Talichova 825, Beroun
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Byl jsem u pana doktora na malém chirurgickém zákroku. Jeho lidský a přívětivý přístup je naprosto profesionální, odboural můj strach. Je vždy pozitivně naladěn, vyzařuje klid a pohodu.Mohu vřele doporučit.

Dnes jsem byl na chirurgickém zákroku u tohoto pana Dr. a opět jsem byl velice spokojen a to jak s přístupem, tak i s daným výkonem, naprosto zlaté ruce !!! :-)
Nesmím také zapomenout na sestřičku, to samé platí o ní :-).
Jakýkoliv následný ,,problém" budu řešit opět zde :-).
Děkuji Petr R.

Pan doktor je skvělý je velice ochotní,milí a jeho sestřička též.Více takových lidí :-) Prostě neljepší!

Pan doktor Buchbauer je nejen výborný praktik a profesionál, ale má také klidný přístup a příjemné vystupování. Chtěl bych mu touto cestou velmi poděkovat. Návštěva chirurgické ordinace nikdy nebývá příjemná záležitost, ale díky panu doktorovi vím, že jsem v dobrých rukou a každou návštěvou mě v tom jen utvrzuje. Velký dík zároveň patří i jeho milé a vždy usměvavé zdravotní sestřičce. Jeho ordinaci mohu všem jen doporučit. Mgr. Pavel Horák - Beroun.

U

Pan doktor Buchbauer je lékař velice šikovný,pečlivý a vstřícný.Přístup k pacientům je profesionální a zároveň lidský s čímž se bohužel málo v současné době setkávám.Chtěla bych i touto cestou mu poděkovat za chirurgický zákrok na ruce.Ještě bych ráda vyjádřila pochvalu i sestřičce,milá a ochotná.

U Pana doktora jsem byl pouze jednou s lehčím problémem a pomohl mi. Choval se velice ochotně a mile.

Pan dr.Buchbauer je moc příjemný lékař a vynikající operatér . Operoval mi již několikrát tzv. lupavé prsty na rukou,vyoperoval mi bradavici na chodidle,dále mi v Hořovicích operoval pupeční a tříselnou kýlu, a musím říct,že umí nádherně rány zašít,že pak nic není vidět.To umí málokdo.Pan doktor se vždy chová lidsky.
Moje rodina ho má moc ráda.Moc mu děkuji i touto cestou.Jsem opravdu moc spokojená,že ho tu v Berouně máme.Moc mu přeji,aby měl pacienty také slušné a aby si ho vážili.Moc děkuji!! Jiřina Vaňková

Doporučuji

velmi zručný, citlivý a stále usměvavý.

Ďakujeme za vysoko profesionálny prístup, pri našom zastavení v Beroune.
Vďačná rodina.JO.