Gynekologická ordinace
Bezděkovská 71, Strakonice

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Ochota, vstřícnost, léčba, prevence prohlídka a další. Vše v pořádku, spokojená. Chodím se už dlouho a ráda.

Chodím k pí. doktorce již 9 let a mám tři děti. Vždycky jsem s jejím přístupem spokojená. Vše vysvětlí a poradí.

Též nedoporučuji. Chodila jsem k paní doktorce a před tím i k její mamince. Dokud jsem chtěla jen recepty na antikoncepci, tak vše bez problémů. Pak ale problémy začaly a stejně tak začaly létat tabletky od oka. Každý měsíc něco jiného... Vyvrcholilo to léky, které se neměly užívat bez celkového vyšetření a sledováním jiných lékařů. Vše jsem si zařídila přes známé a nic jsem brát nemusela. Samozřejmě jsem přešla jinam. Sestřička je hodná a milá, ale poradit též nedokáže...

Bohužel,musim přidat také negativní komentář,od ledna 4 gyn.záněty,ani jednou pořádné vyšetření,léky od oka,takže jsem přestoupila.Sestřička u paní Járové je výborná,usměvavá,vždy moc ochotná a hodná,ale to zdravotní stav nezlepší,že?

K.
Mohu potvrdit, že mám stejné zkušenosti. Dokud člověk nemá žádné problémy, tak jednou za rok přijít na cytologii je v pohodě, ale v momentě, když začnou problémy, tak paní doktorka opravdu nepomůže, v podstatě během 1,5 roku, co jsem brala 2 x ATB, a to ještě jsem recept dostala mezi dveřmi od sestry, mi nepomohla, tak jsem raději od ní odešla a myslím, že teď by se mohly mé problémy konečně vyřešit. Přece paní doktorka nebude ztrácet čas, aby někomu vysvětlovala nějaké příčiny, ono by se to za těch 5 minut v ordinaci ani nedalo stihnout.

Chodila jsem k paní doktorce přes 10 let, prožila u ní bez problémů i své první těhotenství a za tu dobu si nemohu na nic stěžovat. Občas mi sice vadilo, že se dá do ordinace obtížně dovolat nebo mě zaráželo jak rychle jsem vždycky vyřízená. Ale problém jsem nikdy neměla. Teď jsem ale těhotná podruhé. Objednala jsem se na první prohlídku v osmém týdnu těhotenství, abych už viděla miminko i se srdíčkem. Paní doktorka ale na ultrazvuku viděla jen prázdnou dutinku. O týden později už naštěstí bylo miminko i se srdeční akcí. Měla jsem radost, i když podle paní doktorky miminko vypadalo o více než týden mladší. Opět po týdnu, na další kontrole však přišla velká rána. Miminku prý přestalo bít srdíčko. Po asi pětiminutovém vyšetření a odběru krve jsem odcházela z ordinace ubrečená s žádankou na revizi dělohy (kyretáž). Nemohla jsem tomu vůbec věřit a druhý den po příjmu v nemocnici jsem si raději vyžádala ještě jeden ultrazvuk. K překvapení mému a všech lékařů se ukázalo, že miminko je úplně v pořádku a naprosto odpovídá i velikostně. Druhý den, když jsem se vzpamatovávala z prožitého šoku jsem toto volala paní doktorce Járové. Řekla mi jen, že má radost a gratuluje a kdy prý přijdu na kontrolu. Popravdě jsem čekala spíš omluvu nebo aspoň trochu lítosti nad jejím chybným rozhodnutím... Jasně, chyby děláme každý, ale ať si každý udělá názor sám co si může doktor dovolit přehlédnout. Možná bylo miminko špatně vidět, možná srdíčko jen neviděla, možná nemá úplně nejlepší techniku, těžko říct...Od paní doktorky jsem odešla, vím, bezproblémové těhotenství mi to nezaručí, ale už bych jí bohužel nevěřila.

Také nedoporučuji, stejná špatná zkušenost jako paní Olga.
Měla jsem stejný problém, cyto vyšla hůře než předchozí roky. Také suše oznámeno - operace. Přešla jsem k MUDr. Braunové, která mi udělala tzv. lepší cyto ThinPrep ( kelímek se štětečkem ). Tato cyto dopadla dobře a po důkladném vyšetření paní doktorkou jsem byla prohlášena za zdravou a mám přijít až za rok na další preventivní prohlídku......
Obrázek si tedy může udělat každý sám!!!

Bohužel ani já nemůžu říct nic dobrého... Dlouho jsem chodila k MUDr. Járové, když jsem tam začala chodit, byla i pečlivá a snaživá, teď je to bohužel bída s nouzí... Je škoda, že když za ní člověk přijde s problémem, tak bez nějakých zkoumání, co nebo čím by to mohlo být, hází prášky "od oka" a aniž by prohlédla, tak na zánět posílá prášky přes sestru... Zánět mi doléčoval doktor po roce, co jsem od ní odešla... A to jsem tam byla pečená vařená... U mě dost věcí zanedbala a paní doktorku proto nedoporučuju... Jen sestra je moc hodná, ta mi kolikrát poradila lépe než paní doktorka. Ale bohužel člověk nechodí k doktorovi kvůli sestře...

Nedoporučuji! V případě, že jste bez problému, vše je v pořádku. Ale jakmile nastane nějaký trochu větší problém, absolutní neschopnost a možná také neochota ho řešit (zejména aby se nedělaly nějaké testy, které by musela pojišťovna platit). Paní doktorka tedy jen koukne a bez vyšetření podá pokaždé další a další léčiva..poté už hodnotí slovy: jestli toto nepomůže, tak už nevím. Samozřejmě že nepomůže, když ani nevíme, jaká baterie či co jiného mě postihlo (když nemáme v ruce žádné výsledky testů). Takže bolestivý zánět mi trval přes tři čtvrtě roku!! - pouze pokaždé jiná léčiva, bez testů, jen se tak odhaduje, co by to mohlo být. Samozřejmě mi ho paní doktorka nevyléčila. Poté mi doporučila imunologa s tím, že doporučení mi může napsat pouze obvodní lékař. Přišla jsem k obvodnímu lékaři, který mi řekl, že je to nesmysl, že doporučení může napsat i gynekolog, ale že je evidentní, že paní doktorka chtěla mít zadobře s pojišťovnou, že jde jen o peníze!!! (Naštěstí mi ho obvodní lékařka napsala, i když vlastně moc nerozuměla, na co ho píše, když nebyla z oboru). Přešla jsem k dr. Topínkovi - ten mi hned první návštěvu udělal asi 5 testů ,aniž bych je o něj žádala!! - vč. chlamydií, mykoplazmat (o těchto testech se paní doktorka ani nikdy nezmínila - nejspíše protože jsou opravdu velmi drahé) Teď jsem vyléčená. Prostě velkou - řekla bych asi největší role hraje pojišťovna, peníze..což je opravdu smutné!!!

Varování pro všechny pacientky !!! Ráda se s Vámi podělím o šokující zkušenost s MUDr. Járovou.
V říjnu 2012 jsem byla na pravidelné roční prohlídce - za 5 minut vyšetření cytologie a ultrazvuk. Po čtrnácti dnech telefon - sestra mi sdělila že tentokrát cyto 2 ( předchozích mnoho let - je mi 45 jsem měla cyto 1) a předala mi k telefonu paní doktorku. Ta mi suše oznámila, že kouká do mých výsledků a že je zapotřebí provést chirurgický zákrok na čípku a že si mám přijít domluvit termín. Prý jestli zákrok provedeme ještě letos nebo až na jaře. Třeba o možnosti opakování testů se ani nezmínila.To mne znejistilo a kontaktovala jsem specialistu na Moravě, u kterého jsem podstoupila důkladné vyšetření a testy abych se ujistila o závažnosti problému. Dnes nastal ten správný šok, když jsem si volalala pro výsledky. Jsem 100% zdravá s doporučením další preventivní prohlídky za rok. Co si o tom myslet? Nejde tady spíš o kšeft a nějaký ten bodík na zdravotní pojišťovnu?
Nejvíc mne mrzí, že po více než dvaceti letech, kdy jsem ordinaci pani doktorky Járové navštěvovala, současná paní doktorka nedosahuje poctivosti své maminky tak, že ji budu muset opustit.
A to, že zde mají telefon asi jen na ozdobu jak se píše níže, mohu potvrdit. Takže i profesionalita sestry je nulová.