Tatiana Bartošová, pediatr Mokrá-Horákov

MUDr. Tatiana Bartošová

Pediatr

č.d. 357, Mokrá-Horákov
PL pro děti a dorost a kardiolog

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo Laryngitida

Za paní doktorku Bartošovou jsem neskutečně vděčná. Je velmi ochotná, citlivá, jde vidět, že děti má ráda a že se ve svém oboru opravdu vyzná. Jsem vděčná za to, že se snaží jít co nejméně agresivní cestou léčby (antb až v nejkrajnějším případě a zatím jsme je opravdu nedostali - dcera 8let, syn 7), děti si ji oblíbily a já jsem po její návštěvě vždy daleko klidnější.

Od ranného dětství jsem byl u paní doktorky sledován pro srdeční vadu s progresí. Ještě dnes s hrůzou vzpomínám, jak opakovaně vyhrožovala operací srdce, měřila mi tlaky až na půdu a v podstatě ze mě vychovala vystresovanýho hypochondra, co by neměl snad ani vylézat z domu. S občankou jsem této dámě řekl pápá a už se u ní nikdy neobjevil. Dnes mi je třicet, aktivně sportuji, žádné problémy nemám a když jsem byl shodou okolností na vyšetření srdce v rámci jiného zákroku, žádna vada mi diagnostikována nebyla - respektive nic, čím by mělo důvod se vážněji zabývat (Brno, Pekařská) Tlak na prasknutí mi vyvolává pouhá vzpomínka na ni a na její divoké diagnózy kombinované AO vady. Své dítě bych ji rozhodně nesvěřil. Takto jsem to cítil osobně jako pacient.

Je velmi milá k malým dětem,to je miláček sem,miláček tam,ale běda až děti povyrostou.Před rodiči se ještě jakž takž snaží,ale nedej bože když k ní puberťák přijde sám.To je opravdu chování k bli...Jako co vlastně vůbec otravuje puboš jeden.Proč se tedy nezaměří jen na mimina když ji starší obtěžují?!A co se týče virozek tak to je taky pravda,myslím že nic jiného u ní neexistuje.A pak si jdi koupit lék,recept ti nedám,stejně to pojišťovna nehradí.Myslím že v lékárně magistra by poradila líp a tisíckrát ochotněji.Naštěstí už k ní ani jedno moje dítě nechodí,byla to z nouze ctnost.

Paní doktorka je velice milá a v našem případě se vždy snaží problémy řešit. Jsem ráda,že antibiotika předepisuje až v nejkrajnějších případech a zbytečně tak dětem neškodí už od malička jako spoustu jiných lékařů. Co se týče vypisování žádanek k odborným lékařům, nikdy jsem neměla problém a to mi jich vypsala už celkem dost, proto nesouhlasím s názorem, že se tomu brání. Mám dvě děti dceru 3 a syna 6 let a za celý život měli oba antibiotika opravdu výjimečně. S paní doktorkou jsme spokojení po všech stránkách a mohu ji jen doporučit.

Vřele doporučuji, vstřícná, ochotná k rodičům i dětem, není zbytečně ustrašená, je to zdravě myslící, alternativní doktorka, což mnohým anonýmům asi nevyhovuje. Škodí dětem mnohem méně než jiní doktoři. Mám tři děti, jsem velmi spokojená.

Pred cca 18ti lety mi pani doktorka (jestli ji tak vubec mohu nazvat) za ZIVA vypalaovala velkou bradavici na pate. Do ust mi dala roubik s tim, ze to bude hodne bolet. V tom mela pravdu. Dnes bych jeji vykon prirovnala k muceni veznu nekde daleko od Ceska. Domu, asi 1 Km, jsem musela dojit po svych. Nemam co dodat!! Sve dite bych k ni nikdy neprihlasila!

vřele nedoporučuji! paní Mudr.Bartošová je fajnt. pokud za ní jdete a nemáte problém. Ale když jste nemocní tak neví vůbec. Všechno je u ní jenom virozka...ja mela 3 tydny 40 horecky,porad jsme za ni chodili a dala mi jenom imudon a paralen..ze to je virozka...nakonec jsme uz museli do nemocnice...mela jsem zapal plic a do toho se mi vrazil zapal mozkových blan... Doktori v nemocnici se sami divili co to mame za "nastrceneho doktora" ze nemuzu vubec lecit, natoz jako detsky lekar.
Nezna jine slovo nez to je lehka virozka....

Mám syna (20)a dceru(17) a oba jsou do paní doktorky dodnes doslova zamilovaní:-)! Po letech se nejen přestali bát chodit do dětské ordinace(předtím jsme chodili do Bílého domu), ale naopak se začali těšit! A právem! Nyní syn už, bohužel, vzhledem k svému věku, v její péči již nemůže být a od té doby zatím nenašel odvahu žádného jiného lékaře ani navštívit, dcera bude brzy také plnoletá a už teď zoufá z toho, že lepší lékařku v životě nenajde:-) Já sama jsem profesí dětská sestra a mohu jako zdravotník, matka i jako člověk paní doktorku jen a jen doporučit, ani já jsem totiž úžasnější dětskou lékařku nepoznala:-)! A sestřička je taky fajn! DĚKUJEME a nejlepší paní doktorce přejeme nejlepší pacienty! :-))

Svobodová Romana, Brno

Paní doktorka je velice milá, chodíme k ní jako k pediatričce i kardioložce, a jsem s ní moc spokojená - jak s jejím přístupem k dětem, tak po odborné stránce. Líbí se mi, že se snaží děti léčit přírodně, a až když je opravdu zle, dává antibiotika. Bohužel mám špatnou zkušenost s jinou lékařkou, která na každé nachlazení předepisovala antibiotika, a s každou prkotinou posílala do dětské nemocnice.

Díky paní doktorce žiju, už 20. rokem! Od narození jsem měla problémy se srdíčkem a hlídala si mě skoro jako své vlastní dítě, moc jí za to děkuji!