Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická ambulance
Talichova 825, Beroun

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Výborný přístup, skvělá atmosféra. Pan doktor je extrémní sympaťák, setra velmi sympatická. Zákrok nebolestivý, výsledek téměř bez jizvy. V průběhu zákroku hraje i hudba, povídají si s vámi. Vlastně jsem si připadala jako na návštěvě u milých sousedů.

K
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Byla jsem na odstranění bradavice na chodidle, kvůli nehybnosti končetiny vznik trombózy 2 měsíce léčení a bradavice je tam stále. Zákrok k ničemu bradavice jsem se nezbavila, vyřadilo mě to z práce a od té doby lítám po doktorech. Nedoporučuji

L
Ověřený profil

Byl jsem u pana doktora na malém chirurgickém zákroku. Jeho lidský a přívětivý přístup je naprosto profesionální, odboural můj strach. Je vždy pozitivně naladěn, vyzařuje klid a pohodu.Mohu vřele doporučit.


Ověřený profil

Dnes jsem byl na chirurgickém zákroku u tohoto pana Dr. a opět jsem byl velice spokojen a to jak s přístupem, tak i s daným výkonem, naprosto zlaté ruce !!! :-)
Nesmím také zapomenout na sestřičku, to samé platí o ní :-).
Jakýkoliv následný ,,problém" budu řešit opět zde :-).
Děkuji Petr R.


B
Ověřený profil

Pan doktor je skvělý je velice ochotní,milí a jeho sestřička též.Více takových lidí :-) Prostě neljepší!


P
Ověřený profil

Pan doktor Buchbauer je nejen výborný praktik a profesionál, ale má také klidný přístup a příjemné vystupování. Chtěl bych mu touto cestou velmi poděkovat. Návštěva chirurgické ordinace nikdy nebývá příjemná záležitost, ale díky panu doktorovi vím, že jsem v dobrých rukou a každou návštěvou mě v tom jen utvrzuje. Velký dík zároveň patří i jeho milé a vždy usměvavé zdravotní sestřičce. Jeho ordinaci mohu všem jen doporučit. Mgr. Pavel Horák - Beroun.


U
Ověřený profil

Pan doktor Buchbauer je lékař velice šikovný,pečlivý a vstřícný.Přístup k pacientům je profesionální a zároveň lidský s čímž se bohužel málo v současné době setkávám.Chtěla bych i touto cestou mu poděkovat za chirurgický zákrok na ruce.Ještě bych ráda vyjádřila pochvalu i sestřičce,milá a ochotná.


U Pana doktora jsem byl pouze jednou s lehčím problémem a pomohl mi. Choval se velice ochotně a mile.


Ověřený profil

Pan dr.Buchbauer je moc příjemný lékař a vynikající operatér . Operoval mi již několikrát tzv. lupavé prsty na rukou,vyoperoval mi bradavici na chodidle,dále mi v Hořovicích operoval pupeční a tříselnou kýlu, a musím říct,že umí nádherně rány zašít,že pak nic není vidět.To umí málokdo.Pan doktor se vždy chová lidsky.
Moje rodina ho má moc ráda.Moc mu děkuji i touto cestou.Jsem opravdu moc spokojená,že ho tu v Berouně máme.Moc mu přeji,aby měl pacienty také slušné a aby si ho vážili.Moc děkuji!! Jiřina Vaňková


Doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu