Aplikace náušnic

Audiometrie (vyšetření sluchu)

Endoskopie nosu a nosohltanu ("nosní mandle") +11 Více

Laryngologické vyšetření

Léčba chronické rýmy RF turbinoplastikou

Léčba chrápání (RF somnoplastika)

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

POZOR: od srpna 2014 je ambulance přemístěna do mezipatra budovy SAGENA II, (Komerční centrum Rosa, ulice 8.pěšího pluku 2380)! Ordinační hodiny: P...

• Bolení v krku
  • Bolest ucha
  • Onemocnění mandlí

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interní Endoskopie nosu a nosohltanu ("nosní mandle")

Přístup pana doktora velmi arogantní. Byla jsem zde poslána mou lékařkou a namísto, aby mi pomohl jelikož nejsem lékař tudíž nevím příčinu dane nemoci tak se se mnou bavil pohrdavým tónem a řekl mi, že tohle on teda neřeší. Více citlivosti a slušnosti by k pacientům neuškodilo ;)

Skvělý lékař. Pacientovi věnuje čas, je citlivý ve svém přístupu k pacientovi a snaží se najít cestu, která pacientovi pomůže. Pan doktor je třída ve svém oboru.

Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interní Léčba chronické rýmy RF turbinoplastikou

Pan doktor je skvělý profesionál, který mi po mnoha letech pomohl se zhoršeným dýcháním. Dokáže věci jednoduše vysvětlit.

Jako jediné plus vidím možnost rychlého objednání a to i ve večerních hodinách.
Již po příchodu mne zarazil arogantní přístup lékaře, který mne v podstatě ihned odpálkoval s tím, že mé problémy jsem teď v zimě normální - ačkoliv problémy začali mnohem dříve, než v zimě a trvají už necelý půl rok. Absolutní nezájem a pohrdání pacientem - pan doktor se doslova nahlas smál nad mým problémem a když mi mačkal nateklé bolestivé uzliny na krku, tak mi bylo řečeno, že nateklé nejsou, jsem zdravá a mám jít do sauny. Taktéž mu byly sděleny důležité informace, které úplně přešel a ignoroval je. Za mě naprosto neprofesionální přístup a neochota.

Nejlepší otorinolaryngolog široko daleko a upřímně řečeno nejlepší lékař ze všech, které navštěvuji a že jich je :). Pan doktor má vysoce profesionální a příjemné vystupovaní. Vše dokáže pacientovi dokonale vysvětlit, vyšetřuje a stanovuje diagnózy s maximální pečlivostí. Mimojiné, je to i skvělý operatér, hodně mi operací pomohl a pooperační péče byla rovněž na velice vysoké úrovni... Doporučuji každému !!! :) Jsem s panem doktorem maximálně spokojen. Pochvalu si zaslouží i milá paní sestřička :).

Velice pečlivý, sympatický a hlavně velice vstřícný doktor. Můžu jen doporučit ve Fm asi nejlepší . :)

• Bolení v krku
  • Bolest ucha