MUDr. Tomáš Fuit

Ortoped Více

České Budějovice 1 adresa

MEDIPONT s.r.o., ambulantní klinika
Matice školské 1786/17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: MEDIPONT s.r.o., ambulantní klinika Jiný

U Dr.Fuita jsem byla 2x ačkoliv jsem měla žádanku od obvodního lékaře, aby mi udělal rtg kyčlí a kolen do toho mám nohy jako konve jsem dostala jednu injekci do kolena a jednu na bolest zaplatila jsem XXXX Kč bolesti mám stále budu hledat jiného ortopeda tady jsem byla ani ne 5 minut aniž by se zeptal co mi je a poslal mě domů komunikace na bodě mrazu

Umístění: MEDIPONT s.r.o., ambulantní klinika Jiný

Přišel jsem za doktorem Fuitem po dlouhém čekání. Problém jsem měl s kotníkem s návazností na kloub palce, se kterým si 3 lékaři nevěděli rady a proto jsem šel k ortopedovi. Když jsem přišel, ani mě nenechal vysvětlit problém. Chytl se první části problému(začal jsem kotníkem). Když už mi chtěl vypisovat rehabilitace, tak jsem se konečně dostal ke slovu, že to je jen část problému a že mě bolí i kloub palce. Na to jsem dostal na výběr, zda chci léčit kotník nebo palec. Během 5-ti minut jsem byl z ordinace a jen se divil. K tomu, že mám problém i s klenbou na této noze jsem se ani nedostal. Doktor si udělal názor předem a neustoupil.

Umístění: MEDIPONT s.r.o., ambulantní klinika Jiný

Absolutně nerozumím Vašim negativním názorům. Za mě pan doktor Fuit nejlepší ortoped co znám .chodi k němu celá rodina a jsme nad míru spokojeni. Pokaždé nám pomohl. A sestřička taky skvělá vřele doporučuji!

Tohoto člověka bych nedoporučila ani nepříteli. Do ordinace tohoto doktora mě dostaly velké bolesti paže na pravé ruce. Od samého počátku bylo na lékaři naprosto patrné jak ho vyloženě otravuji, s mým problémem mi vůbec nepomohl (prý neví, co mi je) a doporučil mi ať si koupím kloubní mazání (např. Koňskou mast). Po takové hrůzné zkušenosti už jsem se do ordinace nikdy nevrátila, ale navštívila jinou, kde s ochotou a péči přišli na to, že problém byl s krční páteří.

Jelikož můj ortoped je nemocen, navštívila jsem vedlejší ordinaci, tedy Mudr. Fuita. Jsem pacient na vozíčku po operaci sarkomu stehna. Na ultrazvuku mi byla zjištěna tekutina v koleni a mám velmi silné bolesti. Setkala jsem se s velmi nepříjemnou sestrou, která ač byla čekárna prázdná mě odmítla přijmout s tím, že nejsem objednaná.Takto si naše zdravotnictví skutečně nepředstavuji. Eva Jandoivá

Jelikoz muj ortoped byl na dovoleny tak jsem musel navstivit tento "zastup" s akutni bolesti paty. Dobelhal jsem se do teto urdinace z poslednich sil a pozadal o osetreni. Bohuzel jsem se setlal s dost neprijemnou sestrou, ktera jelikoz jsem nemel papir "ze mi pata opravdu boli" od sveho lekare apod. nechala sedet v bolesti a brala radeji objednane lidi jak postune prichazeli, s tim ze at cekam, kdyz ho nemam. Kdyz mi dosla trpelivost asi po 2 hodinach cekani a pozadoval se zdeleni jestli osetreni provedou nebo ne a poukazal jsem na ceduli na dverich, kde stalo akutni pripady jsou prednostni, odvetila ze to u nich neplati. Teprve az po vystupu, ze tedy odchazim se stiznosti na svou pojistovnu, kde platim za tuto peci se najednou ledy pohnuly a k osetreni ihned doslo . Pan doctor myslim, ze vi ci dela a osetreni probehlo v pohode, ale nedoporucuji tuto ordinaci uz z tohoto neochotneho pristupu....... jak pak ma asi vypadat lecba, navic v cekarne mi to jen cekajici pacijenti potvrdili, ze to zde takto normalni. Vlada D.

Tak jsem měl možnost se také s panem doktorem seznámit. Dostal jsem doporučení z chirurgie s tenisovým loktem.Pan doktor jsi jen přečetl nález ruku prohmátl řekl že to asi ten tenisový loket je a co stím chci udělat,paciente navrhni si léčbu sám.Nakonec jsem zaplatil 30kč a sestra mi udělala pěkně odfláknutou sádrovou dlahu.Takový trochu zvláštní přístup

Na vyšetření jsem měla doporučení od obv. lékaře, bolesti paty. Pan doktor konstatoval, že se s tím nedá nic dělat, že to musím vydržet- pata bolí již 3 roky, kulhám- doporučení mi dal zpátky a opakovaně upozorňoval ,,dostanu 30korun"....zaplatila jsem a byla jsem urychleně odejita...pata bolí stále.

Pan doktor mi vždy poradí,pomůže,aj operační zákrok/ambulantně u něj-a né jeden/mi vždy pomohl a byl kvalitně odveden.Je to odborník na svém místě.Věřte.Pajpachová Věrča

Šla jsem k lékaři s velkou bolestí paty.Dal mi injekci na bolest, patu do škrobáku,nezajímal ho rengen.Před obličejem mi chrastil hrnečkem pro 30,00 Kč a s hroznou bolestí jsem dopajdala domu.Změnila jsem ortopeda, dnes jsem po operaci, stav je v pořádku. K p.doktorovi Fuitovi už nikdy.