MUDr. Tatiana Gvozdiaková

Pediatr Více

Prostějov 1 adresa

Salloum s.r.o.Prostějov
sádl.Svobody 34/X Prostějov, Prostějov

Resili jsme synovy kozni problemy a muzu rict, ze jsem naprosto spokojena s lecbou. Vse podrobne popsano, tim pacienta motivuje k dodrzovani pravidel a vysledky se dostavuji. Je to pragmaticka lekarka se sympatickym pristupem k pacientovi, byli jsme spokojeni.

Paní doktorka nyní působí v Olomouci a specializuje se na děti - alergologie. Před rokem jsem vyhledala její pomoc kvůli 4 měsíčnímu synovi s šíleným atopickým exemem (červená ložiska po celém těle). Kožní pouze předepisovala kortikoidy s tím, že z toho malý vyroste. Paní doktorka mu udělala testy a začala ho léčit. Její léčba je komplexní, mluví s vámi, zajímá se o stravu dítěte, praní, úklid, lůžkoviny, také podporuje kojení. Je to specialistka na potravinové alergie. Skutečně dokáže pomoct. Po roce léčby (bez kortikoidu a jiných hnusů) je můj syn bez jediného ložiska. Postupně zařazujeme potraviny, které dřív netoleroval a je to lepší a lepší. Byla to dlouhá a náročná cesta, ale paní doktorka mi vždy vše důkladně vysvětlila. Mohu ji doporučit jako skutečně skvělou lékařku, která rozumí svému oboru a snaží se dětem skutečně pomoct.

super doktorka

velka spokojenost s nasi pani doktorkou,vrele doporucuji :)

Velmi ochotna a prijemna