Tomáš Bartošík, zubař Rožnov pod Radhoštěm

Zubař

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm
Praktický zubní lékař

Umístění: jiné místo

Pán doktor je velmi vytížen,proto se někomu zdá,že nemá pro nás čas,ale on ho opravdu nemá.Pacientů je mnoho.V ordinaci zůstává i do 18h.společně se sestřičkou.Já jsem celkově spokojená,je profik a v ordinaci se cítím dobře,vždy pomohou a o to jde!!!

Pan doktor T. Bartošík je nejlepší lékař, se kterým jsem se za svůj život setkala- jak po profesní, tak po lidské stránce! Vlasta H.

Pan doktor vzhledem k tomu, že má asi mnoho pacientů se již každému nevěnuje jako dříve,píšu to z vlastní zkušenosti,práci odbývá, rovněž jsem vyměnila lékaře a jsem spokojená

Pan doktor je velmi dobrý dentista / a velice by mě zajímalo kdo si tady honí ego naklikáváním negativních hodnot ze stejné IP adresy je to nechutné že nějaký zamindrákovaný blbek znehodnocuje databázi .

Pan doktor je profík na poliklinice nemá konkurenci v 1 patře .

Pan doktor je moc a moc šikovný lepšího neznám. David T.

Na základě osobních zkušenosti jsem vyhledala nového zubního lékaře, který mi našel po preventivní prohlídce od tohoto p. doktora 5 kazů a zánět kanálků – nestačil se divit. 1/2 roku trvalo, než mi vše opravil.

Pro tohoto zubaře jsem se rozhodla na základě přečteného hodnocení. Není nad vlastní zkušenost. Kladné hodnocení si psal snad sám!

nejlepší

po předchozich zubarech uplne jiny svet - rentgen zubu jako samozrejmost - drive ani jedenkrat, plomby drzi a korunka taky, vyplne neboli, proste super.

Velmi dobrý stomatolog, děti se ho nebojí, má přátelský přístup a odvádí výbornou práci. Podle toho ale ovšem vypadá objednávací doba - má dost plno. Zato když jsme objednaní, jdeme vždy na čas a nikdy nečekáme. Taktéž sestřička vždy hodná a milá. Doporučuji.