Sam. ordinace PL - gynekologa
Dr. Janského 396, Černošice

K panu doktorovi chodím přes 10 let. Vždy jsem byla úplně spokojena. Jediné v těhotenství mě zarazilo, že jsem moc informaci nedostala jako starší prvorodička, a nejsem typ co by se vyptával furt. Takže jsem se hodně spoléhala na internet. :) Ale na všechna vyšetření mě poslal bez abych požádala, kvůli věku. Jinak pana doktora mám rada a budu k němu chodit dal (na Nové Butovice). Také má super příjemnou a milu sestřičku. :)

K panu doktorovi chodím 5 let, absolvoval se mnou 2 těhotenství ( mám 2 zdravé chlapečky), vždy jsem s jeho přístupem byla velmi spokojená. Vždy mě vítá v ordinaci s úsměvěm, pohled do očí je samozřejmostí. Má laskavé vystupování, lidský přístup, poskytuje informace, které jsou potřeba, pokud se ptám, řekne ochotně víc. Druhé těhotenství bylo rizikové, několikrát jsem mu volala do ordinace, vystresovaná, vždy byl ochotný, uklidnil mne, nikdy jsem neměla pocit, že "obtěžuji". Na vyšetření jsem se nikdy nebála jít, vyšetřuje velmi ohleduplně, skutečně opatrně a s citem. Pokud jsem byla objednaná, nikdy jsem nečekala déle než 15 min. Sestra byla vždy ochotná a usměvavá. Že je pan doktor fešák, to potvrzuji a beru to jako bonus k věci. Vytknout by se dalo jistě každému doktorovi něco... ale když srovnám MUDr. Frýdu a ostatní předchozí gynekology, ke kterým jsem dříve chodila, je v každém případě nejlepší. Jediné, co by mohl změnit, je vyvěsit v čekárně ceník.

K panu doktorovi chodím x let, poté co mi jeden " patlal" neustále vypaloval děložní čípek, jelikož jsem neustále krvácela. Na doporučení kamarádky jsem utekla k dr. Frýdovi.Děložní čípek mi zachránil. Mám 2 zdravé děti, které pan doktor odrodil a díky němu jsem bez potíží. Takže z mé strany je to naprosto výborný lékař a navíc fešák :-)

MUDr. Frýdu mi doporučila kamarádka, léty zkušeností se ukazuje, že jsem udělala správnou věc. Pan doktror je dle mého nejen velmi dobrý lékař, ale také vyniká ve výborném lidském přístupu ke svým pacientkám.

pana doktora jsem si vybrala podle referenci ze znamylekar.cz a jsem mirně v rozpacích...Přišla jsem jako nový pacient, prvorodička. Jak už je psáno níže, co se nezeptám se nedozvím, co si nezjistím od kamarádek nebo z internetu nevím. Jsem v ordinaci jen max 10 - 15 min. Asi mám nesprávnou představu, že si z těhotné každej sedne na zadek....Na screeneng na vývojové vady v I. trimestru mě také naposlal, navíc mě o něm ani vůbec neinformoval, prý není povinný, což nepovažuji za odpověď..:-( Docela mě to vzalo, pro psychickou pohodu matky se urcite doporučuje. Dopředu mě neinformoval, že mi budou poskytnuty pouze 3 ultrazvuky za těhotenství (hradí pojišťovna) , takže když sem dorazila opět s partnerem, oznámil mi, že mi ultrazvuk už neudělá, až ve 30tt. Nakonec ale sám svolil, aby partner z toho něco měl. Alternativu příkupu ultrazvuku mi nenabídl. Obrázek dítěte z ultrazvuku od něj nemám ani jeden, protože mu nefungje tiskárna, při měření tlaku mu došly baterky, změřeno nemám..... čekám, co mě na příští kontrole zase potká.....jinak při první návštěvě jsem byla dost překvapená z jeho ordinace - speluňka, bez sestry. Asi stačí, ale byla jsem zvykla na něco jiného....Jinak je pan doktor hodný a opatrný, zatím mu pořád dávám šanci a nefunkční tiskárnu i vybité baterky dávám jako historky k dobru.....

Telefon na pana doktora je 724 103 111

Q

dokud jsem nic nepotřebovala, tak mi přišlo, že mám bezvadného gynekologa. Až když jsem otěhotněla, tak jsem zjistila, že tomu tak vůbec není.
Co jsem si nezjistila, to jsem nevěděla. Na co jsem se nezeptala, to mi neřekl.
A už nemluvím vůbec o tom, že za celý první TRIMESTR mi NEŘEKL, že existuje screening skrytých vad a že se dělají odběry krve!! Na mojí otázku PROČ? mi řekl, že druhý screening stačí, TAK TO JE TEDA JEDINÝ GYNEKOLOG NA SVĚTĚ CO SI TOTO MYSLÍ!!!!

U pana doktora jsem byla řadu let než jsem se odstěhovala do jiného kraje. Bohužel jsem nenalezla lékaře kvalit pana Frýdy. Zjistila jsem, že ve svých 37 letech jsem gravidní a první, co mě projelo hlavou byla myšlenka, rychle zpět k Frýdovi. Bez jeho péče mé těhotenství neproběhne v klidu. Snad mě vezme. Jsem rodák z Černošic a jeho maminka mi dělala učitelku v mateřské školce v Mokropsích.

Dobrý den, jsem bývalá pacientka pana doktora. Proč bývalá? Odstěhovala jsem se směrem ke KV. Mohu potvrdit, že tento lékař vykonává svoji profesi se zodpovědností a velkým citem k pacientkám. Jeho maminku jsem měla jako paní učitelku v mateřské školce, též úžasný člověk. Prostě jablko nepadlo daleko od stromu. Včera jsem zjistila, že ve svých 37 letech jsem gravidní. Pokud mě tento lékař veme zpět jako svoji pacientku, bude moje těhotenství v naprosté pohodě. I zacenu, že budu dojíždět a rodit opět v Neratovicích. Máte na něj někdo telefon? Děkuji..

Pan doktor je úžasný.Chodím k němu od záčátku co funguje v Černošicích a lepšího doktora neznám.Měla jsem velmi špatné zkušenosti s gynekology.Přišla jsem o dvojčata a s dalšími dvěma dětmi jsem měla problémy je donosit.Pak jsem začala chodit k panu doktorovi a vše se obrátilo.Od té doby jsem bez komplikací.Mohu všem jenom doporučit!