víkendě, můžu mu zavolat,nepošle mě do háje.Jeho paní sestřička je poklad.Vždy velice příjemná ,super dvojka. Co byste od těch doktorů chtěli,jsou to jenom lidi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den,pane doktore. Mám téměř 6titýdenního syna. Již téměř 2 týdny mi brečí po každém kojení. Začne pít, pak se začne kroutit a vztekat, odtahovat se a zacne hledat prso, totéž se děje na druhém prsu. Poté strašně brečí a nejde ho utišit. Jedna paní doktorka mi řekla, že mám dávat příkrm, že brečí, protože má málo mléka a že se odtahuje, protože nic neteče. Další mi řekla, že je překrmený, že ho bolí bříško. Dalším názorem byl reflux. Do toho mi vždy blinká, dnes celý den plakal a blinkal i 2 hodiny po jídle. Nevím si již rady, připadá mi, že ho něco bolí a trápí po každém jídle, vypadá jako by chtěl neco vyvrhnout, vyplazuje jazýček a dělá se mu moc bublin u pusinky. Nemohu pořád přijít na to, proč ten neutišitelný pláč, každé kojení je hororem, co zase přijde.Moc Vás prosím o radu. Moc děkuji, s pozdravem Vendula

    Neklid po jídle může způsobit nedostatečné odbrknutí (ulívání mléka chvíli po kojení, kdy vzduch vytlačuje mléko, vždy dítě zvednout a nechat odbrknout). Dále ihned po jídle dochází k gastrokolickému reflexu - přesouvání potravy v trávicím traktu, některé děti toto vnímají bolestivě. Další možností je velký proud mléka - bolestivé polykání, řešit kojením v poloze vleže. Jestli má dítě dost jídla se pozná do 6 t věku podle počtu stolic, počuraných plenek a váhového přírůstku. Jsou ještě možné další možnosti, nebo jejich kombinace, pokud by to nebylo dobré, tak lze dítě vyšetřit na dětském odd. je ve FN Ol.

    MUDr. Tomáš Koryčánek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti