Sam.ord. PL - stomatologa
Dimitrovova 4, Svitavy

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka je velice příjemná, důkladná a svou práci děla vždy v zájmu pacienta.Od té doby, co chodím k ní nemám trauma ze zubařů.Jsem moc ráda, že mám možnost pravidelné kontroly špičkovým lékařem ve svém oboru.

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa

Nejlepší zubařka;skvělá,citlivá,ochotná.Má velikou trpělivost s lidmi kteří mají strach se zubaře.Je opravdu specialista ve svém oboru.Měla jsem dost špatné zuby když jsem k ní přišla ale postupně mi je spravuje a já jsem moc spokojená.Chválím a všem doporučuji.

Paní doktorka je naprosto skvělá, chodí k ní téměř celá naše rodina a nemůžeme si ji vynachválit! Po pacientově reakci na bolest, paní doktorka po dohodě ihned umrtvuje, což je jeden z hlavních aspektů, proč je návštěva u stomatologa příjemnější a méně traumatizující. Další výhodou je naprosto skvělý a profesionální přístup. K hodnocení sestřičky- ta bývalá byla lepší, protože tato není zrovna ideálně příjemná, ale spíše průměr. Jinak paní doktorka- jednička s hvězdičkou!!! ;)

Paní doktorka je velice hodná a šikovná.Chodím k ní již mnoho let,je nejlepší.

skvělá v oboru,skvělá i jako člověk...

Paní doktorka je vilmi příjemná, ochotná a práci odvádí dobře. Velmi příjemná je i sestřička.

V únoru 2009 mi rekonstruovala celou horní čelist na porcelánovou náhradu (broušení, otisky, nasazení, upevnění).
Lidský přístup skvělý, odborný postup na výborné úrovni, reakce na sebemenší můj problém velmi empatický, šetrný přístup, dostatek průběžných informací. Skvělá sehranost se sestrou.

Měla sem potíže se zubem a můj minulý stomatolog mi nedokázal pomoci, u paní doktorky sem si taky díky tomu vytrpěla své, ale dala mi vše do pořádku. Ve svém oboru se vyzná a snaží se opravdu pomoci.

ačkoliv je návštěva stomatologa traumatizující záležitost, u paní doktorky je to trauma minimální. Velmi příjemná lékařka i sestřička.

Opravuji předešlé hodnocení. Paní doktorka je velice ochotná a je určitě
specialista v oboru.Svoji práci odvádí velmi dobře.V ordinaci je příjemná
atmosféra.