Bc. Tomáš Helmich

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Fyzioterapie • 1 000 Kč

Fyzioterapie do 24 hodin • 1 500 Kč

Fyzioterapie+ • 1 400 Kč +3 Více

Kinesiotaping • 350 Kč

Návštěvní služba Královehradecký a Pardubický kraj • 2 650 Kč

Sportovní fyzioterapie • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Fyzioterapii se věnuji od roku 2017. V současnosti jsem fyzioterapeutem v profesionálním fotbalovém klubu FK Pardubice, dále v České reprezentaci poze...

• fyzioterapeut
  • tělovýchovné lékařství

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

1 500 Kč

1 400 Kč

350 Kč

2 650 Kč

1 000 Kč

Umístění: Bc. Tomáš Helmich sportovní fyzioterapie

Super jednání, skvělá informativní hodina plná zajímavých věcí, velký palec na horu. S pozdravem P.J

Umístění: Bc. Tomáš Helmich Jiný

Po prvním setkání výrazné zlepšení od bolesti zad. Přístup, léčba vše super. Těším se na další setkání. Mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi empatický terapeut, který umí vyslechnout a poradit. Navštívila jsem ho jednorázově při návštěvě Prahy.

Umístění: jiné místo Jiný

Líbí se mi jeho schopnost přemýšlet v souvislostech, podrobné a názorné vysvětlení problému a v neposlední řadě empatické pojetí terapie.

Umístění: jiné místo Jiný

Řešili jsme problém s kolenem. Líbí se mi tento celostní přístup a upřímná snaha terapeuta. Už po úvodní návštěvě byla bolest o 50% lepší. Jsem rád, když věci dávají hlavu a patu. Těším se na příště.

Umístění: jiné místo Jiný

Jako sportovec, který potřebuje pravidelnou péči, navštěvuji Tomáše pravidelně několikrát měsíčně. Pokaždé odcházím jak znovuzrozený.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už delší dobu (asi půl roku) mě trápí bolest beder. Teď, asi tak 14 dní je bolest obrovská. Vystřeluje mi do nohou. Nohy mi jakoby tuhnou zevnitř. Nejvíce v autě, když řídím. A poslední 3 dny bolest vystřeluje do bodbříšku. Bolí mě podbřišek, jako při menstruaci. Mám roční dítě, ( je to mé 3.)dost ho nosím v nositku i na rukou. Před týdnem jsem přestala kojit. Tak jestli to může mít souvislost. Děkuji

Dobrý den, bolest dolních končetin může souviset s bolestmi zad. Je ovšem velmi těžké určovat diagnózu bez osobního setkání. Určitě vyhledejte fyzioterapeuta ve Vašem okolí.

Bc. Tomáš Helmich

Dobrý den. Jsem 3 měsíce po porodu SC a zjistila jsem, že mám nad pupkem cca 4 cm dlouhou diastázu na necelé dva prsty? Je to v tomto období běžné? Je vhodné cvičit tzv. prkno?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, poporodní diastáza je běžná. Nejprve je potřeba upravit napětí přímého břišního svalu ve vztahu k ostatním klíčovým svalům v této oblasti vč. pánevního dna a bránice. Stejně jako jakákoliv jiná patologie je i tato komplexní, a je tedy vhodná osobní návštěva fyzioterapeuta ve Vašem okolí.

• fyzioterapeut
  • tělovýchovné lékařství