Na Čtvrti 1659/22a, Ostrava-Jih, Ostrava

Liposukce • od 20 000 kč +6 Více

Modelace prsou • 42 000 Kč

Operace očních víček • od 11 500 kč

Plastická operace nosu • 35 000 Kč

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

V roce 1994 jsem ukončil studium na lékařské fakultě University Palackého v Olomouci, obor všeobecné lékařství. Mezi lety 1994 až 1999 jsem pracoval ...

Ukončené školy

Zvětšení prsou

63 000 Kč

Zvětšení rtů

Umístění: Ambulance plastická chirurgie

100 % profesionalita a spokojenost. Pan Kempny je velice mily a zkušeny. Jen mužu doporučit. Dekuju vam pane doktore.

Umístění: jiné místo modelace prsou

Pred par mesici jsem postoupila modelaci prsou.Po 2 dětech mam zase prsa pevná a krasna,jsem nadmíru spokojena.Těším se a verim,ze dalsi operace která me ceka bude ze stejným vysledkem. Pan dr. Kempny,je úžasný a milý člověk, urcite doporucuji. Eva B.

Umístění: Ambulance plastická chirurgie Rekostrukce palce na pravé ruce po amputaci

Dobrý den. Rád bych se podělil o svou zkušenost s panem doktorem. V roce 2004 jsem si dělobuchem amputoval palec na pravé ruce. V roce 2005 mi pan doktor provedl přenos palce z nohy na ruku. Před samotnou operaci mě samozřejmě seznámil se všemi pro a proti. Bylo jen na mém rozhodnutí zda toto podstoupím.Operace se povedla, protože jsem byl v péči opravdových odborníků. Ty pacienti, kteří si tu stěžují, by měli mít trošku pokory a měli by si uvědomit, že ne vždy vše jde za peníze. Po zakroku pana doktora plnohodnotně dělám vše na co si vzpomenu. Pacient by prvořadně měl svému lékaři věřit, pokud ne ať vyhledá někoho jiného.

Umístění: Ambulance plastická chirurgie Otoplastika

Úžasný doktor, který svoji práci odvádí na 100%. Jako každý zde, i já jsem si přečetl hodnocení pana doktora a kliniky, a můžu sám za sebe říct, že všechny pozitivní recenze jsou na místě. Nebojím se použít i slovní spojení, že jsem se zde cítil pomalu jako doma, protože jsem se setkal se strašně příjemným personálem, a k tomu zlaté ruce pana doktora, který mi opravdu udělal radost, protože mi udělal otoplastiku podle mých představ, a kvůli tomu přece tyto doktory vyhledáváme. Za mě jednoznačně doporučuji.

Názor přidán dne 10.12.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ambulance plastická chirurgie Korekce dolních víček

Výborný přístup,ochota,profesionalita.
Operace proběhla v pořádku a s výsledkem jsem maximálně spokojena.
Pana doktora a kliniku můžu jen a jen doporučit.

Umístění: MEDICOM Clinic zvětšení prsou

Pred měsícem jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Kempného. Prsa jsem neměla téměř žádná a pan doktor mi diagnostikoval tuberozní prsa. Konzultace i samotná operace proběhla velice rychle a pan doktor mi doslova vykouzlil nádherná, přirozená prsa na jeho klinice v Ostravě, kde se o mě on a jeho personál nad míru starali. Po operaci jsem neměla žádné problémy a i minimální bolesti (dle mého očekávání). Pan doktor byl milý a všechno mi vysvětlil, tak abych věděla co mě čeká. I přes původní nevzhledné “prsa” mám krásné prsa bez náznaku předchozí deformace. Panu doktorovi moc děkuji, že se díky jeho zákroku cítím konečně jako žena. Nemohla jsem si vybrat lepšího operanta. Pan doktor překonal mé očekávání a jeho práci obdivuje mé blízké okolí, které nechápe, jak mohl něco takového dokázat, jelikož prsa jsou témeř bez jizviček a sebemenšiho náznaku zásahu chirurgem. Moc děkuji a všem moc doporučuji :) Barbora J.

Umístění: MEDICOM Clinic

Jedinečný přístup, příjemné prostředí, úžasný a milý personál, krásná klinika a samozřejmě skvělá práce pana MUDr. Kempného.

Pana Kempného nedoporučuji, požadoval jsem po něm pouze základní informace ohledně zákroku operace horních víček. Pana Kempného zajímaly od první chvíle pouze peníze, bez lidského přístupu.. Nakonec mi sdělil, že mi chybí rozum... Celou komunikace s panem Kempným můžu doložit.

Pane Malík,
jsem velmi rád, že jsem Vás tak dobře odhadl a odmítl jen na základě cca 5-ti mailů v sobotu večer a jednoho telefonátu, kdy jsme se o ceně výkonu ani nebavili. Přesto Vám přeji nalézt někoho dle Vašeho gusta.
dr.T.Kempný

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry vecer mela bych zajem o zmenseni bricha asi se jedna o liposukci a zajimalo by me kolik by me tento zakrok vysel aspon priblizne dekuji za odpoved Radka

Dobry den, orientačně 25 tis, nicméně vše je nutno orobrat na konzultaci na Klinice Medicent v Ostravě. Pěkný den přeje dr.t.kempný

• Dobrý den.
    Už od svého mládí sním o plastické operaci nosu. Teď, když už mám " vypiplané" tři děti, bych si na tento sen chtěla sáhnout.
    Ale mám strašný strach nechat je doma a jít dobrovolně pod nůž " jen kvůli parádě ". Ta zodpovědnost.....
    Prosím, jak moc náročná je kompletní operace nosu vzhledem k organismu? Nemyslím estetickou stránku.....

Strach je jediné, co mě brzdí. Zároveň to přání je jediné, které mě provází již dvacet let.....
    Děkuji mnohokrát za odpověď.

Jak je uvedeno výše, jen bych doplnil, délka operace je cca 1,5 hodiny. dr.t.kempny

Ukončené školy

• Universita Palackeho v Olomouci