Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Třinec Jiný

Velmi dobrý, komunikativní a lidský přístup.
Je vidět snahu pomoct. Mohu vřele doporučit. Je zde cítit snahu o dobre vykonáni zákroku.

Pan doktor je skvělý odborník. Velmi srozumitelně a klidně vysvětlí možné řešení problémů s kolenem. Chodím k němu a výborně mi vyléčil koleno. Teď operoval mou dceru - vykloubení čéšky a u toho zjistil ještě další problémy v koleni a dál to do pořádku. S dcerou taky hovořil velmi lidský a vše jí vysvětlil. Termín operace nám byl navržen velmi rychle a v den operace ještě pan doktor za dcerou zašel a vysvětlit ji jak to bude probíhat. Takže opravdu velký profesionál.

Více jak 10 let jsem se trápil s ramenem (po sportovním úrazu).Vystřídal jsem několik ortopedů - co lékař to jiná diagnoza a žádné řešení.Moc děkuji panu doktoru Buzkovi,protože mně prohlédl,určil diagnozu,provedl operaci a já mohu po letech úplně normálně fungovat.Jeho přístup k pacientům (nejen jeho, ale všech v nemocnici Třinec Sosna,se kterými jsem se setkal) vynikající.Doporučuji a ještě jednou děkuji.

MUDr. Buzek z Třince je kapacita, která co se týče odvedené práce je neodiskutovatelná. A jeho přátelský přístup k pacientům, by mohl přednášet některým lékařům, aspoň jednou do týdne. Neznám lepšího lékaře....

Velmi dobrý doktor, dělal mi dvě operace kolena , jednu mamce, všechny v pořádku. Všechno krásně vysvětlí, čiší z něj jistota a vyrovnanost. Dodal mi pocit bezpečí a naprosto jsem mu ve všem věřil. Je to super doktor a všem doporučuju:)

Nejlepší ortopéd v okolí,operoval mi koleno jeho lidský přístup a komunikace s pacientem profesionální,u pacienta zjiská důvěru svým příjemným vystupováním .Touto cestou mu chci poděkovat za vynikající přístup a výkon který provedl.Děkuji Béla

Souhlas se všemi, nejen, že Mudr. Buzek umí....ví !!! ale hlavně a hlavně jeho přístup k pacientům je prostě skvělý. Člověk, který se octne v nemocnici, je vystrašený, nejistý, potřebuje podporu...toto všechno z něho vyzařuje !!! LIDSKOST !!! Děkuji pane doktore, moc jste mi pomohl :-)

Lekaře nedělá jen diplom....musí umět, to jo, ale hlavně...LIDSKÝ PŘÍSTUP !!! :-)) v tomhle se Dr. Buzek liší od všech ostatních :-))můžu jen doporučit..!!

Doporučuji!!!Byla jsem u něho na plastice předního vazu a už je to 5 měsíců po operaci a musím říci, že odvedl skvělou práci...Cítím se skoro už jako zdravá:) A ke všemu jeho přístup k pacientům je tak hezký, že mi nezbývalo nic jiného, než si ho oblíbit :) ...

100%